Merhabalar , Lütfen Tecrübeli Abilerim Bakın .. :/

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve desperado98 tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle Selamun Aleykum ;

Arkadaslar ben forumda yeniyim. Vucut gelıstırmeye karar verdim.Fakat bi salona gidicek imkanım yok.Evde geliştirmek zorunda kalıyorum yani.Eve barfix barı ve dambıl aldım (8kg dambıl).Bana uygun olucak bı program verırmısınız.

Boy: 1.67
    Kilo:52-53

Buarada bır amator futbol kulubunde oynuyorum , vucut gelıstırmeyı bu yuzdende yapmak ıstedım.Omuz omuza mucadelede zayıf kalmayım vs. . diye

Şimdiden ALLAH RAZI OLSUN iyi forumlar..

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    barfiks şınav ve mekiği çeşitlendirebilirsin forum ve internet bu konuda sana yardımcı olur futbolcu olduğun için fit vücutlu olman yetecektir hacime gerek yok zaten futbolcunun hacimli bir vücutla işi yok mümkünse dumbbellı ayarlanabilir olarak al çünkü sabit ağırlıkla bu iş olmuyor emin ol kendi vücut ağırlığınla çalışmak daha iyidir

desperado98 bunu beğendi.
  3. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Peki kardeşim , bana uygun bı programın varmı mesela günlük şu kadar çek vsayre?

mekık kaç tane günde , şınav kaçtane diye? ha birde barıfx 10 tane zorla cekıorum :/

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Balboa7 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş