Midem Şiş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cigabyte4 tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar benim boyum 1.74 kilom 60-65 arası incecik kupkuru bişeyim (ektomorf) fakat karnım göğsümden daha önde duruyor. Karnımı elimle sıktığım zaman çok az bi yağ var fakat bana göre şişliğin sebebi yağ değil. Acaba Arnold beyin uyguladığı nefes verip-karnı içine çekme hareketini yapsam düzelme olurmu. Midemin göğüslerimden geride olmasını istiyorum. Sizlerin önerebileceği birşeyler var mı ?

2. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Gergin bir karnım var benimde. Yumuşak değil ve tamamı yağ olmadığı belli. Parmakla içeri ittirilmiyor bile. Sanki içorganlar dışarı taşmış gibi. Daha ilgincide bazı sabahlar bu şişkinlik olmuyor ve karnımın neredeyse düze yakın bir görüntüsü oluyor. Gaz olabilir, su olabilir diye düşünüyorum ama emin değilim. İki görüntü arasında bu kadar fark olması ilginç.

3. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    488
    Ödül Puanları:
    93
    bendede aynısı oluyor ve yemek yediğimde fazla şişiyor

4. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Ben göğüslerimin midemden daha önce olmasını istiyorum. Ör: Arnold :D

Benim miden düz gelmiyor boyuma göre zayıfım ama yineden ve yuvarlaksı bi görüntü var :(

5. Jaycees

Jaycees Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Konu takip.Benim de aynen o şekilde.

6. onur13bjk

onur13bjk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o sorun bendede var. 1.76 boyum var ve 65 kiloyum. zayif olmama ragmen biraz gobegim var. karin bolgem cok garip. karin kaslarim belirgin degil ve gobegim olmasina ragmen gayet belirgin adonislerim var.
    spor salonundaki hocaya gobegimi sorunca o su dedi odem olusmus kolay gecmez dedi. ama nasil geciceginide cevaplamadi. acikcasi odem filan bana pek inandirici gelmedi.
    gobegin nasi gidicegi hakkinda bilgim olmamakla beraber goruslerinize acigim :)

7. Pudge03

Pudge03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aynı şey bende de var..göbek deliğimin alt tarafı göbek oluyo tamam orası kilodan yağlı benim ama göbek deliğimin üstüde büyük baya..

ablam sporla uğraştığı için şunu söyledi doğrumu bilmiyorum ;

çok sık yemek yiyorsan karnın çok şişiyor miğden büyüyor falan dedi.

eritmek için tamamen sırt üstü yatıp ( kalça boşluğu olmayacak şekilde )
    ayakları dizden kırarak sandalyeye oturur gibi havaya kaldırıp yarım mekik çekmekmiş.

denemekten zarar gelmez..kolay gelsin

8. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38

ben onu yapmaya çalışmısım belim tam oturmuyorki yere anca elimi kalçanın altına koyarsam yapabiliyorum. yoksa senin dediğin gibi ileri geri sallanıyorum :D

ama bu sefer yapmayı deniyeceğim olmasa bel altıma havlu koyarım.

bide Arnoldun yaptığı bi hareket var.

derin derin nefes alın sonra nefesininzi Sonuna kada verim ve midenizi çekebildiğiniz kadar içinize çekin bunu hergün 4-5 kere uygulayın. arnoldda yapıyormuş. ama işe yaramı bilmem.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:49 ----------

ödem ne alakaymış :D istersen bi resim koyda bakalım ?

9. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Uygulanan egzersiz sanirim Vacumdu. Göğüs kafesim değilde üstteki 2 karın kası önde gibi sorunu bende mhenüz bulmuş değilim fakat estetik olarak bir sey kazandırmadığı kesin diyebilirm.

10. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    Benzer bir durumda bende var sabah kalkıyorum düz karnım su bile içsem hemen şişiyor.ödem olduğunu düşünüyorum...

11. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    gece az ve hafif bir yemek yiyin gaz yapmayan. üzerine en az 8 saatlik bir uyku çekin. sabah aynanın karşısına geçin hiç bir şey yiyip içmeden... eğer görüntünüzde bariz bir gelişme var ise yapmanız gereken belli:

-bir öğünde yediğiniz yemek miktarını azaltmak. açığı kapatmak için azaltma oranınıza göre extra öğün eklemek. işin özeti az ve sık yemek yiyin. ben bu şekilde uygulayınca bariz gelişme gördüm sonuçta. (yemek yediğimde çoğu zaman ohh iyi şiştim diyen biri idim. onun yerine hafif tam doymadan sofradan kalkmaya başladım. hemen mide küçülmeye başlıyor, bir süre sonra açlık vs de normale dönüor)

12. gokhanathan

gokhanathan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    İstanbul - Afyon - Uşak
    merhaba arkadaslar konu acarak yer işgal etmek istemedigim . sizlere bir sorum var , yardımcı olursanız cok sevinirim .
    24 yaşındayım , boyum 1.80 kilom 75 .. fitness a gitmeyi düsünüyorum , bu zamana kadar düzenli sekilde fitness e hiç gitmedim ( tek tük gittim diyebilirim )
    Asıl sorunum şu ; göbek bölgemden asırı derecede sikayetciyim .Bira göbegi seklinde birgöbege sahibim ...İstegim aynı anda hem zayflamak hemde abartılı olmayan günümüz tabirinde PLaj vücudu diye adlandırılan bir vucuda sahip olmak . bunun için bana ne önerirsiniz ? her hangi birsey kullanmama gerek varmı ? bazı fitness salonlarında mal satmak için her önüne geleni öneriyorlar da . . . amino asit veya protein ne işe yarar ?
    bunun dısında kas calısırken veya antreman yaparken sıralama da nelere dikkat etmeliyim ?
    Acıkcası gögüs cok yapmak istemiyorum .. azıcık calısmam da şişiyor cünkü .. omuz ve kol ilk hedefim...

düsüncelerinizi benle paylasırsanız minnettar olurum herkese tesekkür ediyorum

13. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    Gökhanatan forumun beslenme ve antrenmanla ilgili bölümlerini oku,her bilgi bar orda bilgi istediğin konular çok geniş ve uzun kolay gelsin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:31 ----------

Klavyedenmi nedir anlamadım cepten yazınca bazı harfler bir garip çıkıyor bilgisi olan varmı.

14. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yarın sabah kalkınca hiçbişe yiyip içmeden aynada göbeğime bakıcam eğer karnım düz olursa burdan yazıcam.

15. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    403
    Ödül Puanları:
    63
    aynı sorum bende de var. düzeltebildiniz mi? son durum nedir?

16. mhmthnync

mhmthnync Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Şişkinlik vardır çok yiyosundur miden şişiyordur gaz da vardır düzensiz ve sağlıksız beslenmekten olur halk arasında bira göbeği de denir dikkat edeceksiniz yiyip içtiklerinize :D

17. farti

farti Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Konuyu hortlatıyım bu durum bendede var öyle bir göbek değil karın kaslarımı sıkınca belli oluyor top gibi ama serbest bırakınca sarkıyor yemek çok yiyince ise hemen şişme yapıyor.

Sayfayı Paylaş