Meslek kaygısı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ZWEX tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar ben Anadolu Lisesin de okuyorum . 10. sınıfa geçtim fakat aklımda geleceğe dair bir plan yok . 2 zayıfla geçtim sınıfı ve çok pişman oldum.
    Babam öğretmen ve bana sürekli hedefin yok vs . şeyler söylüyor. Benim küçüklükten beri hayvanlara ilgim var. Veteriner olsam diye düşündüm fakat zayıf derslerim matematik kimya . Sizce çalışmak için geç mi kaldım yoksa hala başarabilir miyim ?

2. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum kaygın olmasın hangi mesleği severek yapacağınıi düşünüyorsan ona odaklan çalış.Kendini geliştir.Hangi işi yaparsan yap en iyisini yapmaya çalış.Geç kalmış birşey yok okuldaki dersler bir yere kadar insanın yeteneğini,zekasını,başarısını ölçer.Dünya'daki başarılı iş adamlarının çoğu lise veya üniversite okumamıştır bile.Canını sıkma hallolur bende aynı şeyleri yaşamış biri olarak zamana bırak rahat ol derim sana.Yalnız bendende ne rehberlik öğretmeni olurmuş :)

3. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    bilemiyorum eğer işsiz güçsüz ortada kalmaktan korkuyorum :)

4. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum hangi işi yaparsan yap iyiysen iş zaten olur acayip paralar kazanırsın ;)

5. Kadirzm45

Kadirzm45 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Niye geç olsun ya daha en az 2 senen var olmadı haftaiçine kalacaksın tabi buna güvenip iyice salma kendini.

Sayfayı Paylaş