MERHABA BODY'Cİ ARKADAŞLARIM.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TATAROĞLU26 tarafından 27 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TATAROĞLU26

TATAROĞLU26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kasiyer Şefi
    Yer:
    Balıkesir
    Ben body'e başlayalı yaklaşık 1 hafta olacak;yani daha bu işte yeniyim.Bana verebileceğiniz tavsiyeler var mı?Özellikle kilom 96,5 1 haftada 2,5 kilo verdim hem body hemde bayağı sıkı bir diyet ile...Fakat hiç birşey yememeye çalışıyorum kilo vermek için.Ayrıca yağ kırıcı ve kas geliştirici ilaçlar kullanmaya başladım.Sizce yaptığım bu olaylar doğrumudur?Ayrıca bana verebilceğiniz güzel bir zayıflama listeniz varmı arkadaşlar eğer varsa bana ulaştırın çünkü ne yiyip ne yemeyeceğimi tam bilemiyorum ve bu yüzden hiçbirşey yememeye çalışıyorum.Bu da beni halsizleştiriyor.Teşekkür ederim.

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    iyiki bu soruyu bu kadar erken sormuşsun.. yoksa hiçbir çalışmanın karşılıgını alamayabilirdin..

öncelikle istersen 150 kilo ol ama hiçbir şey yemeyerek kilo vermeye calısmak olmaz.. hele hele vg yapıyorsan gelişim icin normal yediginin de üstüne bir şey kaymalısın ki antrenmanlarının karşılıgını vucudunda alabilesin..

sana önerim oncelikle beslenme konusunda bilinçlenmen.. ve bu nedenle beslenme baslıgı altındaki bütün forum yazılarını dikkatle okumanı öneririm.. ceşitli beslenme programları bulunmakta..ayrıca sordugun butun soruların karşılığı fazlasıyla forumlarda mevcut..
    eger okuduktan sonra hala kafana takılan bir şey olursa forum üyelerine tekrar danısabilirsin..

kolay gelsin

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    başlık açmadan önce arama yapmalısın, yeni başlayanlara yönelik onlarca başlık var

kilit ve çöp

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş