Merhaba , Kısıtlı olanaklarla vücut geliştirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve XANTY1 tarafından 3 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. XANTY1

XANTY1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Herkeze selamlar ben musa ve forumda yeniyim.

Ben KYK yurdunda kalıyorum ve vücut geliştirmeye karar verdim.Hedeflerim büyük değil , hem sağlıklı bir yaşam , hemde vücudu biraz toparlamak için başlamak isteidm.Beslenme konusunda yurtta olduğumdan biraz sıkıntılar oluyor ama nasıl beslendiğimi size anlatayım sizden yorumları alayım.

Ben 2 gün önce başladım ve şöyle besleniyorum ;

Sabah kantinden 4 yumurta alıp sadece beyazını yiyorum ve yanında domates , salatalık , ve kibrit kutusu kadar peynir alıyorum(yağlımı bilmiyorum).

Kahvaltıdan 1 saat sonra çıkıp önce set - set bir 50 şınav , 50 biseps hareketi (bunu birazda basketbol oynadığım için yapıyorum şut atarken kolaylık sağlıyor) ve daha sonra yüksek tempoda koşu yapıyorum ve odama çıkıyorum :)

Duşumu aldıktan sonra bimden aldığım derya ton balığını yiyorum ve yemeden önce üstündeki yağı boşaltıyorum fazla olan kısmı ama yinede biraz yağlı oluyor bu ne kadar sakıncalı bilmiyorum.

bir vakit geçtikten sonra 1 avuç badem(bimden aldım kavrulmuş ve tuzlu ) , 1 avuç fındık(bunuda bimden aldım) ve yanındada 1 litreye yakın süt içiyorum.

Akşam vakti geldiğinde ise yemekhanede gözüm tavuk , balık ve makarna arıyor (tavuk ve makarna çoğu zaman oluyor) kesinlikle ekmek almıyorum.Tavuk falan yağlı oluyor haliyle elimden geldiğince sulu kısmı ile yememeye çalısıyorum ama tavuk diye zorunlu olarak yiyorum tabi olanaklar bu kadar.

Yatmadan önce elma, portakal yiyorum ve 20 şınav daha çekerek bitiriyiorum günü.

Yakın zamanda spor salonunada gitmeyi düşünüyorum inşallah.

Boyum : 1.80
    Kilom : 75

vücut tipim ise : göğüs , karın ve sırt bölgesinde yağlanma yok ama bacak ve kalça bölümünde yağlanma var ve hafif kolumda yağlanma var bu kısımlar biraz kalın.

sizce neler yapmalıyım ? Bu yaptıklarım beni hedefime ulaştırır mı ?

Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

İyi forumlar , saygılar...

Sayfayı Paylaş