merhaba iyi günler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve baroon tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. baroon

baroon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba Foruma Foruma Yeni Üye Oldum Vede Body Sporlarına Meraklıyım Yaşım 19 Haziranda 20 yi Dolduracam Vede Sormak İstediğim Bazı Konular Var Ben Evde Çalışıyorum Vakit Buldukça Akşamları Bileklerim İnce 1.70 boy 65 kiloyum kilo alamama gibi sorunum var bünye yakıyor diyorlar.Kemiklerim Gelişsin Diye Balık Yağı Hapı Kullanıyorum Bir Faydası Olurmu Bilmiyorum Ama Kilo Aldırır Diyorlar.Şimdi Forumda Araştırdım Ama linkler Ve Resimler Çalışmıyor Ben Bileklerim İnce Olduğu Yüzünden Kollarımı geliştirmek İstiyorum İnternette heryeri araştırdım ama bilek genetiktir diyorlar.Bir kişide bana kemikler 25 yaşına kadar uzar 25 yaşından sonra kalınlaşır demişti ama bilek kalınlığı genetikse babamın bilek kemikleri ve kardeşlerinin abilerinin bilekleri kalın benim bileklerim ince heralde sanmıyorum kalınlaşacağını ama şuanda kötü gözüküyorlar zaten bilirsinizki yapılı ve iri kemikli bir insan herzaman iyi durur zayıf ve miyon tipli insanlar okadar iyi gözükmez.:)

şimdi ben evde pazı + kollarımı geliştirmek istiyorum yani bileklerin ince ve kötü durmasını ortadan kaldırmak istiyorum bunun için ne yapmam lazım el yayı kullanıyordum ama bi arkadaş forumda el yayından dolayı bilek yanındaki kasların yukarı doğru çekildiğini ve kollarının eskisinden birazdaha kötü durduğunu bezbol sopasını andırdığını okudum.

acaba kollarımı geliştirip bileklerin ince durmasını nasıl engellerim?
    göğüs yayın var bunun bir etkisi oluyormu göğüs açısından?
    uzun bar var evde 30 kilo ağırlık var bir adet kısa dumbet bar 2 adet 5 kg plak var .
    bunlarla çalışıp nasıl kollarımı geliştirip omuz + birazda göğüs yapabilirmiyim?

birde hardline bipro die bir vitamin tozu okudum forumda vede 3.5kg sini 209 ytl ye buldum acaba bu tozdan alsam vucudumda nasıl bir gelişme sağlar ?

daha önceden bodye gittim sporyuma en fazla 2 hafta gidip işler yüzünden bırakmışımdır şimdi bırakmamak üzere çalışmak istiyorum yazın denizde bari güzel bir vucuda sahip olayım:)

ne ve neler yapmam lazım bodye sıfırdan başlıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ilginiz ve yazdığınız iyi veya kötü olan herşey için çok teşekkür ederim.bide bu resmi koymak istedim nekadar zayıf olsanızda eğer gerçekten vucut yapmak isterseniz azimle çalışırsanız oluyor alttaki resim gibi

Son düzenleme: 5 Şubat 2009
  2. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    baroon, bu sporda yol almak istiyorsan en önemli nokta beslenmedir. beslenmen çok sağlam olmak zorunda. ana öğünlerin yanında ara öğünlerde tüketmen gerekli. protein ve karbonhidrat alımın yüksek olmalı. proteni için tavuk, süt, yumurta, kırmızı et, balık , peynir gibi ürünleri, kaliteli karbonhidrat için, pirinç, bulgur, makarna tarzı ürünleri tüketmen senin kilo alımını kolaşlaştıracaktır. bileklerinin inceliğinden bahsetmişssin. emin ol kilo aldığında bileklerinde kalınlaşmaya başlayacaktır. beslenmeni sağlam yaparak bunun yanında destekleyici ürünler alabilirsin. ama öncelikle beslenme bunu unutma. yeni başlayanlar için forumda bir bölümde var. orada antreman programları mevcut. elindeki imkanlara göre kendince bir program çıkarabilirsin, gidebilirsen bir spor salonuna gitmeni tavsiye ederim. benim bu yazdıklarım ve daha fazlası forumda zaten mevcut. zamınının bir kısmını bu forumda geçirerek araştırma yaparsan çok zengin bir bilgi biriminin içerisinde bulursun kendini. son söz olarak iyi beslen , sağlam antreman yap ve dinlenmek için düzenli bir uykun olsun. kolay gelsinthums:

3. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    baron bu başlık kapanır.kapanmadan bir tavsiye-yeni başlayanlar bölümünü forumda incele..sorularının cevabını bulursun

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Son düzenleme: 5 Şubat 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş