Merhaba... Çok çeşitli spor dallarından sonra :)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Hasan SUNEAR tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Hasan SUNEAR

Hasan SUNEAR Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküdar
    Siteye henüz üye oldum;
    Çok farklı spor dallarıyla(12 sene voleybol,serbest dalış,paraşüt,dağcılık,yarı maraton koşu vs.. :D ) uğraşmakla birlikte yaklaşık 1 yıldır vücut geliştirme sporuna da başlamış bulunmaktayım :)
    İlk zamanlar uzun mesafe koşularını ve kardio antrenmanları fazla yapmak zorunda olduğum için fazla bir ilerleme kat edemedim, fakat son 4 aydır kardio ve koşu antrenmanlarımı azalttım buda yaklaşık 4 kilo almama olanak sağladı. Haftanın 6 günü çok düzenli antrenman ve beslenme programı uyguluyorum ayrıca gainer,komplex protein tozu ve bcaa kullanıyorum fakat son 3 haftadır gelişimim resmen durdu yerinde sayıyorum hatta son hafta 2 kilo kaybettim. Programımı değiştirip birkaç gün ara verip tekrar devam etmeyi düşünüyorum. Vücut yapım ektomorf ve mezomorf arası diyebilirim (%60 ekto ve %40 mezo diyebilirim) omuzlarım kısmen ektomorftan aldığı için biraz dar ama bununla barışığım :) Bel çevremde hafif yağlanma var ve sanırım vücudumda bir tek bu bölgem yağlanıyor. yağ oranım % 13 ve yaz döneminde biraz kardio ile kolaylıkla % 6 seviyesine inebiliyorum... Şu an için kilom 79 hedefim 85 'e çıkıp nisan ayında da definasyon yapmak fakat az zamanım kaldı hiç değilse 80 üstü olsam diyorum :) Gelişimimin durması biraz motivasyonumu düşürdü, bana bu konuda tavsiyelerde bulunursanız sevinirim. Herkese iyi antrenmanlar , unutmayın ki en iyi sporcu sakatlanmayan sporcudur, kalın sağlıcakla...
    Boy : 186 ,kilo: 79 hedef definasyon sonrası 80+ şimdiden teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş