merhaba, bilgi almak istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Avc1 tarafından 22 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Avc1

Avc1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, ben 19 yaşındayım. 180 boyum ve 60 kilom var. Zayıf olduğumun farkındayım ve bu durumdan hem kas çalışarak hem de kilo alarak kurtulmak istiyorum. Önerileriniz nelerdir? Bir çalışma programına ve beslenme programına ihtiyacım var. Bunun yanı sıra herhangi bir ek gıda takviyesi önerir misiniz? Şimdi kullanmam doğru olur mu? Gainer mi yoksa whey protein mi kullanmalıyım?
    İlginiz için çok teşekkürler.

2. rbu1497

rbu1497 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    ankara
    hocam bende yeniyim ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim spor o kadar harika bir şeydir ki kilosu fazla olanı zayıflatır az olanı arttırır.siz zaten kas yapmak için yüksek kalorili beslenince vücudunuz ister istemez o kasların üstüne biraz yağ toplıyacaktır.ek gıda eğer başlayalı 3 ayı geçmediyse kesinlikle almanızı önermiyorum doğal gidebildiğimiz yere kadar doğal taraftarıyım

3. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle suplementi bi kenara bırak. BESLENMEN NE ŞEKİLDE ONA DİKKAT ET. günlük kalorini ve protenini alıyormusun ? kilo başına 2 gr protein alıyormusun yeteri kadar karbonhidrat tüketiyormusun ? antremanları aksatıyor musun bu sorulara cevap vermek demek dir body yapmak

4. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.