Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya

bi aksaklık olmadıgı, sitenin acılacagı ve acılana dek facebook sayfasına yonlendırıldiğini okumustum gecenlerde.

2. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ziadamın vucudu cok iyi valla stereoid kullansada kullanmasada cogu ınsanın kıskanabilecegi bir vucut 24 haziran 2011 de hulya avsar show da sey demişti ben yasamıyorum falan demıstı uyku duzenum her gün idmanlarım var yani cok yogunum demişti ama kumsalda biri benle fotograf cektirmek isteyince bütün acılarım gecıyo demıstı orda gulmustum ben :D)

3. murdererc

murdererc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar olaya biraz da farklı bir açıdan bakalım. Bu gün meter mevsimlerin tv ekranlarında görülmesi vucut geliştirme sporu ile ilgilenen herkesi mutlu etmelidir. onu tv de izleyen bir çok insan bu spora ilgi duyacak ve bu sporu yapmak isteyecektir. Hepimiz biliyoruz ki vg Türkiyede çok ilgi görmesine rağmen daha fazla ilgi görme potansiyeline sahiptir ve buna doğrudan ve dolaylı olarak hizmet eden her kişi özelliklede görsel açıdan iyi bir vücuda sahip olan bir kişi şahsi kanaatimce saygıyı hak ediyordur.bench_O

rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Katılıyorum.

Vücut geliştirme alanında birkaç sporcu haricinde Türkiye'den başarı gösterebilen YOK. ! Durumumuz gerçekten vahim. Bu halk spor yapmayı sevmiyor. Türk erkeği diyince akla hemen "göbekli,bıyıklı,kıllı yağlı" erkek akla geliyor. Kitlelere hitap eden, televizyon gibi bir iletişim aracında VG'ye özendirici yayınların olması bu spor için büyük bir devrim oluyor. Meter Mevsimler'in vücudunu gören kızların ağzının açık kaldığını gören erkekler bu spora özenecektir. Hele bu kızlar kas sevmez saçmalığı nereden çıktıysa pek çok kişiye bahane olmuş. Kime vücut geliştirmeye başlıyacağım desem "boş ver olm kızlar kaslı erkek sevmiyormuş. !" Bu halkın bir şekilde bu tembellikten kurtulması gerekir. Anadolu genelinde bir tembellik hakim. Türkiye düpedüz yağ bağlamış bir ülkeye dönüyor.

Ayrıca devletinde bu spora karşı bir ilgisizliği var. Endüstri futbolunda milyondolar dönüyor, hilelerin ardı arkası kesilmiyor. Vücut geliştirmeye gelince bir kaç sporcuyu yurtdışına götürecek ödenek zor ayrılıyor. Diğer ülkelerden gelen yarışmacılar masörleriyle yarışmaya geliyorlar.

Devlet VücutGeliştirme'ye sahip çıkmıyor. Bir şekilde VücutGeliştirme sporuna ilgi duyanları, yapanlarıda temsil edebilecek kişilerin ekranlarda olması bizim için gerçekten önemli.

maietnigri, j.claude.er ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Şubat ayından beridir almıyorum bu yüzden.

Steve bunu beğendi.
  6. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    yazdıgın cogu şeye katılıyorum.
    yıl 2011 ve hala insanların bu spora bakış açısı aynı çünkü hiç araştırma ihtiyacı duymuyorlar.

insanlarımız bu spor hakkında bilgisiz ve buna ragmen uzmanmış gibi yorum yapmaktan geri kalmıyorlar.niye body yapıyorsun bırak bu işleri git hammallık yap daha iyi gibi şeyler söylüyorlar. vucut geliştirme sporunu agırlıgı kaldırmak indirmek ollarak görüyorlar. meter mevsimler fitness model. ve kızlara böyle bi vucut itici gelmiyor hatta bu zamana kadar boyle bi vucudu yakından görmemiş kızların agzının suyu akıyor. bunun bi çok genç şimdi farkında ve buyuk bi heyecanla yine cahilliklerinden dolayı evlerine iki dambıl alıp gece gündüz aynı hareketleri yapıp sonuç alamayacaklar. ve sonunda bunlar basıyor igneyi ilacı çalışmakla böyle olunmaz gibi saçma düşüncelere kapılacaklar.
    ayrıca meteri görüp salona yazılacak insanlarda olacaktır mutlaka.
    ama bakıyorum her önüne gelen salon açmış hocalık egitmenlikle alakası olmayan ilgisiz insanlar yüzünden yine umdugunu bulamayanlar başladıkları gibi sporu bırakıcak...

HDMI ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ben vg sporunu seven biri olarak Meteri destekliyorum sayesinde bu spor azda olsa yükselişe geçti dün bir programda gördüm kendisini gömleğini çıkardığında kızlardan çok alkış aldı umarım böyle giderde yavaş yavaş önyargılar kalkar gençler sayesinde spor salonlarının yolunu tutar yalnız yukarıda arkadaşın dediği gibi bilinçli bir şekilde bu spora başlamak lazım öyle bir anlık gazla bilinçsizce spor yapılırsa sonuç kötü olur

j.claude.er bunu beğendi.
  8. tolgafb

tolgafb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen katılıyorum..Çevremdeki spor'la ilgisi olmayan arkadaşlar bile body'ye başlamayı düşünüyor.Ayrıca meter sayesinde bu sporun popülerliği artacağına eminim..Özellikle seneye Surviver'ı katılacakmış..

9. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    Muscle and fitness a yakışmadı.
    Sırf çok satmak adına bu adamı kapak yapmak olmaz.
    Bu sefer de bizim gibi adamlar dergiyi almaz.

10. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Muscle&Fitness model vucutcularla ilgileniyor dikkat ederseniz.

11. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    yanılmıyorsam haziran sayısına meteri kapak yapmışlardı..
    Ne derece doğrudur bilemem ama meteri uzun süredir takip ettiklerini ve dergiye kapak yapmalarının nedeninin surviverle ilgisi olmadığını yazmışlardı..

Mantıklı düşününce hakikaten bi Serdar Aktolga'nın
    bi Hamdullah Aykutlu'nun bi Tuluğ Topa'nın Türk vücut geliştirici olarak dergiye kapak olması, röportajının yayınlanması daha yakışık alırdı..

Ama bence özellikle Meterle söyleşi yapılması bi yandan çok uygun oldu çünkü meter aynı zamanda eski bir futbolcu.. Futbolu bir an bile düşünmeden yöneticilerle tartıştığı esnada elinin tersiyle itip bu spora yönelmesi burada da çok başarılı oması bence Türkiye'nin tek "sporu" olan futbol haricinde de başka sporların olduğunu ve bu sporlarda da Türklerin başarılı olabildiğini gösteren ender insanlardandır .. : ) )

12. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar hepimizin bildigi gibi türk milli sporcumuz olan meter mevsimler hakkında ufak bir araştırma yaptım ve kahvaltıda öglen akşam ne yiyor bunların resimlerini size buldum tariflerinide çok yakında ekliycem . Allah zeval vermesin steroidsiz %100 supplementle cok güzel şeyler başarıyor .

Bu gelişim tablosu .

Pozlar :

Antreman sonrası :

Meter mevsimler bu arkadaşı idol alarak spora başlamış . Amacı bunun gibi olmakmış :

Şimdi geçelim beslenmeye .

Kahvaltı çeşitleri :

Antremandan önce yediği yemek:

Antremandan sonra yediği yemek :

Acıktığında yediği salata :

Protein deposu diyet makarna (alternatif akşam yemegi) :

Evet arkadaşlar yemekler bunlar tariflerinide yakında ekliycem yazarken ağzım sulandı vallaha :) Ağzının tadını biliyo meter . Merak edenler mutlaka vardır antreman programınıda araştırıp onuda ekliycem kısmetse . Araştırırken dikkatimi çeken ve güldüren fotorafıda koymak istiyorum :) Sağlıcakla kalın

Son düzenleme: 13 Temmuz 2011
    Hephaistos ve gurur bunu beğendi.
  13. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
  14. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
  15. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    açıklarmısın kaynağı

16. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Kaynak Meterin FAcebook fan sayfası .. :) Meter Mevsimler .

Trapez~ bunu beğendi.
  17. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    aynen öyle :) fan sayılmaz kendi sayfası desek daha doğru olabilir :)

18. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    aynen :D hatta bi ara tanerle beraber yapıcakları programda ona özgü bi kelime bulması lazımdı bunu üyelere sordu en beğendiginin evine protein tozu yollucaktı :D yazdım birşeyler ama beğenmedi herhalde :D

19. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    :D tanerle çektikleri videoları fln koyuyo anılarını anlatıyo insanları kazanmayı biliyo yani :) 3t ve 2m birlikte program yapıcaklarmış firarda fln bişeyler yazıyoduda tam anlamadım :D reyting rekorları kırıcaklar gene

20. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    aynen :D ve şimdide Kıvanç tatlıtug ve Arda Turan 'ın hocalıgını yapıcakmış :D oradan da para kırıcak ohh be :D

Sayfayı Paylaş