Mide programım yeterlimi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ruthlesoul tarafından 2 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ruthlesoul

ruthlesoul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    • Öncelikle merhaba.

[*]Mideye ayrı bir önem verdiğimden dolayı benim için çok önemli.

[*]Aslında midenin üstünde yağ tabakası olmasa , karın kasları belli olacak.

[*]Ama dediğim gibi midenin üstünde herkezde sıkıntı olan yağ problemi var.

[*]Bu program sizce yeterlimi

[*]Bu ant. düzenli olarak yapsam ne kadarda faydasını görürüm

[*] ( 6 gün )

[*]Isınmak için 20 dk yürüyüş twist , sopa ve dumbbell bell.

[*]Yerde ayak kaldırma 4x15

[*]Yerde yarım mekik 4x20

[*]mekik 4x25

[*]Haftada 1 gün düşük tempoda uzun mesafeli koşu.

176 boy 72 kg

[*]Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:12 ----------

Yanlışlıkla 3 kere aynı konuyu açmışım. Diğer ikisi silinebilirse sevinirim..

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Karın kasları benimde en önem verdiğim kas grupları arasında çeşitli püf noktalar bunlardan en önemlisi beslenmene çok dikkat etmen gerekip vücudundaki yağ oranını çok azaltman gerekiyor ve ayrıca karın kaslarına çeşitli ve kısa dönemlerde farklı antremanlar ve hareketler uygulaman gerekiyoki alışmasınlar aynı hareket ve kardiyonu düzenli ve yüksek tempoda yapmalısın örneğin 14 te koşu 7 de hzılı yürüme sonrasında tekrar 14 te koşu gibi böylece yağ yakımın çok daha hızlı olur kardiyoyla ilgili şu konuya bakabilirsin :)
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v-cut-geli-tirmeciler-kardiyo-t25836.html

3. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    zaten yarım crunch yapıyon üstüne niye bi daha mekik çekip omurganı zorluyon ki anlamıyom bilader ya beslenme dikkat et hayatından 3 beyazı çıkar meyve ve sebze ağırlıklı beslen 3-4 ay sonra 6 packler garanti çok zorluyonuz bilader kendinizi ya olay beslenme ve yaşam tarzınızda bitiyor.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    O yağ tabakasının çözümü antreman , sabır , diyet üçlüsüyle olur.Karın antremanınsa fazla çeşitli gibi gelmedi , p90x abb ripper öneririm.

ruthlesoul bunu beğendi.
  5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    bence yetersiz.sopa ve twist çok konuşuldu anlaşılan forumu takip etmiyorsunuz.ben olsam direk çıkarırdım sopa ve twisti.daha bütün bi karın programı yapmanı tavsiye ederim.mesela ben şuan 8min abs workout level 3 uyguluyorum.ağırlıkla da yapılıyor bu açıdan çok etkili.ayrıca 6 gün yapmak overtraining riski oluşturabilir beslenmene göre.gün aşırı yap.haftada 3-4 gün yani.

ayrıca biliyosun o yağların çözümü ve kardio.sıkı kardio ve diyetle rahat eritebilirsin.

ruthlesoul ve (silinen üye bunu beğendi.
  6. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 2 buçuk aydır level 3 programını uyguluyorum cidden aşırı faydasını gördüm çok çabuk parçaladı karın kaslarını :) ağırlık falan demişsin 2. hareket dışında nasıl uyguluyabiliriz ağırlıkları hareketler de ?

ruthlesoul bunu beğendi.
  7. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    "level 3 programını uyguluyorum faydasını gördüm "dedikten sonra programı da acıklamak gerekir :)

ruthlesoul bunu beğendi.
  8. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Normalde bilmiyen yok , arkadaşta yazmış zaten programı bi önceki mesajında ama ben link atayım sana yinede.
    https://www.youtube.com/watch?v=mHWtoLEMyEY

asteq ve ruthlesoul bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş