Merhaba

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve cantekin tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cantekin

cantekin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    body forum kullanıcıları öncelikle adım nicktede belirttiyim gibi can 23 yaşındayım foruma dün katılan yeni toy bir üyeyim foruma üye olurken bir takım sebeplerim için aranıza katıldım zamanla dahada kaynaşarak seviyeli arkadaşlıklar oluşturabileceğimize inanıyorum ve emsal olarak örnek aldığım ve alacağım kişilik ve karaktere sahip insanlar olduğunuza inanıyorum ve insanları motive etme yönünüz hoşuma gitti öncelikle bana yardımcı olabilecek kişilerin gerek forumda açtığım konularda gerekse pm de bene yardımcı olacağından eminim bir takım sorunlarım var bunlar 178 boyundayım ve kısa olduğumu düşünüyor duyuyorum üstüne birde 103 kilo eklenince kendime aynada baktığımda son zamanda bir dikdörtgen sekli görüyorum ancak belli bir süre sabır edebildiğim için kilo veremediğimi düşünüyorum bana bu konuda gözle görünür bir biçimde 3 ay gibi bir sürede bünyemde fazla olan 30 kiloyu vermek istiyorum gerekli şeylerin planını ve programını yaptım haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum pazar günleri sabah koşu yapıyorum ancak bir değişiklik göremedim püf noktaları olsun beslenme konusunda olsun denediğiniz ve sonuç aldığınız yöntemlerden bahsederseniz sevinirim teşekkür ederim

2. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Arkadasim oncelikle 178 boy kisa oldugumu dusunuyorm demisin benimde boyum ayni ama disaridaki insanlarin cogundan yuksek oldugunu dusunuyorm goruyorm yani o yuzden cokta uzun olmasakda kisa degil Türkiye'de ortalama ustuyuz kafana takma :)
    Beslenme konusunda kapsamli olarak protein agirlikli yag ve karbonidratsiz beslen dicem ama bu konuyu beslenme basligi altida bakarsan kendine cok guzel program cikarabilirsin egzersizler icinde . Ama ben sana yagi daha hizli yakmak icin bi kac puf nokta soyliyeyim.
    1.si sabah ac karna kaynayip demlendirdikten sonra bi 10 dk bekleyerek sogumus sekilde yesil cay ic ve disa cikma imkanin varsa uyandiktan sonra disari cik hafif trmpo bi 5 10 dk kosu yap gelincede cok azda olsa mekik cek 2*20 gibi bu gun icindeki metobolizma hizini arttircaktir .
    2.si yine yesil cay (ılık olacak ) ama spor salonuna gitmeden yarim saat once ic bunu atlama yesil cay icerek spor yaptiginda normaline gore daha fazla ter attigini ve idrarindaki toksin miktarinin arttigini goreceksin.
    3.su klasik olacak ama bol bol u ic ozellikle kardiyo aninda 1.5 litre ic az az ama sık sık agiz kuruyken yag yakamassin. Gun icindede 3 4 litre su tuket.
    4. Yemeklerinde bol bol acı pul biber kullan .
    5.gunluk 1 elma ye.
    6. Gun icinde bi fincan 0şekerli türk kahvesi iç.
    Ayrica bol bol protein yemelisin vucudu tok tutar ve verdigin kilolari kas kaybetmeden yaglardan verirsin :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

cantekin bunu beğendi.
  3. WildRose

WildRose Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    Hoşgeldiniz.

Dikdörtgen şekli her zaman armuttan daha iyidir. Bu sporun bir diğer adı da sabır sporudur. Siz hedeflerinize bağlı kalıp gerekeni yaptıktan sonra sabrınıza kalıyor bu iş. Ne de olsa Roma bir günde kurulmadı.

Ölçüler konusunda aceleci olmayın. Ayda bir ölçüm yapın. Aksi takdirde gelişimi göremezsiniz. Hedefinize giden yolda başarılar diliyorum.

cantekin bunu beğendi.
  4. cantekin

cantekin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    wildrose yorumun için teşekkür ederim baykara3 püf noktalar için minnettarım çok teşekkürler

Baykara3 bunu beğendi.
  5. Eddgie

Eddgie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İnsanın kiloları yuzunden kendini soyutlaması gerçekten zor ve üzünç bir durum kardeşim seni bilmiyorum fakat ben öyleydim kilo veriyim zayıflıyım yeter diyorsun sonra da kaslanmaya heves sardın mı hayatın spora adepte oluyor ve bırakamayacak hale geliyorsun :) sana 2 tavsiyem var üşenme güçlü olduğunu kanıtla başkalarına değil kendine kanıtla ikinci tavsiyem ise en iyi spor koşmaktır tak kulaklığını koş kardeşim hem esneklik hem hız kazandırıyor hem de iyi hissettiriyor.

Kolay gelsin.

cantekin bunu beğendi.
  6. cantekin

cantekin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    eddgle eyvallah kardeşim teşekkürler

Sayfayı Paylaş