Merhaba arkadaşlar ....

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xUnderx tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xUnderx

xUnderx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlar ismim burak 21 yasındayım ve sabah 10:00 aksam 22:00 mesai saatleri icinde calısmaya basladım son 3 gundur bu calısmayla birlikte antrenmanımı yapmaya calısıyorum ancak faydasının görürmüyüm yada eskisi yani çalışmazkenki halim kadar form tutabılmek ıcın kullanmamı onerebılıcegıniz bi protein yada her hangi bi program varmıdır ?

NOY:Yaklaşık 2 aydır bu sporu yapıyorum....ve sanırım daha cok acemiyim ortalama 4 cm bi genişleme oldu 50 gün icinde bench_O

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ben bu hızla gelişseydim şimdiye kadar olimpia olurdum

3. xUnderx

xUnderx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onda bi yorumda bulunamıcam bi arkadaşımın gazıyla başladım işin açıkcası ve 50 gun boyunca pazar gunleri haric programımı tam eksiksiz bi sekılde yaptım .....

Boyum 191 kg ilk başladıgımda 77.7 kg dı. Suan ise 81.3 kg bilmiyorum iyimi kötümü 2 aylık zamanım bu ayın 19 unda dolucak ve esas olculerım ne kadar genısledıgım o zaman bellı olucak....

Merak ettiğim sabah 10 akşam 10 calısıyorum ve 10:30 da antrenmana baslayıp 1 saatlik bi sürede bitiriyorum ama eve gittiğimde gercekten helva gibi oluyorum resmen bayılıyorum yorgunlugu asırı hıssettıgım ıcın acaba bı faydası olurmu dıye merak edıyorum yada eskısı kadar gelısmek ıcın protein falan gıbı bişey kullanmalımıyım

4. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Sabah 10.00 da ise gidiyorsun aksam 10.00 da eve geliyorsun ne zaman antreman yaptigini anlamadim sabah mı aksam mı 10:30 ? Ona gore yazcam.

5. xUnderx

xUnderx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aksam işten cıktıktan sonra 22:30da baslıyorum yani :) Arkadasım glutamin kullan falan dedi ama ben danısmak ve arastırmak istedim sonucta vucudumla alakalı bedenımle yani a32

6. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Oncelikle basligini yanlis yere acmissin, yöneticiler gerekli yere taşıyacaktır zaten. Sende daha dikkatli olursun bundan sonra.

Soruna gelecek olursak 10:30dan sonra yemek yemezssın herhalde besin almazssın. Ama
    idman bitiminden sonraki 1 saat içerisinde bol proteinli kompleks karbolu öğün alman lazım, ve antremanı, antemandan sonra en az 2 ogun beslenebılecek bır saatte yapman lazım.

7. xUnderx

xUnderx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dedıgım gıbı bu sekılde yapamıyorum gelısmemı o zaman olumsuz yonde etkılıcektır :S sanırım ben buradan bu sonucu cıkardım :s

8. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Başlığı öncelikle yanlış bölüme açmışsınız.
    Bu bölümün kuralları farklıdır, okuyabilirsiniz.

Ayrıca başlık açma ve genel forum kurallarını da lütfen okuyunuz.
    Açtığınız başlık çok genel ve forumda merak ettikleriniz hakkında bir sürü bilgiye ulaşabilirsiniz.
    İmzamdaki linkten arama motorunu nasıl kullanacağınız öğrenebilirsiniz.

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş