Mike Mentzer'in Önerdiği Bir Program

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve nowitzki_41 tarafından 28 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nowitzki_41

nowitzki_41 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bodybuilding.com'da dolaşırken Mike Mentzer'in adını görünce linke hemen tıkladım. Adamın biri Mike Mentzer ile antrenman yaptığını yazmış, ayyuka olabilir mi diye düşünmedim değil ama bodybuilding.com'da uydurma haber yayınlayacaklarını da düşünmüyorum. Bu konuyu açmamın sebebi Mentzer'in bu programı yazmış olması.

http://www.bodybuilding.com/fun/becker22.htm

Link bu, program cidden ilginç bir program. Temel hareketler de var izole hareketler de var. Normalde temel hareketlerin daha fazla ağır basıp yoğunluğun hat safhaya ulaşması gerektiğini düşünür herkes ama bu linkte öyle değil, göğüs için 3 egzersiz verilmiş, omuz için hiç pres egzersizi yok, aksine yana açış ve eğilerek yana açış egzersizleri var.Lafı daha fazla uzatmadan, incelemenizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

moothy bunu beğendi.
  2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    ayyuka tek başına kullanılmaz hocam,ayyuka çıkmak kalıbı vardır onunda cümlede kullanımınız yanlış:)

paylaşım için teşekkürler

nowitzki_41 bunu beğendi.
  3. nowitzki_41

nowitzki_41 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ayyuka olabilir demişim, çıkabilir deseydim daha doğru olurmuş haklısınız :D ama cidden ilginç bir program yani çelişkide kalmam normal değil mi sizce? :D

4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
  5. nowitzki_41

nowitzki_41 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Evet çok fazla bir bilgim yok ama en çok dikkatimi çeken program hit programı. Program hakkındaki görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. :D

Sayfayı Paylaş