Merhaba Sayın Üyeler

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 313 üye.
  1. kobe8

kobe8 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Supplementler.com sürekli alışveriş yaptığım bir siteydi.Şimdi daha da hızlı oldular.Verdikleri sözlerin karşılığını tuttular kargo çok hızlı geldi,ürünler çok iyi.Herkese tavsiye ediyorum...
    Teşekkürler Supplementler.com...

2. radres

radres Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk. en kısa zaman da teslim aldım kolay gelsin

3. dell_met

dell_met Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    supplementler.com

supplementler.com ıle tanısmam bı abımın tavsıyesı ıle oldu. sıparısımı vermek ıcın sıteye gırdıgımde tlf numarası ıle karsılastım ve aradım hüseyin bey le tanısıp sıparıslerımı vermem cok surmedı o kadar ılgılı ve o kadar konularına hakımler kı memnun olmamak elde degıl o kadar kı sıparısımı verdıgımde huseyın bey tekara bana donerek sıparıslerımle ılgılenmeye basladı sagolsun. ve kargom bana ulasana kadar arayarak ve ınternetten takıp ettı benım takıp etmemeı saglayarak musterı memnunıyetının kendılerı ıcın herseyden daha onemlı oldugunu kanıtlamıs oldular hersey ıcın kendılerıne ve supplementler.com a cok tesekkur ederım. kargo ıle odeme harıka bı fıkır ve cok daha guvenlı 26 sında sıparısımı verdım 28 ınde kargom ıstedıgım adresteydı hersey ıcın cok tesekkur ederım hayırlı ugurlu olsun

4. fightingfalcon

fightingfalcon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten şimdi elden kapıda ödeme seçeneği varsa tercih edeceğim...:)????

5. dell_met

dell_met Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    supplementler.com ıle ılgılı

bu sıteyle ılgılı dusuncelerımı yazarken sıparıslerımın yanında gonderdıklerı hedıyemı soylemeyı unuttum jestlerı de cok hos ve zarıftı. tesekkurler supplementler.com

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    supplementler.comdan ilk mal alışım..hız ve müşteri ile ilgilenme konusunda çok olumlu eleştiriler aldıklarını görüyorum..buna bende bizzat şahit oldum..ilgililer ve hızlılar gerçekten..

siteden opt.10lbs whey aldım..teşekkürler kendilerine..

7. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    buradaki birkaç üye sırf supplementler com a yorum yapmak için üye olmuş sanki. bir gariplik var bu işte.

8. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba;

Sadece www.bodyforumtr.com da reklam yapmadığımızı biraz araştırma yapıp görebilirsiniz.
    Bu siteye üye olmayan bir çok müşterimizde var, her müşterimizi bu başlığa yönlendirip hakkımızda yorum yazmalarını rica ediyoruz.
    İsterseniz size kullandığınız bir ürünü kapıda ödemeli gönderebiliriz, sizde bu sayede bizi değerlendirirsiniz.
    Eğer burdaki yazılanlar gibi hizmet almazsanız ürünü ücretsiz size hediye edebiliriz. Bize siparişi bildirmeyip sonrasında isminizi vererekte bu garantiyi size sunabiliriz.
    Aynı şekilde bu forumda bir yöneticide hizmetimizi görüp, burada yorumunu yazmıştır.

Son olarak bu başlığın bir tartışma ortamı olmamasını rica ediyoruz. Herhangi bir sorununuz var ve şüphe duyuyorsanız lütfen site yönetimine bu konuyu bildirin.

Saygılarımızla;
    Supplementler.com

9. kersoz2003

kersoz2003 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de perşembe günü Muğlada kapıda ödemeli olarak Hardline pro gainer 4,5 kilo gainer aldım.gerçekten çok hızlılar.cuma günü akşamı kargo geldi ve ertesi günün sabahı da kurye bana gelip teslim etti ve kapıda ödedim.çok güzel bi hizmet sunuyolar..başarılarının devamını dilerim...

10. 044

044 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür..

bi hafta once bu siteden weider cfm,creatin,ve multipower formula siparisi verdim ardından bi weider likit l-carnitin verdim saolsunlar cok ilgilendiler ve ne zaman bi sorum olsa hic bıkmadan cevapladılar,ilgi ve alaka sipariş geldikten sonra bile devam etti,kendilerine burdan tesekkur ediyorum,umarım hep bole kalırlar.

11. dentatus

dentatus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    suplemenler.com

fiyatları kıyaslayacak kadar çok piyasa bilgim yok ama hizmet açısından sizlere yorum yapabilirim piyasa gördüğüm en ilgili insanlardan oluşuyorlar siparişim için beni defalarca aradılar umarım işleri arttığında da bu hizmet anlayışı korurlar onlara başarılar diliyorum ve bundan sonra onlarla çalışacağıma eminim özellikle hüseyin beye yardımlarından dolayı teşekkür ederim
    dr murat tekir

12. tropical

tropical Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok basarili

supplementler.com'dan ilk alisverisimi yaptim. universal nutrition glutamine powder ve hardline karnitin satin aldim. hem siparisin sorunsuz bir sekilde gerceklesmesi, hem taksit sayisi hem de urunun teslimindeki hiz gercekten cok hosuma gitti.
    ayrica site yoneticileri son derece ilgili, guleryuzlu ve islerine ozen gosteriyorlar. e-ticarette bu kadar fazla kotu ornegin oldugu bir ortamda ozellikle de sporcu urunleri gibi titizlik isteyen bir konuda supplementler.com gibi bir sitenin olmasi cok sevindirici.
    ayrica huseyin bey sadece okuyucu olarak takip ettigim bftr'ye de kayit olmama vesile oldu. kendisine cok tesekkur ediyorum.

13. arassenel

arassenel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teslimat çabuk yapıldı 2 günde elimdeydi ve finansbanka 12 taksit yaptılar ilaç gibi :D ama kargo firmasındaki arkadaşlar biraz yetersiz evde değildim sipariş anında ben şubelerinden alacağımı söyledim onlar bana ben arkadaşın telefonunu verin siz arayın buluşun dedi, ama bundan gayrı bir eksik yok o da zaten supplementlerin eksiği değil sipariş anında her anda maille ilgililer ve cevapda bulunuyorlar,teşekkür ederiz.

14. tusoline

tusoline Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    İSTANBUL
    inşallah artık siparişlerimizi buradan yapıcaz herkeze hayırlı olsun

15. Ouz

Ouz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Net Cafe
    Yer:
    Giresun
    ilk alışverişim gayet hızlıydı çok teşekkür ediyorum. müşteriyle anında ilgileniyorlar umarım hep böyle devam eder. iyi çalışmalar..

16. evrimerd

evrimerd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Alısverişlerimi supplementler.com dan yapmaya basladım hatta dun 2. siparisimide verdim. Sadece bir konuda sıkıntılıyım, o da kargo firması. (S.... Kargo) belki benim bolgemdeki sube boyledir ama bir önceki siparisi almak için 3 kere evden kargoya kargodan eve gittim. Kapıcı ile papaz oluyordum. Kapıcıya bıraktık dediler bırakmamıslar. Bence baska kargo firmlarıyla da anlasmalısınız. Korkuyorum 2. siparisim ne olucak:) Ama supplementler.com ürün yelpazesinde gün gectikce daha basarılı oluyor.

17. evrimerd

evrimerd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Supplementler.com u tebrik etmek istiyorum. Bir önceki yazımdan hemen sonra harakete gecmiş ve kargo sirketini uyarmıslar. supplementler.com hakkında yada sattıkları urunler hakkında en ufak bir şüphem kalmadı. Güvenle kaliteli hizmetlerinden yararlana bilirsiniz. Tesekkurler.

18. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ilk siparişim hızlıydı. hemen geldi
    2. siparişimde pazar günü söylemiştim oda bugün geldi :)

Optimum Whey 100% Whey Gold Standart 2 lbs
    fakat ben çikolatalı istemişitm. bir yanlışlık olumş vanilya ice cream li gelmişti. ben ürünün kapağını açınca farkettim. Habriki kontrol edebilriidm üzerindeki yazıya bakıp... :)))
    sonra yetkili kişileri aradım. dün bir yanlışlık olmuş dediler. çok özür diledilir. Kutuyu açmama rağmen. geri alacaklarını söylediler. bugün kargoya verdiler çikolatalı olanını.. yarın gelicne ben vanilyalı olanı verip çikolatalıyı alacağım :)
    teşşekkürler :)))

19. dogan

dogan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatların daha cazip olmasını bekliyoruz.teşekkürler

20. Reddy

Reddy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pazartesi günü hardline amino 2000 ürününü aldım bizzat dükkandan.hüseyin bey sağolsun çok yardımsever ve hoşsohbet biri.ürünlerinin orjinal ve resmi ithalatçılardan tedarik edildiği konusunda çok hassas davranıyor.türkiye şartları için iyi hizmet,herkese tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş