Merhaba Sayın Üyeler

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 313 üye.
  1. batu_han

batu_han Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    supplementlerden optimum whey aldım hediye olarak shaker ve havlu göndericiklerdi shaker in yerine 2 adet abb içiçek gönderdiler artı havlumda geldi ve telefonda yetkili satıcının bir konuşması vardı bu kadar mı saygılı olursun ya çok etkilendim.3 gün önce optimum amino2222 arıyorum hiç bi yerde yok ****** die bir site var hemen 2 kutu sipariş ettm ordan hediyelerin hiç birisi gelmedi en ufak bi bildirim bile yapmadılar. dha sonra suplementler.com a baktım aradıgım ürün gelmişti bu siteden gerçekten sipariş verin arkadaşlar ben acayip elektrik aldım yani :) ****** de bitmiştir bnm için.

2. cengelkoylu

cengelkoylu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün saat 14.00 gibi universal 3001.sipariş ettim.bugun saat 12.00 gibi geldi.diğer bi değişle 22 saatte istediğiniz ürün kapınızda.ve istanbul içi olduğundan dolayı kapıda ödeme imkanıda sunuyor.netten kredikartı ile alışveriş yapmaktan haz etmeyen insanlar için süper bir hizmet.artık kullandığımız vitaminleri spor salonlarından temin etmek zorunda kalmayacağımız için teşekkür ederim..gerçekten güzel bir hizmet.fiyatlarda çok uygun.6 ytl lik ups kargo ücreti zaten piyasa fiyatının altında satış yapıldığından dolayı rahatsız etmiyor..yeni ürünlerde ve yeni teslimatlarda tekrar görüşmek üzere.teşekkürler...

3. oarapoglu

oarapoglu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Teşekkürler Supplementler.com......

Pazartesi 1 kutu Whey Protein ve 2 kutu Animal Cut sipariş etmiştim. Bugün elime ulaştı. Ayrıca hediye olarak 1 kutu C-500 C vitamini göndermişler. Universal Nutrition şapka ve aminoasitleri v.s. içine koymak için şık bir kapaklı bir kutu göndermişler. Şimdiye kadar alışveriş yaptığım sitelerden böyle jestler görmedik. Güvenli ve kaliteli hizmetleri için teşekkür ederim. Ama birde whey için shaker olsa fena olmazdı :) Desenize daha ne olsun adamlar bi sürü şey göndermişler....Müşteriyi memnun etmek de zor canım...

4. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    teşekkürler

Optimum nutrition 4,5kgluk protein tozu siparişim elime ulaştı çok teşekkür ederim.Hız+kalite ;)

5. StarfreedoM

StarfreedoM Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    13
    Optimum Whey 2 kiloluk gelmiş, Seriorus Mass ile beraber almayı düşünüyordum ama Axess'e taksit yapılmıyormuş? Neden ve yakın zamanda Axess'e taksit olacak mı?

6. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba Starfreedom;

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
    Firmamız şu an için, Worldcard, Bonus, Maximum ve Cardfinans kredi kartlarına taksit imkanı sunmakta.

Yakın zamanda Axess ve diğer kredi kartları içinde taksitli alışveriş yapma imkanı sunulacak.

Axess dahil diğer kredi kartlarıyla tek ödemeli olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

7. burock74

burock74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    rentacar
    Yer:
    antalya
    selamlar Antalya dan sipariş verdiğim ürün 1 gün sonra ürün elime ulaştı güvenilir ve hızlı teşekkürler supplementler.com

8. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    diye bir soru sormuş arkadaş ama cevap verilmemiş??malum fiyatlar da piyasının altında.suçlama şeklinde algılanmasın sadece kafama takılan bir soru

9. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba;

Her markanın yetkili Türkiye distribütörü vardır. Ürünler Almanya ve Amerika dan ithal edilmekte.

Markaların yetkili bayisiyiz.

Son düzenleme: 20 Nisan 2009
    canadianfb bunu beğendi.
  10. ERD41

ERD41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar önceliklee herkesee mrhaba....
    şimdi uye oldumm fakat şunu belirtmelıyım siparişimi oğlen 12 gibi verdimm sanırırm aynı akşamm 18:30 sıralarıı kargoya verildi bır gun sonrada elıme ulaştı....!!!!
    burada emeği gecen herkese teşekkür ederimm.........!!!!
    saydılarımla...

11. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    optimum 5lbs siparişim bir gün içinde elimde ulaştı..sitede canlı bağlantı olması çok iyi..oldukça kibar ve ilgililer..

12. TornadoTR

TornadoTR Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    birçok kez alış veriş yaptım ve hala yapıyorum kaliteli hizmet uygun fiyat samimi bir ticari anlayış ile mükemmel hizmet türkiyede supplement in tek adresi www.supplementler.com

13. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Akşam 5'e 3 dk. kala sipariş verdiğim halde aynı gün kargoya verdiler. 24 saatten bile kısa zamanda ürün elime ulaştı. Fiyat konusunda uygun, ödeme seçeneklerinin olması, peşin fiyatına taksit olması da çoğu yere göre başka bir avantaj. Siparişlerde hediye verilen e-kitap için de teşekkür ederiz :)

Türk sporcuların da yabancılar gibi ürünlerini en uygun fiyatlarla alabilmelerine sayenizde daha çok ulaşabilmek dileğiyle...

14. beyazkin

beyazkin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar bilgi işlem
    Yer:
    izmir
    ilk alışverişimi yaptım ve cok iyiler herkes güverenek alabilir 1 gün içinde ürün teslim edildi ilgiye teşekkürler ayrıca...

15. KuKuLeTa

KuKuLeTa Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    salı gecesi verdiğim siparişimi bu gün kargoya kendim gidip alabildim ama bunda supplementler.com un bir suçu yok normalde ürün dün elimde olucakmış ancak kargocu adresi bulamamış (4 sokak arkadaki evi nası bulmadaysa) her aşamada bilgilendirildim teşekkürler.

16. StarfreedoM

StarfreedoM Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    13
    Perşembe günü saat 16 civarı verdiğim ürün bugün 14.30 gibi elime ulaştı. Adana'da olduğum için 2 gün sürmesi normal. Ancak şöyle bir problem var, 5 lbs Optimum Whey ve 12 lbs Optimum serious mass aldım. Sitede Whey'in yanında hediye geleceği yazıyordu ancak gelen kutuda hiç bir hediye yoktu. Bu kargodan kaynaklanan bir problem mi yoksa yollanmadı mı?

17. polatdgn

polatdgn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdiye kadar burdan 4 ürün aldım. Her zaman en hızlı şekilde teslim aldım. Herkese teşekkür ederim, gayet güvenilir bir site.

18. toprak22

toprak22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü pazar günü vermeme rağmen cok hızlı bişekilde elime geçti.ilk siparişimdi bundan sonrada buradan sipariş vericem çok teşekkürler.

19. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Cumartesi günü saat 3-4 gibi sipariş verdim ve pazartesi aynı saatte ürün elimdeydi. Hızlı ve kaliteli hizmetiniz için teşekkürler...

20. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    siteden siparişi verdikten sonra ne mail geldi ne bişey.spam filtremde de bir problem yok bugüne kadar internetten alışveriş yaptığım her sitenin alışveriş sonrası onay maili bana geldi ama nedense supplementler.com dan gelmedi. alışverişte yanında dijital yemek tarifleri kitabı gelicekti o da gelmedi (çok meraklısı değilim yemek kitabının ama gönderilmesi gerekirdi).kimseyi suçlamıorm birşeyle yanlış anlaşılmasın ama aldığım ON %100 Whey in de her zaman kutunun ağzında olan plastik kapağımsı şey kutunun kapağının içine yapışık durumdaydı.bir önceki aldığım kutunun ağzına takılıydı o bant.ben de kıllanıp tadına bakayım dedim her zaman içtikten sonra bi 15 dk içinde ağzımda garip bi tat bırakırdı şuanda yok o tad.direk su içmiş gibi hissettim..kısacası ben hiç memnun kalmadım

Sayfayı Paylaş