Merhaba Arkadaşlar Spora Yeni Başladım Bakabilirmisiniz Lütfen..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ibrahimhalil06 tarafından 16 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ibrahimhalil06

ibrahimhalil06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba dostlar sizden bir ricam olucak
    Ben 13 ocak 2017 Cum gününde spora basladim 1 sene gitmeyi dusunuyorum yasim 22 , ilk spor hayatima basladim sigarayida 1 haftadir icmiyorum , gayet iyi hissediyorum vucut analizimi ekledim konuya

Bende biraz göbek var bunun icin beyaz şeker beyaz ekmek kola konsantre icecek ve geç yemek yemeyi hayatimdan sildim arkadaslar Ama hedefim atletik veya sahil vucudu yapmak zamanla tabikide umarim basaririm

Bilenlerden ricam şoyle bir yemek programi yaptim kendime acaba eksik yanlis dogru hangisi duzeltmeme yardimci olabilirmisiniz :) ( diyetisyene verebilcek fazla param kalmadi )

Vucudumun olculerinde sorun yok gibi gobeek disinda ve bacaklarim ince yani standart bir vucut olarak geciyormus bu , salondaki hocam bir program yapti bana 1 ay bu programi kullanicakmisim zamanla agirliklari arttirarak.

Eger bilen sporcu kardeslerim hocalarim burdaysa bana bi yardimci olun rica ediyorum
    Ekte ölcülerim ve yemek programim var bakarsaniz cok makbule gecerseniz iyi forumlar iyi gunler diliyorum.

Not : Ölçülerimin resmi
    http://i.hizliresim.com/PnA57b.jpg

Ekli Dosyalar:

2. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Bence bu kadar sık öğünler yapıp insulini sürekli dalgalandırma. Öğünler arasına 4 saat ara ver max 5 öğün al benim görüşüm. Basit ana öğünlerden oluştur bence.
    Makrolarını tamamlayacak şekilde Sabah benim görüşüm 3 tam yumurtadan aldığın yağ yeterli olur yanına sadece yulaf ezmesi ile süt yersin. böyle tamamlarsın.
    12 de 150-200 gram et,balık,tavuğunu yersin yanına 50 gram pirinç yeşillik yaparsın
    Antremandan önce Öğün yapmana gerek yok kahveni iç ant sonrası yine pirinç ile protein kaynağını al yatmadan lor peyniri ile badem yersin mis gibi iyi çalışmalar

Sayfayı Paylaş