Merhaba Yeni Başladım Adminler yardımcı olurmusunuz rica etsem

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve JustKaan tarafından 23 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. JustKaan

JustKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bb forumuna yeni uyeyim herkeze hayırlı gunler. Ben 23 yaşında bir gencim. 61 kilo ağırlığında 1.67 boyundayım. 1.5 yaşından beridir şeker hastasıyım günde 4 defa iğne oluyorum (insülin) şekerim genelde dikkat edemediğimden dolayı yüksektir.Açlık kan şekerim minimum 230

1 hafta önce spora başladım çok inceyim adminlerim kollarım cok sıska gövdem boyuma göre iyi fakat şişmek kolları bacakları kısacası herturlu şişmek Small bedenden en azından Medium a geçebilmek istiyorum. Suadiye de Champion diye bir salona başladım guzel bir salon yeterli butun hareketleri yapabilicek aletler mevcut

şimdi bana herkeze verilen standart ısınma programı verdiler fakat ben yinede buraya danışmak sizlerin daha iyi bir ısınma ve ardından guzel bı program bana tavsıye edebiliceginiz (yada yazabiliceginizi) düşünüp buraya bir yazayım dedim.

Uploaded with
    ImageShack.us

buda yağ oranım vs. başka aklıma bilgi gelmiyor
    tek istediğim guzel bı ısınma programı ve ardından şişmek için kullanabiliceğim program he bide ne kullanmam gerekiyor karbonhidrat tozu protein tozu amino vs.
    bana yardımcı olursanız minnettarım cok tesekkur ederim..

2. JustKaan

JustKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

buda herkeze verilen antrenman 3haftalık ben bunu artık yapmak istemiyorum lutfen yardımcı olun cunku araştırmalarıma göre sureklı bu programı uygularsam buyumek yerıne kollarım daha da kuculucegını soyluyorlar

3. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Programı göremedim net olarak açılmıyor verdiğin link bende.Yalnız bu program değil bütün programlar'da aynıdır.Verilen antreman programı 3 ayda bir değiştirilmesi gerekir.Yani 3 ay aynı program uygularsın sonrasında farklı bir program uygulaman gerekir.

4. JustKaan

JustKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    linki kopayalayıp internet explorer de açarmısınız öyle gorunuyo
    bende anlamadım neden oyle bı sorun oluyor

5. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Programı tek tek yazıp ayrıca ne kadar süre kullandığın hakkında bilgi verirsen daha yardımcı olabilirim.Çünkü nasıl bir program verilmiş hangi bölgeleri çalıştırmışsın ve neye yönelik bunu bilmem gerekiyor.1-Bu programı ne kadar süre kullandın 2-Haftada kaç gün çalışma yaptın. 3-Set ve tekrarlar hakkında bilgi verirseniz daha yardımcı olabilirim.Ve ona göre bir program ayarlayabilirim.Bir de salonda mı yoksa evde mi çalışıyorsun.Tahminimce evde çalışıyorsun çünkü salonda çalışsan hocan bu kadar uzun süreli dediğin kadarıyla bir pogram kullandırmazdı.

6. JustKaan

JustKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siz resimdeki programı buyutup gorebildinizmi internet explorer de?
    Salonda çalışıyorum ilk mesajda belirtmiştim görmediniz sanırım
    2- setleri programda yazılanın aynısı ile çalışıyorum
    3- yaklaşık 11 gundur çalışıyorum
    4- 5 gün gidip 1 yada 2 gün ara verdiğim luyor

7. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Göremedim malesef yalnız.Salonda çalışıyorsan programı hocan değiştirir zaten.Burada kimseden program istemene gerek yok.Orda hoca zaten ayarlıyor.Programın süresi sona erdimi dediğim 2 veya 3 ay süre ile verilir genelde bir program o zaman zarfı doldumu değiştirilir.Bunu da solan hocası yapacaktır.Daha 11 gün olmuş gerileme diye bir şeyden bahsetmek olanaksız.Yeni başlayanlara zaten verilen program her gün tüm vücut çalışması içindir.Programın da ona göre verilmiştir.Çalışmana devam et zaten salon hocan gerekeni yapacaktır program konusunda ileriki zamanlarda.Burada öğrenebileceğin hangi hareketlerin hangi bölgeleri çalıştırdığı konusunda bilgi birikimi yapabilirsin.Yani ilk anlattığın küçülme ve gerileme olur mu dediğin şey bir programı 6 7 ay aynı programı kullanırsın artık vücut o programa adapte olur farklılık ister göremeyince de gelişme durabilir.Ama senin programın daha 11 günlük böyle bir şey söz konusu olamaz kafana takmana gerek yok.Başarılar.

