Mideyi küçültmek, adonis ve karın kaslarını çıkarmak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Exe tarafından 12 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. VeNDeTta

VeNDeTta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mideyi küçültmek, adonis ve karın kaslarını çıkarmak

ayık olalım...

Son düzenleme: 9 Mart 2009
  2. VeNDeTta

VeNDeTta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayık ol mrlaz kardeşim ne 5 ayı...

3. defective

defective Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    medya
    Yer:
    istanbul
    Vendetta lütfen flood yapmayın. Ayrıca kafanızdaki tüm soruların yanıtları forumda mevcut. Kısa bir cevap vermek gerekirse, verimli bir şekilde yağ yakmak ancak kardio ile mümkün. Baklavaların görünmesi ise direkt vücut yağ oranıyla bağlantılı...

4. wellnesser

wellnesser Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yağ ölçüm cihazları ile ilgili birşey sölemek istiyorum....cihazlar 18 yaş altında yağ oranını doğru göstermiyor ...bide ölçüm yapılırken vucudun duruşundan avuc iclerinin nemli olmasına göre değişim göstermekte

5. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar Karın kasları Adonis kası bunların hepsi vücut yağ oranıyla ilgili.Ben salonda tartıyla çıplak ayakla ölçüm yaptırdım.%18 çıktı.Geçen gün bir eczanede ellerimle bir aleti tutarak ölçüm yaptırdım.%24 çıktı.Hangisine inanayım hangisine güveneyim ? Lütfen yardım edin.Profosyonel sporcular var bu forumlarda onlar yağ ölçümlerini nasıl yaptırıyorlar ?

Bir arkadaş 7 tepe hastanesi demiş o hastaneye daha önce gittim.Allah düşürmesin.Sağlam adam gitse muayne olup cıksa.Vezneye geldiğinde kalpten gider.Daha ekonomik düzgün bir yöntem yokmudur ?

uzk bunu beğendi.
  6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum....html?t=15650&highlight=v%FCcut+ya%F0+oran%FD

Bu linkte yağ ölçüm metodlarından temel olanları açıklamaya çalışmıştım.
    Ölçüm yöntemlerindeki farklardan ötürü çıkan sonuçların değişken olması doğal.

Size hangi ölçüm yöntemi daha mantıklı geliyorsa o yolla ölçüm yapan cihazlara güvenmelisiniz.

Yağ oranı ölçümü yine de halen zorlu bir süreç olduğundan ötürü, kusursuz ölçümü yapabilecek aletlerin üretimi konusunda halen çalışılıyor benim bildiğim.
    Yeni teknolojiler daha doğru sonuç verecektir bana göre.

zhu.zhq bunu beğendi.
  7. caladvwch

caladvwch Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    süper söylemişsin... kesinlikle katılıyorum. karında yağ varsa sende gidip karın çalışırsan daha çok göbekli görünürsün. sürekli göbeğini içeri çekerek yürümek zorunda kalırsın. bunu ben yaşıyorum çünkü. en güzeli karını mümkün oldukça az çalışıp kardiyo hareketleri ile oradaki yağ oranını azaltmak en faydalısı gibi görünüyor.yağlar eridikten sonra karına yüklenin tabikide.üst bölgede de gelişme sağlanırsa zaten çok daha estetik bi görüntü ortaya çıkar. tabi bu en az 6-8 ayda olacak bişey. yılmadan sıkılmadan...... :)

8. blaumacher

blaumacher Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yağ ölçüm cihazlarının temel mantığı elden verilen elektrik akımının ayaklara ulaşma süresidir. sabah kalkın, tuvalet işlerinizi halledin su içmeden ya da herhangi birşey yemeden spor salonunuza gidip (yağ ölçüm cihazları hem el hem ayak bölümleri içermelidir tartıyla olmaz) ellerinizi bir mendille silin yüzük, kolye, vb.... eşyalarınız çıkarın (metal kalmasın üstünüzde) ve aletin üstüne çıkıp yaş, boy bilgilerini girdikten sonra yağınızı öğrenin. Ama yine de çok doğru bir sonuç beklemeyin en iyi yağ ölçerler aynalardır:D

Alper19891 ve jimraynor bunu beğendi.
  9. paradisse

paradisse Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mekik gibi kasları zorlayan hareketler kütle artırır,yağ yakmak için cardio yapman lazım yani kalp 80-90 pmb den 160 üstüne çıkmalı o zaman cardio yapmış olurusn (bisiklet,koşu,ip atlamak,v.s)

10. Kskalp

Kskalp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hem weider Whey protein alıp hem zayıflayıp karın kası yapılabılır mı Kilo aldırır mı bu ılac ben boyle ılaclar alınca sankı cok acıkıyorum bı alakası war mı

11. Kskalp

Kskalp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bide vucut yag oranı dusurulmelı denmıs karın kası ıcın ama benım bel bolgemle kollarım arasında cok fark war sankı yagların hepsı bel gıben te toplanmı yanı kollarım da bı o kdr zayıf kas erımesı olıcak dıe agır da calısamıyorum ıkısını bırden nasıl yaparım bu durumde diyet yapmam gerekır mı karın kası ıcın gobek vucudumla oranla cok yaglı cok farklı

12. yuemti

yuemti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 184, belim 86, kilom 80 . netteki kilo bel çevresi yağ hesabına göre %16ymış. evde çalışarak bu kasları yapabilirmiyim.

13. superman06

superman06 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8

pekİ Paradisse bu dediklerin dışında adonis kasları icin diyet te önemli diyorlar ... diyet olarak nedir önerebilceğin bu konuda bir bilgin varsa paylasabilirsen sevinirim...??? :)

14. mky212

mky212 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,
    Bu işin püf noktası hatta teke bir çözümü boğaz dan geçmektedir. Ben 161 boy 57 kiloyum yag oranınım %5 hala baklavalar görünmğyor.Baklavaların ortaya cıkması gerçekten çok zor ama asla imkansız değil.

15. newlife

newlife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bişey merak deıyorum,
    Ektomorf yapılı bi insanın mide kası çalışması doğru mudur acaba mantıklı mı ? Zaten beli ince oluyo bide mide çalışıp hepten incelme olabilir mi ki daha çok incelip zayıflamasın ? Yoksa aksine genişler kalıp oturur mu yerine ? Ağzı olan konuşuyo çalışılmaması gerektiğini söyleyenler var ama gercekten bu sporu bilen birilerinden duymak daha doğru olur tabi ?

16. Homez1907

Homez1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim anlamadığım birşey var kilo vermeden yağ oranı nasıl düşecek ?

17. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    imkanı yok 161 boy, 57 kilo ve %5 yağ oranında baklavaların görünmemesinin hele ki boyu kiloyu boş ver yağ oranı %5 olan biri iskeletor bile olsa baklavalar belli olur nerede ölçtürdü iseniz yanlış ölçülmüş

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:25 ----------

kas oranı artarsa kilo almana rağmen yağ oranı düşer, veya aynı anda hem yağ yakımı hem kas inşaası gerçekleşiyorsa kiloda bi oynama olmadan yağ oranı yine düşer peki bunu yapmak kolay mı tabi ki değil :)

18. JustPowerLift

JustPowerLift Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bi Simeon Panda olabilmek için onerin 4 set 30 tekrar mi diyorsun ? :)

Sayfayı Paylaş