1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Merhaba Ben Taner 2 Yıldır Body Yapıyorum Doğal Olarak

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve deniz1916 tarafından 11 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    uslubuna dikkat et saçmasapan konuşma herkes saygı çerçevesinde fikrini söylemiş isteyen kürsüz olduğuna inanır isteyen inanmaz bunu saygı çerçevesinde belirttiği sürece bir sorun yoktur. bu onu savunanın genetiğinin kötü olduğunu da göstermez. düz mantık da bir yere kadar...

2. deniz1916

deniz1916 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    size bir arkadaşımın resmini göstereyim onunda bu spora başlıyalı 10 ay falan oldu oda aralıksız supplement kullandı ve kullanmaya devam ediyor sizce nasıl.[​IMG]

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vizyondaki filmin adi: Gemide isyan :badgrin: :lol: :badgrin:
    ama gördüğüm kadarıyla çok gereksiz bir isyan, tamamen arkadaşların "anlayışsızlığına" dayalı bir isyan.

Benim adim Ramazan, ben bu oyunu bozarim :lol:

4. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    yöneticinin bu olaydaki tutumu haklıdır

nedense burada resim koyan arkadas yapılan eleştirilere ses çıkarmazken ona baglı birkaç çıkar grupcusu bütün eleştirilere yanıt vermek geregini kendine vazife edinmiş NEDEN bu insanlar arkadasın menejeri yada basın sözcülerimidir

taktir edende var eleştirende var ne demişler TEKKEYİ BEKLEYEN ÇORBAYI ÜFLER bazı arkadaslar sabredip kurallar çerçevesinde hareket ederlerse bu gune kadar kazanamadıkları sporcu bilgisi ve genel ahlak kurallarını burada öğrenebilirler

5. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    eyvallah karasan şöyle eleştiri olsun canımı veririm.Çok büyük bi seviyesizlik saygısızlık yok.Gemide İsyan da abartı olmuş kabul et.Zırt pırt müdahale ban leme olmamalı diyorum.Hsd ilede konuyu tartıştık.Seviyeli bi biçimde sonuca ulaştık.Forumda kavga yok gürültü yok aşağılama yok küfür yok.Bu kontrolcülüğün anlamı yok.Biraz daha özveri biraz daha olgunluk.Sinir yapmadan.Yanlış mıyım?

6. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    bence banlama olayı bir yere kadar yanlış.şu sporu yapan gönül veren kaç kişi var ki zaten banlayarak azaltıyoruz.ayrıca müdahele üslübü bazen gerçekten de sert oluyor.

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Dostum umarım üstteki yazıdaki göndermeleri bana yapmadın. Ben supplementları savunan yazımı senin "(SORULARIM VE ÖRENEKLERİM RESİMDEKİ ARKADASI KONU ALARAK YAZILMAMIŞTIR YENİBİR BAŞLIK AÇMAMAK İÇİN BURAYA YAZDIM BU METİNE CEVAP VERECEK OLANLARDA YİNE BU ARKADAS ÜZERİNDEN CEVAP VERMEMELERİ KİŞİSEL RİCAMDIR)" sözün üzerine yaptım. Hani yanlış anlama olmasın diye yazdım. Herhalde beni düşünerek söylememişsindir zaten bunları. Neyse zaten gerginliğe gerek yok konu çözüldü herhalde.

8. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    yok blitz ne alaka senı kast ederek yada özellikle kimseyi kastederek bir şey yazmadım genelleme herkes benden yana olacak yada benım yazdıgımı doğrulayacak diye bir derdim yoktur ;)

9. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sağol dostum, seni yeterince tanıyorum zaten de; bir anlık heyecanlandım kusura bakma :).

10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    o temiz niyetli resmini koymus da kürsüz zor diyen temiz niyetli değil mi? kürlü olmak ayıp yada kusurlu olmak mı? prohormon da supplement hatırlatırım sana yazının geri kalanına cevap bile vermiyorum birbirinden saçma yargılarla dolu. birçok dediğin de senin gibiler işte var sen düşün gerisini...

11. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    karasan filmin soundtracki de "ortalik karisti yetis ya muhammed yetis ya ali olsun" ;) :lol: :lol:

12. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    daffy abicim naptin prohormon supplement olur mu?!?! prohormonlarin normal steroidler gibi fazla etkili olmadigi ap acik ortada (bir cok insandan duyduklarima göre) ama kesinlikle steroid sinifina giriyor sonucta bunlar her türlü spor müsabakasinda yasaklanmis seyler. ve direk testosterone icermeselerde testosterone seviyesini yapay sekilde yükseltiyorlar. yan etkileride steroidlerden farksiz prohormonlarin. bilmem yanlis mi söylüyorum??? amerikan forumlarinda bi cok kisi prohormondan süper sonuclar aldiklarini yaziyorlar. bazi prohormonlar o kadar etkili ki (onlarin yalancisiyim) zararsiz ve steroid olmadigini bilsem avuc avuc icerim her gün. saygilar.

13. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    prohormon dısardan hormon alımı saglamaz olanı arttırır supplement sınıfına girer yada supplenemntlerda bulunur kesinlike derken bir daha düşün. her musabakadan yasaklandı mı amerikan futbolcuları ne kullanıyor zannediyorsun? kullanmış biri olarak söylüyorum prohormonlar FDA onayı olmayan supplementlardır. üstünde de yazar zaten supplement olduğu.

14. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    daffy amerikan futbolcularinin cogunlugu zaten prohormonla ugrasmaz ki gider bildigin steroidi vurur zaten 2 metre vücudu o kadar kasla prohormon kullanarak dolduramazsin. kendimizi kandirmayalim.

olimpiyatlardada yasak steroidler ama haltercilerin cogunlugu kullaniyor. kimisi yakalaniyor kimisi yakalanmiyor. steroid bir cok sporun icinde. ben sadece yasak dedim... kullanilmiyor demedim. tabii ki kullaniliyor. örnek vereyim halil mutlu süreyya ayhan ve adini bilmedigim baska bi haltercimiz. avuc dolusu sporcu ile katildigimiz olimpiyatlarda bile bu kadar doping kullanan sporcumuz var... sence bi tek biz mi kullaniyoruz??? ben olimpiyatlari dünyanin en büyük spor müsabakasi olmasina ragmen ciddiye bile almiyorum. yemin ederim aciz insanlarla dolu. madem kendi performansina güvenmiyorsun neden doping aliyorsun git baska bi sey ol illa sporcu mu olacaksin... kimin aldigi kimin almadigi belli degil zaten. coguda digerleri kesin almistir diye aliyor.

olimpiyatlarda amerikada anti aging icin kullanilan ve kaslari gelistirmeye kanitlanmis hic bi katkisi olmayan cok zayif bir prohormon olan DHEA yi kullanarak bile katilmak yasak ki bunu amatör bir vücutcu bile kullanmaz. cünkü avuc avuc icsen bile bi isine yaramaz. demek istedigim su ben kullanilmiyor demedim... kullanan zaten kullaniyor. profesyonel sporcularin cogunlugu kullaniyor bu yasak maddeleri. bundan adim gibi eminim. ve son olarak sunu söylüyorum 3 fincan kahve icince dopingli olarak görülüyorsun olimpiyatlarda cünkü kafein gibi basit bi uyarici bile yasak :lol: :lol: :lol: al

son olarak kardesim daffy beni yanlis anlama... sana satasmak icin demedim. ben sadece prohormonu steroid benzeri bi sey olarak biliyordum. o yüzden yani. supplement oldugunu bilmiyordum cünkü amerikada ve bazi avrupa ülkelerinde yasaklandi satilmasi. neyse saygilar....

15. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    benım bu olayda anlamadıgım su ben eger buraya resmimi koymussam ve 2 yılda böyle bir vucut insaa etiysem dopingsiz olarak ve buna kimse inanmıyorsa bu benı daha mutlu eder (tabi gerçeği sadece resmini koyan ve allah biliyor) çünkü kimsenın inanmak istemediği veya inanamadıgı bir şeyi ben başarmışsam neticede başkalarının inanıp inanıp inanmaması benı hiç rahatsız etmez vede söylenenlere de hiç kulak asmam

bu durum içinde kimseyi inandırmak için göbeğimi çatlatmam şimdi bu adam yapmadım diyorsa ve ben veya başkası bunun aksini iddea ediyorsa bunda kızacak küsecek bir durum yok ayrıca varsalayımki bizi kandırmaya calışıyor doping yaptı ama yapmadım diyor arkadaslar bende kanarım inanırım benı kandırsa ne olur kandırmasa ne olur neden inanmayayımki bu durumda benım kaybedecek bir şeyim yok esnek davranıp her olayı sıkıntıya sokmamak lazım

coleman gelip valla abi yapmadım dese onada inanırım günahı boynuna bana ne bundan kendi düşünsün....

16. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Çok iyi gelişme gerçekten güzel.
    Hayatında başarılar..

17. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    baba cok iyi yapmıssın helal olsun herkes yapamaz ;) sen yoluna devam et ;)

18. flash

flash Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matbaaci
    Yer:
    Kirklareli
    Arkadaşlar dikkat ediyorum ''Vücut Resimlerim'' başlığı açıldığında hep bu kür yapmış yapmamış muhabbeti geçiyor.Artık bunun sonu gelmeli yani daha yararlı konular konuşulacağına gereksiz tartışmalar çıkıyor. Mesela bana göre bu arkadaşımızın vücudu çok güzel genetiğide elverişli ona göre azmi sabrı var kendine dikkat ediyor böyle bir vucudu 2 yılda yapmış. buraya kadar hepsi güzelde ''KÜR'' lafı ortaya çıkmamalı.Onun yerine bu spora yeni başlayan arkadaşlarımızın bilgi alacağı sorular sorulmalı mesela nasıl beslendin en çok uykuna mı dikkat ettin içki içtinmi nasıl yaptın ettin gibi sorular sorulmalı ve bununla beraber bilgisi olan arkadaşlarımızın abilerimizin katılımıyla konu bilgilendirici yazılarla dolmalı!!! Gereksiz Tartışmalarla değil :x

19. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    öncelikle tebrik ederim azminden dolayı 2 yıl boyunca düzenli bu sporu yaptıgın için. yanlız sırt foton yok? :( bacak foton yok? ;) arkadaşlar bu 2 foto ya nasıl olduda bukadar çok eleştiri yaptılar anlayamadım kaldıki düzenli olarak devamlı suplement kullandıgın için ki kendin soyllüyosun 2 yılda içinde bu gelişme gayet normal başarılarının devamını dilerim..

20. jess

jess Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8 senedir bu spor un icindeyim .bu vucudun kür yapmadan olmıyıcagını biraz bu isin icinde olan herkes anlar biraz dürüst olalim.

Sayfayı Paylaş