Mevcut halinden memnun olmayanlar.Kimse moralini bozmasın !

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve fatiko15 tarafından 11 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Hepimiz bu sorun içindeyiz.Birşeyler için çabalıyoruz ve biliyoruz ki sabır işi bu.Şimdi spor yapmadan önceki halinizi bir düşünün.Şahsen benim kolum 29cmdi.Salonda kolu 33-34 olan bir çocuk vardı.Hayran hayran bakardım.Gözümde çok büyütürdüm.Alacakaranlıktaki Kurt karakterine 'İlaçlı' derdim.Halbuk, 40 civarı bir kolu olduğu söyleniyor.Türkiye şartlarında; sixpackiniz varsa kaslısınız(!).Benim kolum 39 cm.Aslaiyi bulmam kolumu.Ama dışarıda metroda otobüsde insanlar sürekli bakıyorlar.(Yurtdışına gittim orda bakmıyorlar).Yani bu sporla uğraşmayanlar için 34-35 cm bile iyi görünüyor,göze hitap edebiliyor.Çünkü ülke olarak fiziki seviyemiz biraz düşük.Kendi ölçülerinizi beğenmeyebilirsiniz, çünkü siz işin içindesiniz ve zamanla limitiniz size yeterli gelmiyor olabilir, ama dışarı çıkınca inanın siz farklısınız.35 cm kol bile insanların dikkatini çeker bu ülkede.O yüzden moralimizi bozmayalım,çalışmaya devam edelim.

2. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Benimle hemfikir olan yok mu ?

3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Var dostum, ben de ne kadar çalışsam da asla yeterli bulmam kendimi ama dışarıda bazen enteresan bakışlar görüyorum , noluyo lan bunlara diyorum içinden sonra anlıyorum ki fiziktenmiş :D
    Senden büyük olsun küçük olsun yaşıtın olsun illa dikkatlerini çekiyorsun, çok kütleli olmana gerek yok fizik belli ediyor kendini.

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    ben kendimi çok iyi görmem aynaya baktığımda hep eksiklerim dikkatimi çeker şu aralar birazda yağ oranım arttı bile fakat insanlar çok kaslısın bodycisin rambo gibisin diyor ülkede vg sporunu düzenli olarak yapan %2 zorlasan %3 olduğu için bizede mr olympia muamelesi yapıyorlar bu durumun bir iyi yanı birde kötü yanı var iyi yanı yurt içinde kendinizi herkül gibi görürsünüz bir bakıma yalanlarla mutlu oluyorsunuz ama yurt dışında spor kültürü gelişmiş bir ülkeye gittiğinizde maalesef gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyorsunuz

Son düzenleme: 14 Temmuz 2014
  5. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Evet ben yüzleştim şahsen :

Sayfayı Paylaş