Meridian Fıstık Ezmesi 29 Gram Protein!

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve GFBurak tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Trans yag var mi icinde?

cepten takipte

2. Hüseyin can katrancı

Hüseyin can katrancı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yalnızca natural yağlar ve tuz şeker yok

3. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Ben en iyi ihtimalle yazdım kendisi çok iyi reklam yapmasını biliyor bir ara gaba yı çıkarttı sanki süper bir Kahraman gibi ama onun satışını alamayınca bir daha söz etmedi hiç şimdi bu fıstık ezmesinin bayiliğini aldı ya nasıl reklamını yapıyor üstsüz 19dk video gibi şişiriyorda şişiyor burdaki çoğu kişi öğenci belli bir bütçe ile yapmaya çalışıyor ama belli bir profesyonellik seviyesine gelmiş insalar para uğruna bu genç arkadaşlarımızı kandırıyor

ABEKAYNANA bunu beğendi.
  4. batihn

batihn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Üniversite öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü amazondan alsak Olur mu konu hakkında bilgisi olan var mı

5. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Tadı gayet güzel oluyor içerisine sadece pekmez veya bal bile koysanız lezzetli bir ezme elde etmiş olursunuz.
    Hatta şekersiz olsun diyorsanız,sadece fıstıkları doğrayıcıya atın ve o şekilde tüketin.İnanın tadı hiç de kötü değil hatta ben çok beğeniyorum.İçerisine biraz süt pekmez ve bal da koyuyorum yaptığım zaman.
    Ancak vakti olmayanlar için tabii ki hazırını almak daha makul ama çok ağır şartlar büyük gereksinimler istemiyor fıstık ezmesi yapmak.Ancak uğraşmak istemeyenler için hazır satılanlar da iyi gider.

Hocam vaktiniz varsa eğer bir de doğrayıcınız,alıp kabuklu fıstıkları ayıklayın ve doğrayıcıya atın birkaç dakika içinde çok güzel bir fıstık ezmesi elde edeceksiniz.İçerisine isterseniz az bir şey sızma zeytinyağı,bal,pekmez vs.ilave edebilirsiniz.
    Yalnız koruyucu falan içermediği için çok fazla bekletmeden tüketmek lazım.
    Ben içerisine süt,bal,pekmez koyuyordum çok da hoşuma gidiyordu.Ama şimdi bıraktım yapmayı tekrar polmaka döndüm,uğraşmak istemediğimden.

batihn bunu beğendi.
  6. adnan mert

adnan mert Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Mesela şeker yerine bal yada pekmez koysak nasıl olur çok mu kalorili olur bal şekerden daha iyi gibi geldi açıkcası

7. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ben dün akşam yaptım gayette güzel oldu.500 gr yerfıstığını büyük bi tavada biraz ısıttım kabukları kolay ayrılıyo ve daha sonra rondoda çekin.Rondonun içinde biraz daha alt üst edip tekrar çekin.4 5 kez tekrar edince kremsi bi kıvama geliyo yani sürülebilir bi kıvama.Daha sonra içine bi tatlı kaşığı fındık yağı bi çay kaşığıda hakiki bal attım ve iyice karıştırdım.Hazırlardan çok daha güzel oldu.Biraz daha tatlı seviyosanız kaliteli pekmez ilave edebilirsiniz.

NEBUKADNEZAR bunu beğendi.
  8. Mehmetr91

Mehmetr91 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Al sana adamin o 19 dakkalik reklamini 6 dakkada curutucek rakamlarla bilimsel konusan ,yazilarini ve videolarini tek tek okuyup izledigim sayin hocam savas cebeci.

Abartiyosunuz herseyi Ceviz yiyorum Ben gunluk ihtiyacim icin okadar hicbiriniz findik fistik ezmesiyle siscem sanmayin para tuzagi artik biri bise attiginda abartmayi okadar meter fistik findiklami o kutleye ulasti saniyosunuz gercekten bilmiyorum :D

9. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Nurrrrrrrrtellla :D hahahaha :D

10. Sportler

Sportler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cok aman aman beklentisi olan warsa yurt disindan toplu halde getirtebilirim heppsini alicaksa.

11. Sportler

Sportler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    FISTIK EZMESI MAKINESI

Baran kalayci face de paylasti gördüm internetten aradim şaşirdim :)

Ekli Dosyalar:

12. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam baran yurtdısından baya ürün alıyor biz öğrenciyiz ebaydan nasıl getirtelim bunu o getirip satsa geçirir baran çok paragöz oldu.

13. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar Fıstık ezmesi fıstık ezmesidir!!!

Aralarında maximum ama maxiumum 50 kalori ve 3 4 gram protein oynar 1 kılosunu 50 tl ye satan yerler var!!!Ki Gold fıstık ezmesinin 350 gramı 7 tl 1 kilosu ortalama 20 tl yapar arada 2 kattan fazla fark var lutfen biraz alısverislerinize dikkat edin cebinizide düsünün...

14. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Gold pahali bence 4.30 tl ye alıyorum.

15. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    İçerisinde yüksek oranda doymuş yağ bulundurduğu için bende hiç önermem fıstık ezmesini amerikan kalp derneğinin bile yaptığı çalışmalarda %11-%13 günlük doymuş yağ oranı önermektedir bu oranda günde 2000 kalori baz alırsak 3 yumurta ile bu oran zaten neredeyse tamemen dolmuş oluyor. Onun için doymuş yağ almamaya dikkat edin tabiki bu oranı geçiyoruz bunu engellemekte çok zor iş ama çok geçmemeye bakın onun için mantıklı olan zeytin yağı hatta zeytin yağı bile doymuş yağ içerir tabi çok az oranda sonra kolestrole gelirsek kolestrolü yükseltir ve bu yine kalbe ekstra zarar vermektedir. Doymuş yağı mümkün aldığınca almayın hatta hiç almamaya çalışın tabiki bunu yapamazsınız herşeyin içerisinde var ama bu bilinçle olursanız doğru oranlarda almış olursunuz. Şimdiden afiyet olsun :) Ceviz yiyin iyidir :D

Sayfayı Paylaş