Merhaba Arkadaslar

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve aytug tarafından 25 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. aytug

aytug Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    21 yasinda 73 kilodayim vucudumu guzel bir sekle sokmak icin body e basliyorum.Sunu merak ediyorum herkez gibi hizli vucut gelisimi istegindeyim yalniz protein tozlarinin vucada ilerki yaslarda zararlarini duydum.Gercektende su protein tozlari vucuda zarari varmi mesela body e yeni baslayanlar icinde tavsiye edilirmi.Acikcasi protein tozu kullanmadan body building yapma kanaatindayim sizler nedersiniz . Diger sorum beslenme olcakti ama yetirince bilgiyi formunuzdan buldum bundan dolayi tesekkur ederim.

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    foruma hoşgeldiniz...hızlı vücut gelişimi ile kastınız 5-6 ay ise,bu olamaz...bu iş sabır işidir...elbette 5-6 ayda gelişim sağlarsınız geçmişe göre fakat daha zamana ihtiyaç vardır...protein tozu olmadan da yapabilirsiniz elbette...ama bunlar ilaç değildirler...suni gıdadırlar...besinlerin yerini tutamazlar ancak gereken yerlerde işe yararlar...yeni başlayanlar da kullanabilir...alerji vs gibi bir durumunuz yoksa vücuda kayda değer zararları olmaz...yenilen hormon katkılı sebzeler, tavuk etleri vs daha fazla zararlıdır vücuda bu anlamda...

3. aytug

aytug Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkur ederim.[/u]

4. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Yukarida anlatildigi gibi alinmasi gerekenlerin saglikli sekilde temin edebilmek bu urunlerle mumkun olmaktadir.Mesela gunde 30 yumurta yemek yerine 2 porsiyon protein tozu kullanmak cok daha makbuldur...

5. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    peki arkadaşlar supplementlerin zararsız olduğunu annemle babama nasl izah ederim nasıl ikna ederim onları bunları kullanmamda sakınca olmadığına...17 yaşındayım ve hertürlü bağlıyım aileme maddi ve manevi yönden...hehe

6. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    işiniz biraz zor o halde...belki eczaneye götürüp eczacı ile konuşturabilirsiniz direk...o gerekenleri açıklayacaktır...zaten protein tozu ve amino haricinde pek bişey kullanmayın şimdilik...

Sayfayı Paylaş