Merhaba !! ufak bir soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lilou tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lilou

Lilou Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, ilk olarak bu forumu gercekten cok faydalı buldum ve ilk mesajımı yazmak istedim.. Oncelikle kendimi tanıtmak istiyorum daha iyi yardımcı olabilmeniz icin, ilk olarak bu sporla yaklasık olarak 1.5 sene ugrastım ama bazı nedenler den dolayı yaklasık bir 6 ay bırakmam gerekti bu 1.5 sene icinde bir kac kutu protein, kreatein, blackpowder, testestoron hapı, anabolic (gnc de satılan ) gibi maddeler kulandım ve gercekten cok guzel bir vucuda sahiptim... Amerikada okudugumdan onerebileceginiz seylere hem ucuz hemde rahatlıkla ulasabilirim... Bir hafta once cardioyla birlikte hafif agırlıklarla geri dondum spora ama Ornek olarak benchde 130 pound u spot sız 8 9 kere basarken 1 hafta once ilk benche girdigimde 80 pound u 8 kere bastıktan sonra yuzumden kan fıskırcak sandım az degil 7 8 kilo kastan kaybettim ama hala alt yapı oldugundan vucudum guzel eskisi kadar olmasada spor yapmıyan insanlarla karsılastırıldıgında mukemmel bile kalabilir .... Birazcak forumda dolastıktan sonra vapor la halo yu bayagı ovdugunuzu farkettim ve direk gnc nin yolunu tuttum dediginiz sekildede kulandım vapor ı antreman dan once halo yu sonra ve bu sabah alıcam bu 1 hafta icinde tek protein takviyesi kulanıodum sadece( lanet bi tadı var gnc 60 whey in cileklisini almayın sakın ) bugun vapor ı aldıktan sonra gaza gelip 90 pound a cıkmayı denedim ve 8-6-6-8 olarak basabildim( ondan sonraki halim zaten malum ahhlamalar :) )gercektende enerjiyi hırsı sagladıgını farkketim ve gercekten gucu hissetmek tekrar hosuma gitti suan boyum 1.78 kilom 67.5 ( iri degilim daha cok beach body dedikleri kesik li vucudu yapmaya calıstım o 1.5 sene boyunca ve yapmıstım da alahtan abs ler duruyor yani karın kasları) ama simdiye bakarsanız omuz cizgim anca sıkınca farkediliyor inanılmaz derecede dustugumu gorunce uzulmemek elde degil az degil 1.5 sene nerdeyse hergun calısmak ve emek gitti. Bugun antreman bittikten sonra gaza gelip cilekli protein i vapor la halonun arkasına sıkıştırma hatasına dustum ve cektigim mide bulantısını bi ben bi alah biliyor... Size sorum acaba geri donusu neler kolaylastırır bu elimdekiler yeter mi? Diger sorum Bu garip tadı olan cilekli protein i hangi araya sıkıştırıyım cunku vapor la halo nun ardından almıyacagıma yemin ettim :)

Cevaplarınız icin teşekkur ediyorum simdiden biraz uzun oldu ama okursanız mutlu olurum :) ...thums:

Suan 20 yaşındayım..Size vucudumun kuculusunu ozetliecek olursam yılbasında dondugumde ailem sana ne olmuş dierek eliza testi gibi bir takım sacmalıklara soktu cok fazla kilo verdigimi dusunup ahaha :) Artı olarak gogus, kol ( arka on ) , sırt kuculselerde gene belli oluyor... Anlıyamadıgım bu kadar cizmişken ve belirginken omuz bolgemin nie bole bir düşüş yaşadıgını bilmiyorum gercekten cok nankör bir spor bırakınca direk seni terk ediyor... Bu konuyuda yeni başlayanlar bolümüne yazmak zorunda kaldım nereye yazcagımı bilemedigimden kusura bakmayın :)

bırakmamın sebebini yazmak istemiyordum ama forum moderatorleri veya bilgili olanlar durumu daha iyi anlayacaktır soyle soyleyeyim profosyonel body cilerin vucuttaki suyu en aza indirmek icin yarışmalardan once kulandıgı maddeyi kulanmaya baslamamdan dolayı bırakmıştım ama yaptıgım hatanın farkına varıp bu olaya bir son verdim ve tekrar spora geri dondum diyebilirim... Anlayışınız icin tesekur ederim her insan hata yapar

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Mart 2009
  2. Lilou

Lilou Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar vapor ve haloyla birlikte protein tozumda var hangi zaman aralıgında kulanıyım diye sormustum ama pek ilgilenip de bir post yazan cıkmadı....

3. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    anabolic haloyu antreman sonrası nano vaporı antreman öncesi. proteini de halodan biraz sonra içebilirsin.

4. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Butur uzun yazıların bazı yerlerını farklı renklerde ve daha fazla paragraf yaparak yazarsan okuması kolay olur. Aksi takdirde kimsenin okuyası gelmez.

5. Excilius

Excilius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Isparta
    Hak Vermemek Elde Değil Gerçekten :) Gerçekden Doğru Bir Tespit...

Sayfayı Paylaş