Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ayki muscle and fitness dergisinde geniş bir yer ayrılmış Meter MEVSİMLER e dikkatlice okudum azimliyim ok çalıştım bu spor için hiç düşünmeden futbol oynamayı bıraktım türünden açıklamaları var sonuç olarak elde ettiği vücut bu sporla uğraşan birçok kişinin hayallerini süsleyen bir vücut bu inkar edilemeyecek bir gerçek bu vücuda nasıl ulaştığı konusunda farklı düşünen insanların olması gayet doğaldır sonuçta hiçbirimiz direkt olarak sporcu arkadaşımızın yanında yirmi dört saat nöbet tutmuyoruz ne kullanır yada kullanmaz bilmiyoruz kendi şahsi fikrim bu kadar yoğun bir anternman programında katabolik olmadan bu hale gelebilmek çok kolay değil farklı desteklerin alınmasının gerekli olabileceği kanâatindeyim ama bu durum kişiyi yani sporcuyu ilgilendirir sonuçta yetişkin bir insan biz sadece burada düşündüklerimizi paylaşıyoruz doğrudur yanlıştır söylediğim gibi bunu bilmemiz mümkün değil.

Bununla birlikte insanların düşüncelerini özgürce belli saygı sınırları içerisinde ifade edebilecekleri bir ortamda birilerinin çıkıp kendisi gibi düşünmeyen bütün forum üyelerine karşı burada söz konusu sporcunun avukatlığını üstlenmiş olması abes ile iştikal etmekte ve konu başlığı altında yorum yapmak isteyen forum üyelerinin isteklerini azaltmaktadır forum genelinde yaygınlaşan bu tür davranışların forum ortamını olumsuz etkilediğinin düşünüyor ve forum yöneticisi arkadaşların bu tür saldırgan davranışlar sergileyen üyelere karşı forumu korumak adına adaha dikkatli olmaları gerektiğinin düşünüyorum

draft bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle her görülen kütleli vg.ciye steroid kullanmış demek bence emeğe saygısızlık ve vg.nin emeksiz ense yapılarak yapılan bir spor olduğunu iddia etmektir..

steroid de kullansanız vg yine emek ister vg yine hayvan gibi yemek ve çalışmak ister..
    hatta bu durumda daha da çok yemeli ve çalışmalısınızdır..

hangi yolla oraya geldiyse gelsin tüm vg.ciler emeklerine saygıyı hak ederler o emeğin zorluğunu bilen biri olarak..

başlığı kapatmak istemiyorum..
    bu yüzden üyelerimizden ricam bu başlıkta artık steroid konusunu kapatıp varsa başka yorumları onları yapsınlar..

aksi takdirde o mesajlar tek tek silinecek ve tek tek uyarılar verilecektir..

fitnessboy, Mrozguryilmaz, Ceyhunn ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    off topiğin merkezi gibi bişey olmuş burası gerek yok biraz küçümserlik biraz çekememezlik kokuyo burası herkes yeterince konuşmuş aynı şeyleri yazmaya gerek yok bende ufak bi off topic yapmak istiyorum..
    geçen gün haberlerde gördüğüm kadarıyla bağlar kopmuş adamlar eylem yapıp T.C. defol fln diyolar biz burda yavru vatan orasıda bizim vatanımız diye yırtınalım.. bu mesajda tepki alır ama olsun biz ne tepkiler gördük.. :)

4. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    TC defol demelerinin sebebi var. TC askeri de Rum askerleri de orada halkları ayrıştırdı, ayrıca siyasete girmek istemiyorum ama gereksiz tartışma başlattın Kıbrısa gereken önem eski iktidarlara göre neredeyse hiç verilmiyor. Kıbrıslı olmak zordur eskiden TC dışında dışlandılar şimdi TC de Annan Planını kabul ettirerek dışladı adeta. Orada miting yapan emekçilerdir. Hepsi ortamı sizden ve benden iyi biliyor aslında.

Her neyse Meter öncelikle çok iyi biri kendisiyle tanışmak isterim sadece yazışabiliyorum Faceden malsef. Bu arada herkese söylemek isterim Meter yeni bir site kurmuş metermevsimler.com adında herkese özel program ve resimlerle beslenme programını yazacakmış. Şuan yapım aşamasında.

Rambo16 bunu beğendi.
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ne çok fazla nede çok az kasa sahip tam yerinde bir fiziği var bu arkadaşın zaten kendide dedi bodyci değilim fitnessçıyım diye başarılar kendisine steroid kullanmışmıdır bilemem öylede olsa sonuçta büyük emek vermiş saygı duymak gerekir

6. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Medya maymunu olmadan bi yere gelemiyosun ben bunu anlıyorum bu arkadaşlardan. Kendi fikrim ;)

7. tolgafb

tolgafb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cevap vermicektim.Ama yorum üzücü geldi bana ilk olarak öncelikle biz askerimize TC askeri demeyiz.Mehmetçik deriz..Tc'yi malum kişiler der..şunuda bilmeni isterimki Adaya müdahale etmesek orda Türk kalmazdı..Ve sırf bu müdahale yüzünde ambargo üstüne ambargo yedik..İnsanlar yiyecek prinç,bulgur bulamıyordu..O insanlar bize saygısı yoksa 500 tane mehmedimize olsun..

8. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    adamın vucudu gerçekden fıt duruyor

9. yumurta

yumurta Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet gerçekten iyi vücudu var. bence forumun eski üyelerinden Ayaz'ın vücudu daha iyi sanki

10. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Ayaz abi bitanedir onun gibi asla olamaz. Hemde o artık sadece formunu korumak için yapıyordu şişmek istese daha çok şişerdi.

11. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Meter in bi kahvaltısından kesitler :) Ben Meter i çok severim, ilham aldığım bi sporcu hatta Muscle & Fitness ın kapağına çıktığında çok sevinmiştim, konu olmuş yararı olur bi fotoğrafını paylaşıyım dedim.

Gördüğünüz gibi bi Nitro-Tech kullanıyor, ben pek anlamam supplementten yorum size kalıyo :)
    Birde şunu sormak istiyorum Meter in yediği bu salamın türü ne ?

Son düzenleme: 30 Haziran 2011
  12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    baslıgı bastan sona okudum garıp arkadaslar var meterı koruyan ne bılım ılla cok dogal zorla yaptı falan dıye dıreten

ne yanı sımdı ben yada baskası steroıd kullandı dıe meterın kı dahamı deger lı oluyor steroıd kullanan hıc antrenman yapmıyormu yada bız beslenmıyormuyuz

adam tamam duzgun bır vucut yapmıs zaten kımse dmeıyor kı kotu ama bu kadar abartılcak bır durum varmı hayır yok bazıları kızıcak ama gercekten yok bu forumda ornekte verılmıs gercekten dogal steroıdsız meterı kıskanclıktan catlatıcak estetıklıkte vucudu olan ayaz arkadasımız var

meter vucuduyla bole populer olurmydu lutfen komık olmayalaım yanı adamı kımse duymadı tanerden once

kım kızarsa kızsın bu adam steroıd kullnmıs yanı bunun nesı kotu kı emegıne bısey demıyorum kı sadece steroıd var dıyorum sadece 3-4 ayda karın kaslarına o derınlıgı katması nasıl acıklanabılır kı

a kktc olayına gelırsek ya yapmayın lutfen ne zorlugu adam resmen dalga gecıor sankı orda hıc bısey yok ambargo varmıs falan e kardesım hıc bısey yemıyormu bu ınsanlar duyan da ekmek kuponla verılıyor sancak abartmanın anlamı yok

bıde su muscle fıttnes dergısıne gelım oraya meterın kapak oldugunu gorunce gerceketn ben cok utandım o dergıye gecen sayılarda sadece 2 sayfa ayrılan vg de dunyada tarıh yazan sporcular oldu .ama meter efendı sankı bu sporun tarıhını kendı yazmıs gıbı kapak olmus ustune tamamen sallama bır 3-5 sayfa bos yazı yok gogus bılmem kac hareket falan

kızan kıssın ben meterı o dergıye yakıstıramıyorum ben onda ole abartılcak bır durum goremıyorum . ben o dergıye dıger sampıyonlarımız varken meterın cıkmasını yedremıyorum . ve en onemlısı estetık olmayan bır adamın ( estetık arıyan bence ayaz arkadasımıza baksın ve forumda bırcok dıger uyede ole ) bu kadar estetık tanrısı dıye tanıtılmasına hıcmı hıc katılmıyorum

drkhn bunu beğendi.
  13. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38

Millete abartma diyosunda, sen herkezden çok abartmışsın :)

14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ben vucutda abartılcak bır durumun olmadıgını anlatmaya calısyorum

15. _emre_

_emre_ Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    yorumuna katılıyorum.
    geçen ayki muscle&fitness dergisini alırken "işte kapak olmak bu kadar kolay ülkemde" diye düşünmeden edemedim. tamam adam belli sıkı çalışmış, simetrik bir vücut yapısına sahip, cidden bir çok insanın hayali olan bir vücut. bunları takdir ediyorum ama bu kadar kolay olmamalı bu sporda bir yerlere gelmek. kaç yarışmada ne dereceler elde etmiş sporcularımızı maalesef kimse tanımazken bir defa yarışma kazanan biri acun ılıcalıdan tutun da saba tümere kadar bütün programlara çıkıyor. yine de tebrik ediyorum sonuçta "haticeye değil neticeye bak!" demiş atalarımız :)

Rambo16 ve Danny Boy bunu beğendi.
  16. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bune bende katılıyorum çok doğru söylemişsin.yani meter e gelene kadar kadar ülkemizde daha nice sporlcularımız var.iş biraz medyatik olmakla alakalı.adam yok yarışmaydı yok nette boşuna dolaşmıyo.kendi reklamını yapıyo..

burakula01 bunu beğendi.
  17. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    O derginin kapağına Mr.Olympia'ya katılan Hamdullah Aykutlu yakışırdı. Türkiyede Fitness'da 3. olan değil.

burakula01 bunu beğendi.
  18. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Steel Hammer 'a aynen katılıyorum,
    Muscle and fitness son zamanlar saçmaladı resmen
    artık nadiren almaya başladım
    Hamdullah Aykutlu ,Serdar aktolga ,Tuluğ Topa gibi türkiyenin en iyi vucütçuları varken onlarla söyleşi veya röportaj yapmak varken iki günde medyatik olmus birisini kapak yapmak hangi akla hizmet ? dergi ye bu konu üzerine mail atalım yoksa bunlar kendi bildiklerini okuyacak sürekli belki üç beş mail atarsak bir işe yarar .

19. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Meter'in boy ve kilosunu bilen var mı ?

20. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    bu arkadaş site açacak millete program yazacak felan deniyordu ne oldu o olay haberi olan var mı acaba direk facebook sayfası açılıyor arkadaşın burada açacağı sitenin adresi olarak verilen adresi girince

Sayfayı Paylaş