Merhaba Arkadaşlar. Programımla ilgili tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve samira tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. samira

samira Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Fotoğrafçı / Grafik Tasımcı / Webmaster
    Yer:
    Antalya - İstanbul - Muğla
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba..
    Bu sporda yeniyim. Maalesef çalıştığım salonun hocası yok fakat forumunuzu günde en az 2 saat okuyan bi insan olarak hocaya ihtiyacımda yok.
    Buradaki arkadaşların tecrübe ve bilgisinin faydalı olacağına inanarak ilk ay için yine buradan edindiğim bilgilerle oluşturduğum ve uygulamaya başladığım programımı paylaşıyorum.
    Bilgilerinizi paylaşıp tecrübelerinizle beni yönlendirirseniz sevinirim.

2. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Tüm Vücut Antrenman Sistemi (Program İskeleti) - Full Body Workout | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Şu konudaki örnek programlardan birini uygulasan daha iyi ve kilonuz boyunuza göre az zayıf olmalısınız.Beslenmenize dikkat edip kilo almaya yoğunlaşmalısınız.Ve haftanın her günü çok fazla.3 en fazla 4 gün gitmeniz yararınıza olacaktır.
    Programa baktığımda her gün bu programı yaparsanız bence gelişim sağlayamazsınız.
    Linkini attığım konudaki programlardan birini seçmeniz çok daha yararlı.

3. samira

samira Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Yer:
    Yorumun için teşekkür ederim fakat bu sadece ilk ay için geçerli bi program. İlk ay boyunca bunu uygulayıp sonraki ayda programı bölgelere ayırmamın daha faydalı olacağını okudum forumda. Flexor hocanın ilk ay programından esinlenmerek oluşturdum bu programıda.. Oradada haftada 3 gün gidilmesi lazım diyor. Setler ilk 2 gün 2x8 sonraki gün 3x8 şeklinde olmalı diyor. Fakat çok az geliyo bana o şekilde çalışınca verimsiz oluyo sanki :)

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Barbell curl ve pushdown'ı sona atarsan daha iyi olur. Bacak için de iki hareketi de çıkartıp yerlerine squat ekleyebilirsin. Eğer squatı öğrenemem diyorsan leg press ve leg curl çalışabilirsin ama squat daha etkilidir. Lateral raises'ı salla, yerine military press koy.

5. samira

samira Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Yer:
    Dediğin şekilde güncelleyeceğim programımı dostum zaten 2 hafta sonra bitecek bu program 2 hafta için dediğin şekilde çalışıcam. Peki sende diğer arkadaşımın dediği gibi aralıklı çalışmam konusunda hemfikirmisin haftada 4 güne mi çekmeliyim ?

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Olabilir. Yeni başlayanlar için de daha sonrası için de yıllardır uygulanmış hazır programlar varken Amerika'yı baştan keşfetmeye gerek yok. Linki atılmış konuda güzel programlar var. Veya Flexor'un programından esinlenmeyip, direkt alıp uygulayabilirsin.

7. samira

samira Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Yer:
    Fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkürler arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş