Mike Chang'in göğüs ve biceps programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve QuTRa tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. QuTRa

QuTRa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.İnternette fazlasıyla takip edilen Mike Chang'in göğüs ve biceps programını buldum.Benimkilerden biraz farklı.Benim programım ile onunki arasında bir kıyas ve yorum yapabilirseniz sevinirim.
    Mike Chan'in göğüs programı: Mike Chang's Actual Chest And Bicep Workout - YouTube

Benim göğüs ve biceps programım:
    Göğüs
    -Bench Press
    -Incline Bar Press
    -Decline Bar Press
    -Pullover
    -Butterfly
    Biceps
    -Standing Barble Curl
    -Seated Dum Curl
    -Scott Curl
    -Concentration Curl

Yorumlarımız için şimdiden teşekkürler. :)

Bu arada değerlerimi vereyim Yaş:17 Kilo:77 Omuz:112 Göğüs:96 Kol:33 Bel:90 Bacak :56 BB'de 2. ayım.Vücudum yağlı.

Son düzenleme: 1 Temmuz 2013
  2. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Mike Chang'in göğüs programı

Bench Press
    İnline Press
    Dumbell Press
    Pullover - Şınav süperset
    Cable Crossover

Bu adamı eleştirebilicek biri değilim ancak Bench press le dumbell press aynı hareket onun yerine dumbell pressi kaldırıp oraya bi dumbell fly (yada incline dumbell fly) eklenirse daha iyi olur.

Bicep programı zaten standart sistem. Barbell C./ Hammer / Cons

3. emre0707

emre0707 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    O adamın programına çok itimat etmemenizi öneririm. şayet kendisi cd lerini satmak için göz boyamıştır. before / after pozları tamamen fake dir falan, filan. Ayrıca en basit, youtube a chest exercise mike chang falan yazınca çok farklı varyasyonlar çıkıyor. sırf kar amaçlı. sitedeki modların yada bu işe gönül koymuş başarılı arkadaşların başlıkları daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Umarım yanlış anlamamışsındır Qutra. İyi çalışmalar..

QuTRa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş