Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    yazıyodu bir ara özel hocalık yaparım saati 100 € diye :D ben 100€ ya 3 ay salona giderim be :D meter gibi olamazlar çocukluktan beri yıllardır yapıyo onlar 3-4 ay yapıp bırakırlar heves için

2. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Ben bunun nasıl ve kaç gün arayla karın çalıştığını merak ediyorum ulaşabilirmiyiz acaba karın programına.

3. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    internette çok program dolaşıyo ama ben güvenilir kaynak arayışındayım . en kısa zamanda eklemeye çalışıcam

4. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    twitter'ında ne zaman antrenmanda yaptıklarını yazsa her antrenmanına ilk önce karın hareketlerı koyuyor.

5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    20 ocak ve 21 şubat resimlerini karşılaştırırsanız kollar, omuzlar ve göğüslerde epey bi gelişme var. 1 ayda bu kadar gelişme mümkün olabilir mi? yoksa fotoların boyutlarıyla oynarken orjinal oranları mı kaçtı?

6. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Fitness Dergisinde kapak oldugu sayıda antreman programı var dergiyi kaybettim bulursam en kısa zamanda yayınlarım :)

7. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Ne zamandan beri yazmayım diyorum ama dayanamadım.

M.M. nin (İsmini bile yazmak istemiyorum.) bu kadar popüler olması ve hele hele bu forumda antrenman sistemi ve beslenmesine kadar inilerek bazı arkadaşlar tarafından detaylandırılması gerçekten çok komik ve tuhaf.

Bu adam sıradan bir vücutçu ve sanki 10 kez Mr. Olympia olmuş kadar ilgi gördü bir anda.

Oysa bu sporun en önemli isimlerinden Serge Nubret, Mike Matarazzo, Dexter Jackson gibi isimlerle ilgili yorumlara bir bakın isterseniz. 3 sayfayı geçmiyor!

Aslında MM nin bu popülaritesi son zamanlarda foruma katılan 15-20 yaş aralığındaki üyelerin merakından kaynaklanıyor. TV. de biraz parçalı bir vücut gördüklerinde hemen araştırmaya, başlık açmaya başlıyorlar. Halbuki forumumuzda MM den daha iyi vücuda sahip bir sürü arkadaş var. Onlara sormaktansa TV de bir yarışmaya katılmış bir adam sayesinde tanınmış sıradan bir vücutçuyu gözlerinde büyütüyorlar.

Artık MM 'yi TV. de gördüğümde bile hemen kanalı değiştiriyorum. Çünkü bu adam bu kadar ilgiyi haketmiyor.:evil:

Herkese iyi sporlar.

kemald, imladris, sultanmehmed ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Meter Mevsimlerden daha iyi vücudu olanlar kimler ?
    Onlara nereden soru soracağız ?
    Cevap verecekler mi ?

Örnek olarak aşağıdaki başlıkta cevap bekleyen bir sürü soru var. Nerede o vücutçular ?

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/egzersizler-b-l-m-ile-t933.html?t=933

9. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    1. sorunun cevabı: Üye fotoları bölümünü incelersen görebilirsin.

2., 3. sorunun cevabı: Başta antrenman kısmı olmak üzere ilgili kısımları incelersen M.M. nin vereceği cevaplardan çok daha doyurucu bilgilere ulaşabilirsin.

4. sorunun cevabı: O başlıkta bir sürü soruya cevap verilmiş. Cevap verilmeyen sorular için yine forumda araştırma yapabilirsin.

Forumun çöplük olmaması için kişiye özel cevap verilmiyor. Çünkü 25.000 in üzerinde üye var ve hepsi 1 tane soru sorsa 25.000 in üzerinde soru yapar.

İyi sporlar.

Son düzenleme: 16 Temmuz 2011
  10. tiny

tiny Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yemekler cok lezzetli görünüyor. Sabırsızlıkla tarif bekliyorumthums:

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    sonradan açılan başlığı buna ekledim..başlık açmadan önce arama yapınız..

Meter Mevsimler ki taner sayesinde soyadını bile ezberlemişti insanlara, tam anlamı ile planlı bir PR çalışması..
    düzenli olarak fotoğraflar çekilmiş, tüm öğünler fotoğraflanmış kısacası önceden planlanan herşey sırası ile hayata geçiriliyor..

zaten taner çıktıktan sonrada hiçbir donanımları olmadığı halde sırf jackasslik yapmaları için programlara davet ediliyor..planlı bir şekilde taşkınlık yapıyorlar vs..
    burdan taner zerrre kadar karlı çıkamayacak ama meter amacına ulaşmış olacak..

seversiniz ya da sevmezsiniz sonuç olarak meter amacına ulaşıyor ki başarılı bir PR olduğu içindir..ayrıca medyatik olabilmek ayrı bir beceri..bunu da bahsettiğim çalışma ile başardılar..yani herkesin eleştirdiği gibi neden MF kapağına meteri aldının cevabı MF.ye de tiraj anlamında katkı sağlayacağındandır...yine kazan-kazan durumu var...

yani vücudu daha iyi olduğu halde MF.nin kapağına çıkmayanların düşünmeleri gereken konu sadece vücut yapmış olmanın yetmediği olmalıdır..

Hephaistos, sultanmehmed ve Rambo16 bunu beğendi.
  12. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    madem o kadar iddalı konusuyosunuz daha iyi vücutcu var ws ws . katılsın müsabakalara onlarıda görelim kuru kuruya olmuyo adam türkiye 1 numaralı vücutçusu . daha iyiyim diyen katılsın kendine güvenen görelim

13. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelike, bu sporda geçmişi fazla olmayan arkadaşlarımıza her yazılan çizilene inanmamalarını tavsiye ediyorum.
    Bir kişinin vücudunun iyi/çok iyi olması, bu kişinin bu sporu yalayıp yuttuğuna kıstas olamaz. Bunu asla unutmamanız gerekir.
    Şu anda MM, kendini olabildiğince parlatabilmek ve işi paraya dönüştürebilmek için bolca atıp tutuyor. Türkiye'de bu sporun messisi olduğu iddaasını ancak ve ancak acemiler ve alakası olmayanlar yer. MM kim ki?
    Birazcık araştırma ile MM'nin sıradan birisi olduğunu çok rahat anlayabilirsiniz.

Bu sporla alakalı bilgi düzeyine baktığımızda gayet yetersiz olduğunu anlayabiliyoruz. Buna en güzel örnek de dergide yaptığını söylediği antrenman programı.

Bunun dışında, MM kendi pazarlamasını en iyi şekilde yapmak istediğinden dolayı olarak herhangi bir ilaç kullandığını söylemek istemeyecektir ki, insanların " vay be! adama bak! doğal olarak 10 numara vücut yapmış, helal olsun, çok bilgili adammış" gibi düşünceleri beynine yerleştirsin.
    Kaldı ki, MM yarışmacı olduğundan ve yarışmacıların steroid kullanması yasak olduğundan kullandıklarını söylemesi kendi kendini ihbar olacaktır. Profesyonel her vücutçu ilaç kullanır. Kullanmadığına ancak bu sporda yeni olanlar ve alakası olmayanlar inanırlar.
    MM'nin ilaç kullanmış olması onun verdiği emeği düşürmez, vücudunun estetik ve define olduğu gerçeğini değiştirmez. Kür dönemlerinde normal zamanlara göre çok daha fazla beslenmeye dinleneye idmana vsye dikkat edileceğinden bu sporda az buçuk bilgi birikimi olan küçümsemeyecektir zaten.

14. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Arkadaşının sayesinde biryerlere geldiğine inanıyorum bende ...

15. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    "ego için, para için değil; sağlık için BB"

16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    türkiyenin de kıbrısın da hatta dominic'in bile bir numaralı vüçutçusu değil..
    siz sanırım ya vücutçunun nedemek olduğunu bilmiyorusunuz ya da ülkemizdeki ve kıbrıstaki 100 kilo civarı define vücutçuları görmediniz..kıbrısta murat şenyiğit, türkiyede serdar aktolgadan bahsetmiyorum bile..
    ayrıca herkes beğenisini de söyleyecektir eleştirisini de avukatlık derecesinde savunmanın mantığı nedir?

murat şenyiğit -kktc (dünya 2.si)

ozpirik, Rambo16, Danny Boy ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  17. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    diez haklısın.kımse Turkıye'nın ve Kıbrıs'ın en ıyı vucutcusu meter dıyemez ama bunu soyleyen arkadaslar sanırsam sadece fıtness alanında dusunuyorlar fakat dısarı yanlıs aktarıyorlar..

18. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    forumda bu adamın konuşulması bile onun popülaritesini daha fazla artıyor, bırakalım başlık kapansın konuşmayalım hakkında şahıs da unutulsun gitsin...

19. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    çok samimi söylüyorum, bu adamı dünya gözüyle herhangi bir yayın organında ne tvde ne dergide ne de başka bir yerde görmedim ve iyi ki de görmemişim...

20. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    şu adamın cidden steroid kullanmadan şu kuruluktaki vücuda ulastıgını sanan hala varsa nediyim ya

Sayfayı Paylaş