metabolizma hızı ve yağ yakımına etkisi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve f1820 tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. f1820

f1820 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vücut yağ kas analizi yaptırdım, kas oranım 53.9, metabolizma hızım 7455? bu değer normal mi, yavaş mı metabolizma hızım, kas oranım? değerlendirebilecek olan var mı? kilo:98 boy 1.65 bayanım.

2. brhmcr

brhmcr Guest

KAs oraninizi arttirip yag oraninizi dusurmelisiniz, metabolizma hiziniz her nekadar normal degerlede olsa da su tuketimini artirip, 6 ogunluk bir beslnem programi ile daha da hizlandirabilirsiniz.

3. f1820

f1820 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sizden başka cevap veren, zaman ayıran olmamış, teşekkür ederim size. kas oranı kaç olması lazım, daha doğrusu kaç olsa daha iyi olur?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Soyle soyleyeyim %15-18 yag oraninda abs leriniz gorunecek sekildedir, 18-21 arasi fit saglikli bir goruntunuz olusur.

5. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    98 kilo boy 1.65 mi ? kat etmeniz gereken uzun bi yol var.

6. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    metabolizma hızında kişiler arasında öyle anormal farklar yoktur spor yaparak metabolizmanı hızlandır kas oranı artınca istirahattede yağ yakabilirsin su anda morbid obesite sınırındasın mutlaka bir diyetisyen ve doktor kontrolünde kilo vermelisin seninde problemin herkesin ki gibi yaktığından fazla kalori almandır muhtemelen. tiroid fonksiyonlarını açlık insülinini ve şekerini olçtür ve buradan faydalanmak istiyorsan yaşını ne iş yaptığını ailenin obesite durumunu vb yaz ki bizde yardımcı olalım

7. f1820

f1820 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benimle aynı kilo da olan başka biriyle kesinlikle alakam yok, ben çok daha ince duruyorum ona göre, neden bilmiyorum, tiroid vb gibi rahatsızlığım yok. yaş 27.

8. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Spor salonuna gidiyorum. Un, tuz ve şekeri en kısa zamanda hayatımdan tamamen çıkartmayı planlıyorum. Akşam 7 den sonra meyve gibi doğal gıdaları yiyorum sadece. Bir de akşamları yatmadan önce metobolizma hızlansın, şekerim düşsün diye Super Cuts 3 yutuyorum ben.
    Un, tuz ve şekeri hayatımdan tamamen çıkartıp spora devam ettiğimde eminim göbek falan kalmayacak. Yağ yakıcı kullanmadan önce un, tuz ve şekeri hayatınızdan çıkartın bence.

Son düzenleme: 27 Ağustos 2012
    f1820 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş