Mevcut durumum ve kuru fasülya sorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve CowardGuy tarafından 2 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CowardGuy

CowardGuy Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    76 kiloyum ve kilo almam gerekiyor hocam karbonhidrat tozu önerdi onu aldım sabah yemekten sonra öğlen yemekten sonra ve akşam spordan hemen sonra kullanıyorum ama yinede bol bol yemek yemem gerekiyor yağsız.

kuru fasülye yiyebilir miyim ? yağ oranı ne derece ? protein ya da karbonhidrat bakımından katkısı ne ?

2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    içine ekstradan fazla yağ katılmamışsa yiyebilirsin tabiki abartmadan 100 gr fasulyede ortalama 10-20 gr arası karb. 5-10 gr da protein oluyo cinsine göre değişiyo beyaz kırmızı öyle çok bi katkısı yok karb protein olarak en azından bir mercimek değil yani :)

3. CowardGuy

CowardGuy Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    pilav üstü kuru yapayım o zaman ayrıca hangi çorbaları içmeliyiz protein ve karbonhidrat olarak bana sanki çorba bile içmemelisiniz demişlerdi :)

4. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    yapabilirsin fakat bunların miktarları önemli tabaklarca yemen tabiki yağlanmanı hızlandıracaktır senin istediğin kilo almak ama mümkün olduğunca az yağ kazanarak.. Mercimek çorbası içebilirsin ama bunların yanında ayrıyetten protein kaynağında olmalı et tavuk balık vs. Herşeyi kısıtlayan beslenme programlarıyla kendini yormaya gerek yok zaman geçtikçe öğrendikçe sen zaten neleri yiyebilirsin neleri yiyemezsin öğrenirsin..

Sayfayı Paylaş