merhaba sıze bır sey danısıcagım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kocyumurtası tarafından 2 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    merhaba arkadaslar sıze bır sey danısıcagım . ben agırlıklarımı bır turlu arttıramadım. bıde kılo kaybetmeye basladım yememe dıkkat edıyorum. bu benım kafama cok takıldı. 4 aydır bu sporla ugrasıyorum. Bu ay 4. ay bıtıcek. bench presste ust gogus 30-30 60 basıyorum. normal benchte 35-35 70 basıyorum. alt gogus bencte 30-30 basıyorum. agır kaldırmadıgımı dusunuyorum. ılk 3 ay zayıflama kardıyo fln yaptım hacım gırmedım 20 kılo verdım ama kılo vermeye dwm edıyorum gunde bır bölge az tekrar fazla agırlık gırıyorum. bu benchler benım canımı cok sıktı bu aylarda normalmıdır. kılo kaybetmemek ıcın whey protein tozu aldım o derece kafama takıldı. hatta arkadas kür yapıyordu bilirsiniz sustanon prımobolon, priviron en hafıf kurlerden ondan bıle yapmayı dusundum kılo aldırır diye. ama gıdıp protein tozu aldım whey. :/ her gordugum 4 aydır sen anca bu halemı geldın dıyorlar moralımı bozuyorlar. şu aralar kendımden baska motıve ettgm(edıldıgım) kımsem yok. agırlıkları arrtırma konusunda kolda ve omuzda verım alıyorum. kanattada öle. ama bu goguste verım alamıyorum. bır arkadasımız benımle kendı bılgılerını fıkırlerını paylasırsa cok sevınırım. ben kendımı cok yetersız buluyorum. Agzı olan 4 ayda ben gıtseydım bodye su kadar olurdum senın 2 katın olurdum fln dıyorlar. boyum 1.94 ve cok yaglı bır vucudum vardı suan fit bir durumdayım 80 kıloyum 20 kılo verdım 3 ayda. 4. ay bu ay yanı hacımlenmeyle ugrasıyorum...

2. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    acaba nerden kilo veriyorsun ? bu yagda olabilir ki iyi birsey.bence 1-2 ay bekle

3. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    nerden kılo verdıgıme dıkkat etmedım. 1-2 ay ne ıcın beklemelıyım bıraz acık olurmusun. bıde bu agırlık arttırmak konusuda bencte ne yapmalıyım

4. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    yanlis anlamadiysam 1 aydir agirlik calisip hacimlenmeye calisiyosun. bence cok erken sonuc bekliyosun yemene dikkat etmeye devam edip sabretmelisin kisa sure sonra beslenme calisma ve supplementinle iyi sonuclar almaya baslarsin . supplement kullanmaya devam ediceksen proteinin yanina hacim icin creatin kullanabilirsin . agirliklarinda zamanla articajtir haftada bir fazla agirlik arttirilmaz zaten zamanla herseyden verimini alirsin. 4 ayda küre baslamanin sakincalarini daha iyi bilen biri burada aciklarsa daha iyi olur kafandan silip atmis olursun.

iyi calismalar ve sonuclar dilerim :)

5. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    benı bu sekılde bılgılendırmenıze cok sevındım. Creatin olarak c4 kullanıyorum. Unıversal amıno asit 2700de kullanıyorum antramandan önce 3 antremandan sonra 3 olmak uzere. Bılırsınız bu sporla ugrasmayanlar cok sey atıp tutuyorlar. Acıkcası kafama taktım moralım bozuldu o kadar kotu eleştrelerden sonra. 4aydır gıdıyorsun bölemısın fln dıye... :/ belkı yasıyanlar vardır bunu bu konuda nasıl bır durumda oldugumu tahmın edebılırler... :)

6. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ama 4 ayin 3 ayinda yag yakip kilo vermeye baslamissin zaten bu gelisim normal oyle diyenleri 20 kilo verdim diye susturabilirsin ;) am hacimlenmeye yeni yeni baslamissin zaten kafana takma hicbiseyi . c4 daha cok antrenman oncesi enerji icin kullaniliyor yani bir cesit nox diye biliyorum pek hacim aldirmaz . saf creatin monohidrat kullanman daha yararli olucaktir hem enerji artisinida creatinde saglar , fiyat olarakta genelde ucuz oluyorlar tavsiye ederim :)

Kocyumurtası bunu beğendi.
  7. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    pump olarak önerebılcegınız bır creatin varmı

8. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    olimp creatine powder iyidir muscletech celltech iyidir farkli tür kreatinler icerir . ama creatinler zaten daha gec yorulma ve iyi antrenmanlar cikarmana yardimci olur.

Kocyumurtası bunu beğendi.
  9. brhmcr

brhmcr Guest

Tek ihtiyacın olan sabır ve millete kulak asmamak.

Sayfayı Paylaş