MESLEĞİMİZ VEYA OKULUMUZ

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hsd tarafından 28 Nisan 2005 başlatılmıştır.

1. xaures

xaures Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    d

Tüdev mezunuyum daha yeni mezun oldum BBC de muhasebe kursuna gidiyorum (bursada) kendime zaman ayırmaya ve boddye gitmek için çabalıyorum... Evimde 5-6 hareketlik bi sehpam var... evde de yapmaya çalışıyorum

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    makine mühendisiyim..meslektaşlarımın çokluğundan gurur duydum doğrusu..(Erciyes Ünv.mezunuyum.)

Adam gibi salon olmadığı için evde çalışıyorum..Yeni bir salon açılıyor bundan sonra oraya devam edeceğim inşallah.
    (Allah hiç bir arkadaşıma antremanını engelleyecek boyutta sakatlıklar vermesin..zira biara 2-3 hafta dinlenmek zorunda kaldım)

3. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Adım Abdullah yaş 25 doğma büyüme ADANA lıyım. Özel bir bankanın Pos cihazları Denetleme Departmanında Bölge Yöneticiliği yapıyorum.

4. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    adım fırat anadolu ünv maliye 2.sınıftayım..eskişehirdeyim......askeriyenin salonuna gidiyorum ...işde böyle geciyor hayat :lol: :lol:

5. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Adım Mehmet, 23 yaşındayım. 18 yıldır İstanbul Fenerbahçede oturuyorum. İnsan Kaynakları Danışmanlığı yapan bir şirkette asistan olarak çalışıyorum. Bilgisayar programı ve kod (C++) yazmaktan gına geldiği için Bu sene ÖSSye gireceğim Eski Çağ Edebiyatları bölümü için (özellikle Latin Dili)

6. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    adım cengiz eskişehirliyim .27 yaşındayım.Ama iş zorunluluğuyla afyonda ikamet ediyorum.inşaat mühendisiyim.(kamuda)kamu yönetimi son sınıftayım.burada çokta kötü olmayan bir salonda çalışıyorum.yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :D

Sayfayı Paylaş