MERHABA HERKESE KARIN BÖLGESİ SORUN VE MEKİK SEHPASI...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve buggio tarafından 19 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. buggio

buggio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İZMİR
    <<<TÜM DOSTLARA MERHABALAR...
    <<<
    <<<ÖNCELİKLE HEPNİZİ HAYRANLIKLA İZLEDİM GERCEKTEN EMEK VERİLİNCE NELERİN OLACAGINI GÖSTERMİŞSSİN BU AZMİNİZDEN DOLAYI TEBRİK EDERİM HEPİNİZİ...
    <<
    <<DOSTLAR BENİM SORUNUNM ŞÖLE...BEN PROFESYONEL OLARAK VOLEYBOL OYNADIM FAKAT BİR VOLEYBOL FİZİGİNE SAHİP DEGİLİM YANİ BİRAZ KALINIM...ÜNİVERİSTE OYNADIM OKUL BİTİNCE SPOR HAYATIDA BİTTİ VE DOGAL OLARAK KİLO SORUNUM BAŞ GÖSTERDİ...ÖZELLİKLE KARIN BÖLGEMDE ŞİDDETLİ YAGLANMA VAR..SPOR SALONUNA GİTME İMKANIM NE YAZIKKİ İŞİM ACISINDAN BİRAZ ZOR...BENDE İNTERNETTE SATILAN MEKİK SEHPALRINDAN ALMAK İSTİYORUM...EVDE CÜNKÜ MEKİK CEKMEK BOŞ BOŞ BANA ZULÜM GİBİ GELİYOR...ALETİ GÖRÜRSEM KESNİ YAPARIM DİYORUM....ŞİMDİ SİZDEN GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...SAYGILARIMLA..

ÖLÇÜLER: BOY:1 87 KİLO 98 KARIN:106 KOL:36

2. ONURSTC

ONURSTC Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    slm arkadaşım bende bu spora yeni başladım sayılır ama okuyarak çok şeyler öğrendim şunu söyliyebilirimki mekik çekerek karın bölgesindeki yağları eritemezsin bölgesel yağ yakma diye bişey yoktur.Mekik çekerek karın kaslarını büyütür ve sertleştirirsin benim sana önerim diete başlaman ve kardiyo yapman(koşu yüzme vs gibi) ama bi spor salonuna yazılsan cok ii olur hem çalışma açısından hemde motive olmak açısından.Kolay gelsin

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Foruma hoşgeldin. Lütfen büyük harfleri kullanmayalım mesaj yazarken.

Sİzin diyet yapmanız gerekli.Çünkü çok yağlısınız.Sadece mekiğe güvenerek göbeği eritemezsiniz. Sabah aç karna yapılan egzersiz hareketlerini tavsiye ederim.

4. CENTAUR

CENTAUR Guest

Eğer mümkünse spor salonuna gidiniz, belki şimdi mekik sehpasını görünce yapasınız gelecek fakat uzun vadede onada gözün alışınca isteksizlik başlayabilir belki, spor salonuna giderken böyle olmuyor hem orada antrenör gözetiminde çalıştığınız için hem daha çok şey öğrenmiş olursunuz hemde daha iyi netice alırsınız, şuda var mekik çekmek karın yağlarını eritmez, sadece karın kaslarını geliştirir ve biraz karnı toplar, kilo vermek ve yağ kaybetmek istiyorsan kardiovasküler çalışmalısın yani yürüyüş veya koşuyla ter atman gerek bir koşu bantıda veya kondüsyon bisikleti gibi birşeyde alabilirsen eve işte o zaman güzel olur.

Ayrıca lütfen forum kurallarını okuyunuz.

5. ozhusnu

ozhusnu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    SPORCU
    Yer:
    İZMİR
    peki nekadarda karınkası yaparım

6. ozhusnu

ozhusnu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    SPORCU
    Yer:
    İZMİR
    nekadrda karın kası olur

edit : boş mesaj atmayınız.forum kurallarını okuyunuz.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Temmuz 2007
  7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Fotoğrafınızı koymadan yorum yapamayız.

8. CENTAUR

CENTAUR Guest

3 vakte kadar. Üç aymı desem, üç haftamı desem, üç senemi desem:badgrin:.

9. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi diyelim salona gidiyoruz ama yaptıgımız yeterli olmuyor gibi geliyor

[Salondan geliyoru dustan cıkıyorum keske 2 set daha atsaydım diorum 14 te kalmasaydım son sette diorum :D kasınıyorum yanı]

Diyorumki su asagıdaki ürünü alayım

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=355453&productid=sporw1026

Bu aleti ewe alayım atayım diorum saat bası sole 50 mekik ile baslarım salonda 150 +- 25 cekiyorum yaklasık bununlada gunde 6 saat bası calıssam 450 ye tamamlarım mekık ısını her saat basıda 10 capraz mekık cekerim yattık yere bir kere hatta saat bası cektigim mekik sayısını arttırırsak süper olmazmı ?

Ama şimdi sole bişi daha war saat bası mekik cekmek saglıklı olurmu ? kotu olurmu ?

10. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi hergün çalıştırmak olabilirde saat başı bana pek doğru bir yöntemmiş gibi gelmiyor. şimdi saat başı mekik çekmenin herhangi bir zararı olup olmadığına dair bir yazı okumadığım ve şu an sana bir kaynak gösteremiyeceğim için tam olarak birşey yazamıyorum yazarsam saydam ekşir başıma:D ama saat başı çalışma derim ben. :)

11. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    amma çok şimdi yazmışım kendime gıcık oldum spsmiley

12. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Sağlıklı olmaz kötü olur . Sonuçta karında bir kas.Saat başı göğüs çalışıyormusun? İstersen günde 1000 mekik çek diyet yapmazsan sonuç alamazsın overtrain olduğunda yanına kalır:D

Sayfayı Paylaş