JustKaan bunu beğendi.
  8. JustKaan

JustKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocalar programı bir kere yazmışlar sürekli herkeze aynısını veriyorlar vucuttan vucuda boya kıloya yada baska bıseye onem vermıyolar orada
    ben bu ısınma surecını bitirip
    kol gogus kanat triceps biceps bacak diye gunlere ayırmak ve hacim genişletmek istiyorum
    bu salonun oto programlarıyla olmicagından emınım

9. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    İşte o ayırma dediğin dönemler 3 ay sonra başlar ilk başta vücudun alışması için idmanlara bu tür programlar verirler.Sonra programı mesela pzartesi-perşembe göğüs,sırt vb. salı-cuma biceps,triceps vb. diye ikiye bölüp her hareketi bölgeyi haftada 2 kere çalıştırırlar.Sonra artık vücudun daha da büyüyüp geliştiğinde bu sefer programını pazartesi-göğüs salı-kol çarşamba-sırt diye tabi eklenebilir bir kaç hareket daha amaç en son her bölgeyi haftada bir kez çalıştırmaya dayanır.Bu bir bölge derken günde bir bölge değil tabi mesela 1,gün göğüs-bilek 2,gün sırt triceps vb. şekilde haftada bir bölge çalışma prensibine dayalı olarak uygulatmaya başlarlar.Sen en iyisi salon hocana bir danış hep böylemi olacak hareketlerim daha sonra değişecek mi diye.Ona göre yorum yapalım arkadaşlarına öyle verilmişse onlar da yeni başlamış ya da 2 ay falan olmuştur.Danıştıktan sonra cevabı salon hocasının hep devam edecek aynı hareketler olursa.Bir program yazabilirim.Ama dediğim gibi sor hocana çalışma programını.

JustKaan bunu beğendi.
  10. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim.

11. moment

moment Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Gaziantep
    Öncelikle Allah yardım etsin demek istiyorum ve hiç karbonhidrat almaman gerekiyor galiba diye düşünüyorum etçil olarak beslenmen gerekiyor bitkisel hiçbirşeye el sürmemen unutmayın yanlış anlaşılmasın lütfen köpeklerin de şeker hastalığı var bi köpek 500 gr çikolata yerse ölür diye bir yerde duymuştum ama üzülme kardeş tam kaslı bir vücuda sahip olamasanda esnek ve güzel bir vücuda sahip olabilirsin bol bol et ve süt tüketmen gerekiyor şeker ihtiyacını sütten karşılayabilirsin az da olsa karşılar sütte laktoz şekerü var ve normal şekerden çok daha kolay emilir

12. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Şimdi anlamadığım, o program 3 haftamı uygulanıyo yoksa hiç değişmiyormu.Onu tam net belirtememişsin.Supplement kullanman için çok erken.Beslenmene dikkat et sadece.Dinlenmene dikkat et.Dinlenme günlerinde başka sporlar yapma.Forumu çok güzel oku

13. JustKaan

JustKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o verdiğim programın süresini 2 hafta yaptım başka bir programa gectim simdi yıne ısınma programı bu yaptıgım 1 haftaya kadar ayrı ayrı bolucek hoca ınsan ogrendıkce mutlu oluyor
    supplement kullanımınıda weider in mega mass ini mi , Ultimate Nutrition ın serious mass ını mı yoksa Hardline in super mass ını mı alsam bilemedim cnku zayıfım kilo almam gerek besinlerimede pek dikkat edemiyorum malesefki o yuzden bu urunlerle takvıye edyım dıyorum bana ne onerirsiniz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:02 ----------

saolasın en buyuk ufak kalmamdakı neden zaten şeker hastalıgım
    gunde 4 kez ınsilun kullanıyorum o yuzden sekerlı bı gıda tukettıgımde ara ıgne ıle dengelıyorum.Supplement kullandıgım zaman sekerı olcup yukselırse ara ıgne ıle gıderıcem

Sayfayı Paylaş