Merhabalar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve evanescencetr tarafından 5 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. evanescencetr

evanescencetr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bodybuilding ulusu :)
    Ben 1 ay önce başladım vücut geliştirme sporuna, 1 aydır hiç aksatmadan hergün gidiyorum. Tek bir sorun var düzenli beslenemiyorum. Çalıştığım için personel yemeği ne çıkarsa onu yiyorum.Biraz kilo almam gerekiyor, besin ihtiyacını tam olarak karşılayamıyorum. Buda beni spor esnasında çok etkiliyor. Dayanıklılığım çok yetersiz kalıyor, sabah işe gidiyorum ve akşam body'e gidiyorum. Pek ağırlık çalışamıyorum, bunun için güce ihtiyacım var.performans ve güç arttırıcı,protein ve karbonhidrat alıp kullanmak istiyorum.Amino asite gerek duymuyorum,zayıfım. Bana hangi markanın hangi ürününü kullanacağıma ve kaç dozaj kullanacağım hakkında bilgi verir misiniz ? şimdiden teşekkür ederim,iyi çalışmalar, nice kaslara :)

Son düzenleme: 5 Aralık 2014
  2. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Senin için supplement erken daha. Beslenmeni düzene sokmaya çalış, hiç bir supplement yemeklerin yerini tutmaz. Kilo almak istiyorsan harcadığın kaloriden 400-500 kalori fazla al. Elinden geldiğince ağırlık çalış, gittikçe güçlenirsin zaten. Sabır bu işin anahtarıdır, sabret herşey yoluna girer. Bol şans.

ArnoldBody bunu beğendi.
  3. evanescencetr

evanescencetr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmeye elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum, sabah çalışıyorum,iş zaten çok yoruyor akşamda bodye gidiyorum. Vücudum dayanmıyor. onun için ihtiyaç duyuyorum performans arttırıcıya

4. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Antrenmandan 30-45 dk önce kahve iç, bir iki saat önce kuruyemiş ye ceviz fındık fazla abartmadan bunlar enerji verir sana. Supplement için de tekrar söyleyim erken senin için, ben tavsiye etmem, yine de seçim senin.

ArnoldBody bunu beğendi.
  5. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    beslenmede sorun varsa tabiiki kullanabilirsin calistigin icin beslenmeni gerektigi gibi duzene sokamayabilirsin.baslangic icin whey+creatin iyidir ama amacini belirtirsen daha ayrintili yardimci oluruz.eger maddi yonden sorunun yoksa whey+bcaa+creatin de kullanabilirsin sen alacaklarina karar ver onlari gun icerisine kombine etmek kolay is

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. evanescencetr

evanescencetr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu işi professional olarak yapmak istiyorum, vücud konusunda sınırları zorlamak istiyorum. Maddi olarakta her ay 300-350 lira civarında ücret ayırabilirim bunun için

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş