Merhabalar Vücut Geliştirmeye Yeni Başlıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve turkmen34 tarafından 10 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. turkmen34

turkmen34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar ben eskiden 120 kiloydum çok dalga geçtikleri için üzüle üzüle bi gün azmettim ve 120 kilodan 70 kiloya indim boyum 1.81 yaşım 15. Bu forumdaki abi ablalar bana herhangi bir beslenme önerisi yapabilir mi ve çok merak ettiğim bir konu var vücut geliştirmeden kaç ay sonucu harika biceps ve karın kaslarına sahip olabilirim tempom nasıl olmalı nasıl beslenmeli nasıl hazırlanmalıyım ? teşekkürler.

2. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Zaman tutarak olmaz bu işler , tamamen sana bağlı antreman beslenme dinlenme vb. Birisinin 7 ayda yaptığı vücudu belki 3 ayda yaparsın. Yada 2 senede yapamazsın

3. AmadeusMozart

AmadeusMozart Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Önce bir adapte ol bakalım sonra konuşuruz bunları.

Beast

4. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Antrenman ve beslenme programın ne kadar iyi olursa olsun, genetik de çok önemli. Ilk birkaç aylık gelişimine bakarak kendince bir tahminde bulunabilirsin.
    Genel olarak insanların ne hızda değiştiğini görmek istersen sitenin before-after bölümüne biraz bakabilirsin.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

5. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş