Merhaba Saygı Değer Abiler ve Arkadaşlar..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AtlantisGymm tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AtlantisGymm

AtlantisGymm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben sporda amino asit almaya başlıyorum Allahın izniyle bu pazartesi ve spordan vücudumda bayagı çatlak oluştu bunların sebebi nedir ve amino asit sakıncası kötümü kulanmamın.? birde sporda bayagı yoruyorum kendimi 2.setten sonra agır yük biniyorum ve yardım alırık yapıyorum genellikle sizlerin de tavsiyelerinizi alabilirmiyim? lütfen..

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Amino asit vs vs alacağına et ye tavuk ye yumurta ye yulaf nası yenir en lezzetli onu araştır derim.İlerleyen seviyelerde bcaa ve glutamin öneririm tabi.Fakat daha bu bilgi birikimiyle gidip cebindeki parayı kaptırma büyük firmalara.Önce hangi hareket nasıl yapılır yada ne nedir öğrenin.Bu forum çok işine yarar.Ayrıca çalışma sistemleri genel şeylerdir.Tekrar sayısı yada ağırlık miktarları belli şeylerdir.Bir hoca yok mu salonda?Yada forumda antreman kısmında ve makaleler kısmında araştırma yapmanı öneririm.Unutma ne kadar fazla yardım o kadar az gelişim.Aşırı kilo kullanıp haraketi yanlış yapacağına.kiloyu az azaltır hareketi doğru eksiksiz yaparsın kasları daha iyi şoklar/yorarsın ve gelişimin daha iyi olur.İyi forumlar.

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş