1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Merhabalar Yeni Başladım Yorumlarınızı Rica Ediyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve alikuruchem tarafından 19 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. alikuruchem

alikuruchem Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar
    Biraz uzun olacak ama kusura bakmazsınız umarım.Öncelikle böyle faydalı bir site hazırladığınız için emeği geçenlere teşekkür ederim.
    Ben bb ye geçen yaz temmuz ayında başlamıştım ve ağustos eylül olmak üzere toplam 3 ay devam edebildim. BB ye başlamadan önce sigara içmediğim halde merdivenleri azıcık hızlı çıksam veya azıcık tempolu koşsam hemen kesiliyordum ve nefes nefese kalıyordum bu arada inkar etmeyeceğim çok yemekten vücudumun her tarafı yağ bağlıydı. Bb ye başladığımda ise vücudum hızla toparlandı ve yediklerime de dikkat ederek bu 3 ayda hem yağlarımı erittim hem de ölçülerimde artma olunca heyecanlandım ve böylece bb yi sevdim. Ben ünv.de Eğitim Fak. Kimya bölümü öğrencisiyim okullar açıldığında ise devam edemedim ama böyle olmasına çok üzüldüm tam ilerleteceğim sırada kestim bir kış sitenizdeki yazıları okumakla geçti. Ama şimdi yeniden başladım ve amacım yağlarımı eritip kas bakımından ideal bir vücuda sahip olmak istiyorum ve bunun için tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Omuz:105cm Göğüs:96cm Göbek:99cm
    Kol:32cm
    Bu arada yazın o heyecanla birilerinin tavsiyesi ile hard line amino 2000 almıştım olduğu gibi duruyor kullanmamı tavsiye eder misiniz evetse ne şekilde kullanayım
    Bir beslenme programı önerir misiniz ne şekilde besleneyim
    Yazın hocam primabolan depot tavsiye etmişti ve ayda bir kullanmam gerektiğini söylemişti ne derece doğru sizde tavsiye edermisiniz.
    ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ ÇALIŞMALAR.

2. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    sitedeki arkadaşlar hakkında yorum yapacaktır fakat benim tek söylemek istediğim primabolan depotu unutman.. iyi çalışmalar.

3. mr_muscle

mr_muscle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım çok güzel sağlam bir vücudun var. ;)

4. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bence sırf primobolan'ı değil sana onu tavsiye eden kendine "hoca" diyen adamı da unut. Yahu ne primosu daha, adam gibi antreman yapamadım diyorsun yapma etme sağlığına yazık, bak kimya okumuşsun methenolone enanthate o adamın dediği, yani anabolizan steroid. Senin ideal bir vücuda kavuşmak için şu aşamada düzenli olarak idman yapman ve doğru beslenmen gerek. Amino tabiki kullanabilirsin elinde varsa. Bu bilgilerin hepsi forumda var arama yaparsan çok şey öğrenirsin.

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.103
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ne prima ne karbo hiç bişi kullanma 3 ay daha vucudunu biraz daha calıştır biraz kardioya sok sebze yemeklerine agırlıkver
    yediğimizede dikkat edelim bu vucudu 3 ay sonra gormek isterim

6. beyaz adam

beyaz adam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşların da söylemiş olduğu gibi 3 4 ay daha idman yapmalısın bu vücuduna blirli bi şekil oturtur. primobolan ise ayda bir kullanıldığında bir işe yaramaz. sporcular tarafından çok tercih edilen bir anabolizandır fakat başka ilaçlarla kombine ederek kür uygulandığında daha etkili sonuçlar verir

7. alikuruchem

alikuruchem Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    bb şampiyonlarının salon açması hakkında

memleketimde iki tane bb salonu var ve ikisinin de sahibi bir kaç yıl önce şampiyon olmuş kişiler.sanırım şampiyonlara salon açmak için ruhsat veriliyormuş.yazın gittiğim salonun sahibi resmen beni kazıkladı. kendisi dükkanına çeşitli suplementleri yığmış bak ben bundan kullandım bak bu süper falan diyerek tane hesabı herkese satıyor ve neredeyse her kutu başına %200 den fazla kar elde ediyor.ben biyokimya dersini bu yıl alıyorum ve bu amino asitlerin proteinlerin enzimlerin steroidlerin vs. yapıları hakkında bilgi sahibi oldukça böyle adamların insanların heyecanları ile resmen dalga geçtikleri anladım böyle insanlarla karşılaşan ve yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem bu hususa dikkat etmeleri.

8. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Re: bb şampiyonlarının salon açması hakkında

Bunun ileri versiyonu ise; Coleman,Cutler,Baddell ve Rühl gibi damarlarından steroid akan şahsiyetlerin çıkıp da "Biz Mr.Olympia yarışmasına katılabilecek seviyeye gelmek için x marka gainer kullandık, y marka creatine kullandık, z marka protein tozu kullandık" demeleri. Bu sporun içinde en az 5-6 ay bulunmuş herkes kimin nereye nasıl gelebildiğini bilir zaten, bunlar tamamen acemi kazıklama taktikleri. Yine de supplementlar doğru kullanılınca etkinlikleri yadsınamaz ama bazı supplementlar gerçekten para tuzağı.

Sayfayı Paylaş