Meyve veren ağaç taşlanır

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve lubu tarafından 24 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    son 4 ayda vücüdum iiden iiye dkkat çekmeye başlad.Çevremdeki bazı çekemyenler ise beni grdklerinde omuzların dar kalmış yok efendim göğüs yapamaışsın fln diorlar.Çünkü onnarın vucudu anadan doğma olduğu için hazmedemiyorlar.Buda bnm hoşuma gidiyor.HAlbuki bana göğüs yapmamışın diyenler 86 cm göğüse sahipler.Bende ise 102 ve daha yaşım 18.Anlıyorumki beni baya bir kıskanıyorlar.aslında bu bir yerde hoşuma gidior.Dier bir kişi ise bu sporu bilinçsiz yapıor.Beslenme falan yok yani.Sora millete çok basıorm die övünüor.Kaç basıorsun bencde ddm 50 dedi bişi demedim umudumu kırmamak için.Hergün gittiğini söyleince vücudunu dnlendrmesi gerektiinden bahsettim.Umarım yardımcı olmuşumdur ona.bu arada sizede böle oluormu vücudunuz için şu bölge oı bölge ii olmassa işe yaramaz fln dien oluomu

2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Kardeş bunları eminim herkes yaşıyor.Hatta değişmeyen ifadeleri de sıralayım istersen :)

1-Abi ben öküz gibi vücut istemiyorum,hani istesem yaparım ama yapmak istemiyorum. :lol:

2-Ben erkeklerde böyle vücut istemiyorum(aslında o cümleyi sarfederken ki bakışını görseniz bana :) )

3-Bırakınca sarkar,yağ olur,ondan body yapmıyorum :lol:
    Vs Vs..

Bunları ya da bunun gibi şeyleri hergün duyarsın.Ama gözler ve mimikler yalan söylemeyi beceremez aslında.Bunu baktığında anlarsın.Ağzından bu laflar çıkarken gözleri farklı şeyler söyler.Gözler der ki;iradene ve vücuduna hayranım,ben yapamıyorum,keşke bende de olsa der.Kahvelerde saatlerce ac karna paket paket sigara-ne idüğü belirsiz çay deviren adama nedense hiç böyle tepkiler gelmez,ama vücut çalışan adama gelir,ne kadar enteresan değil mi :D Kulak asma,bırak ne derlerse desinler,gözleri zaten her defasında yalanlar onları ve sen bu çelişkiyi görür takmazsın,hatta ilerde keyif bile alırsın onların içine düştüğü bu halden,senin günlük rutin eğlencen olur bu tür söylevler :D

3. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    böyle seyler gelistikce etrafinda yasadigin tatli seylerdir. bazen at gözlüklerini takacaksin. ama onlara illa kiskanc mühürünü vurup da kücümsemiyeceksin. yoksa sadece onlarin önyargilarini tehit etmis olursun. sakin olacaksin. spor yaptigini unutmayacaksin. elestiriye acik olacaksin, yersiz elestiriyi de sallamayacaksin.

kendini kurnaz zannedenler her zaman inceden laf sokmaya calisir salonda.. ama sen onlari sasirttikca gelir senden fikir almaya baslarlar .. en basit sorulara bile üsenmeden cevap vermek gerekir... bana en cok sorulan soru "amino asit mi kullaniyorsun ?" .. -"yerine göre evet, ancak ne amino, ne toz, ne kreatin tek basina hic bisey yapmaz vs." aciklayacaksin.. sonra zaten kendiliginden önyargilari ve kiskancliklari cürür.. bunlar benim tecrübelerim..

bana göre cok sacma ve artniyetli sorular.. böylelerine selam bile vermem:
    1. hangi ilaclari kullandin (cvp: aspirin, novalgin)
    2. kac aydir(??) yapiyorsun? (cvp: 5 sene)
    3. cok fazla yapmissin, ben böyle istemiyorum (cvp: istesen de olmaz zaten sende)
    4. o kadar toz fln alsam bende de siser (cvp: almayinca da bi yerin siser)
    5. kullandigin ilaclari nerden bulabilirim (cvp: bakkalarda)
    6. neden bacak calismiyorsun (cvp: sonra elestirecek bi yer bulamazsin diye)-ki calisiyorum
    7. ben de 1 sene önce senin gibiydim (cvp: oo, iyi manita yapmissindir kesin o zamanlar.)

genelde bu tiplerle konusmalarimiz 1 kereyle sinirli kaliyor (;

4. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Evet Ayaz,haklısın bir de salon muhabbetleri var ki hiç sorma.Özellikle de bacak konusunda kuduruyorum.Bacak muntazam çalışırım,define ve orantılı bacaklarım var,özellikle de kalflerim baya sağlamdır( bisikletten dolayı) Ama adamda duba gibi bacak vardır,saldıracak yer olarak bacağı seçer.O duba gibi bacağın da yarısı yağdır,kalfleri benden incedir incecik kalflerine bakmadan üst tamam da bacak yok diye aklı sıra vurmaya çalışırlar insanı.Yahu ben duba gibi bacaklarla (yarışma düşünen ve kalın bacakları sevenler hariç--zevk meselesi--) jean giyemedikten,rahat rahat oturup kalkamadıktan sonra isterse 10 numara üst vücudum olsun kaç yazar.

5. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    dediklerinde haklısınız.Ayaz sende doru sölüosn sadece kıskançlıllarıyla tehit etmemeliyim ama 28 cm kolu olan biri bnm kolumu eleştirince bazen hem kızıp hemde gülüorm.Dediğiniz gibi böyle insanlar her zaman olacaktır..

Sayfayı Paylaş