Merhaba ve Ne Olacak Benim Halim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve karabudun1944 tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. karabudun1944

karabudun1944 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sitede tanışma bölümünü göremediğim için buradan hepinize merhaba demek isterim.Sitenizin teamüllerini bilmediğim için kusuruma bakmayın.Ben 1 ay sonra 20 yaşında olacağım ve artık kilo verilecek yaş sınırına yaklaştığımı düşünerek fitness yapmaya başladım.

Birazcık kendimden bahsederek sizin daha kolay yardım edeceğinizi düşünüyorum.16 yaşına kadar basketbol oynadım kilom o zamanlar 85 boyumda 190 dı daha sonra bir kazadan sonra ayak bileğim arabanın altında kaldı ve basketbola bırakmak zorunda kaldım bileğimdeki liflerin bir kısmı koptu bir kısmı da esnediği için bileğim en ufak bir sıçrayışın yere inişinde dönüyordu daha sonra öss muhabbeti başladı ve oturmaya hiç spor yapamamaya başladım.

Anlayacağınız bir spor fundamentalına sahibim ancak o dönemden beri spor yapmadım.Şu an boyum 1.98 kilom 124.Ve artık kendime ve bunla birlikte hayatıma çeki düzen vermeye karar verdim ancak yediklerimi azaltmama ve 1 hafta spor yapmama rağmen 750 gram fazla oluştu acaba bir hata mı yapıyorum...Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş