mide sorunu ve bacaklarda kramp problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve excuseme247 tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. excuseme247

excuseme247 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bu spora 2 yıl önce stres atmak ıcın basladım.(o zamanlar kyk da kalıyordum ve etrafta canımı sıkan cok ınsan vardı salonda desarj oluyordum).Salona baslamadan once bacaklarımda herhangı bır sıkayet yokken bılhassa antremanlardan sonra yurda gıttıgımde bacaklarıma sıddetlı kramplar gırmeye basladı (3 saat boyunca ayagımın uzerıne basamadıgım zamanlar oldu)doktora gıttım ve doktor dolorex ısmınde kas gevsetıcı hap verdı tabıkı sporla ugrastıgımı soylememıstım.2 ay sonra fınaller ve yaz tatılı dolayısı ıle salonu bıraktım zaten bacak da cok hafıf calısıyordum.3 aydır evde aldıgım ayarlı dumbell setı barfıks demırı ve yay ıle flexor hocanın programını uyguluyorum ve artık cıddı manada agırlık artırma veya salona yazılmanın vaktı geldı.yalnız benım mıdemde problem var endoskopı yaptırmadım ama proton pompası ınhıbıtoru ve dıet lıstesıne uymaya calısıyorum yoksa cekılmez oluyo hayat.agzıma mıde den acı su gelmesınden dolayı mekık gıbı hareketlerı hakkı ıle yapamıyorum..Hazıran ayında 69 kıloya kadar cıktım fakat rahatsızlıgım dolayısı ıle su an 65 kılodayım yıne boyum 1.80 ort 75 kıloya cıkmak ıstıyorum acıkcası tabıı kas olarak 24 yasındayım ve el bıleklerı m kemık yapımdan dolayı ınce gosterıyor(16 cm kucukken kemık gelısımı ıcın ıgne yapıyolarmıs)sızce su vakıtten sonra nasıl bır program ızlemelıyım neler yapmalıyım mıdemden dolayı baslenmemede dıkkat edemıyorum ..önerılerınızı beklıyorum saygılar....

Sayfayı Paylaş