Merdiven Çıkma İnme , İp Atlama , Bilek Güçlendirme El Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Uyuyor:) tarafından 23 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Uyuyor:)

Uyuyor:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun Aleykum Öncelikle Hayırlı Günler
    Ben 18 Yaşındayım 95 Kiloyum daha önce 120 kiloya kadar çıktım fakat kendime bir dur dedim kilo vermeye çalıştım 2 ay kendi çapımda diyet uyguladım Canan Karatay tarzı (çok işe yaradı) vücüdu az yemeye alıştırdım ve kiloyu eninde sonunda verdim 88 kiloya kadar indim birkaç problem yaşadım çeveyle alakalı fazla ilgi gördüm denilebilir tekrardan kilo aldım 100e çıktım sonra evdekiler kızınca tekrar 5 kilo verdim tabi sağlıklı bir şekilde..vs..

Ben artık tamamen kilodan kurtulmak istiyorum vücüdum çok iri göğüs kafesim büyük kilolu halde güreşçi gibiyim kol kaslarım güçlü bileğim tam tersine çok zayıf rahatlıkla kaldırıp indirdiğim arkadaşım beni bilek güreşinde yenebiliyor :(((
    Vücüt geliştirme salonuna gidemiyorum yürüyüş yapmam çok zor merdiven çıkıp inebilirim fakat ev 3 katlı ip atlayabilirim dumbel aldım kol kaslarım çelik gibi ama sıkınca :((
    Sizden Öneri Bekliyorum Açık Açık Anlattım Derdimi;
    1.Merdive,İp Atlama,Bilek Güçlendirme Bunları Nasıl Uygulayabilirim
    2.Ben Yemeği kısınca çok az yiyorum iri olmama rağmen bunun zararı dokunur diye korktum tekrardan yemeğe başladım :D Sizce az yemek zarar verirmi bünyem alışık daha önce vitamin kilo aldırıcı hap kullandım onun zararı birden 45 kilo aldım çocukken normalde çok yiyen biri değilimdir yani (ısrar etmedikleri sürece :))
    3.Kolumu sıkınca arka kol kaslarım çelik gibi fakat serbest bırakınca yağ gibi gözüküyo :(( Nasıl Kol Kaslarımı Yağdan kurtarabilirim görüntü kirliliği oluşturuyom yoksa :D
    Sizden Öneri Çare Bilgi HERHANGİ Bir Yardım Bekliyorum Şimdiden Teşekkür Ederim Forumda Yeniyim Kuralları Bilmiyorum Yanlış birşey yaptıysam şimdiden özür dilerim :(

Sayfayı Paylaş