Midem'mi küçük , Sabah kahvaltısı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve orsak26 tarafından 19 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    arkadaşlar burada size 2 soru yöneltecegim , 2. ayın 2. haftasındayım şuanda , yaşım 15 , 1.sorum 1 tabak bulgur + 150gr tavugu zor yiyorum , normalde az yemek yerdim, midemi büyütmek için ne yapabilirim ?

2.sorum : sabah kahvaltısında 4 yumurta beyazı + 50gr lor peyniri yiyorum ama o lor peynirini yemek bana işkence gibi geliyor ( gerek bogazımı yakması gerek midemi bulandırması ) önerebileceginiz sabah kahvaltısı varmı (30dk yı geçmeden tüketilmesi gerek okula yetişemiyorum yoksa ). teşekkürler .

2. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    normalde az yemek yiyorsan midenin buyumesi kolay olmaz mumkun oldugunca ögunlerini çogaltırsan örneğin günde 4 ögün gibi senin icin iyi olur..lor yerine beyaz peynir sabah kahvaltisi icin daha ideal..

orsak26 bunu beğendi.
  3. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    sana tavsiyem sabah kahvaltısında şunu yap: önce tavaya 1tatlı kasıgı zeytinyağı koy onu peçete ile yay (o kadar yağdan bişey olmaz vücudun ihtiyaçı var zaten) sonra 1kasede yumurta beyazları ile loru çırp lorlar ufak parçalara ayrılsın sonra yağladıgın tavanın altını aç ve o tavaya 1adet domates doğra ufak ufak 3dakika sonra kasedeki yumurtalı loru tavaya dök 3-5dakkada o pişsin sonra afiyetle ye loru hala yiyemiyosan yağsız peynir de iyidir hazırlaması 10-15dakika yemeside sana kalmıs yanında da 3dilim esmer ekmek ile süper gider

orsak26 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş