Meraktan Soruyorum.....

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve IRON MAN tarafından 24 Temmuz 2004 başlatılmıştır.

1. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    FENERBAHCE-ISTANBUL - TURKİYE
    Arkadaşlar bir süredir bu forumlardayım ama çok merak ettiğim bişey oldu. Yabancı formlarda İnsanlar sürekli bişeyler üretiyorlar sürekli sorular soruluyo Olyimpia'lar hakkında yazılar yazılıyo v.s. ama buradaki formlarımızda ilgi çok az. Sonra bizim insanlarımız da ilgi yok. Aslanda burası makale bölümü ama benim hepinize sormak istediğim bir soru var. Forumlara'a az ilgi göstermenizin sebebi nedir ? (bunu çok merak ettim )
    Örneğin: Eskiden anadolicreview.com diye bir sitenin formunu buldum ve o zamanlar ingilizcemin az olma sebebi ve nerden başlayabileceğimi bilmediğim için sadece resmimi gönderdim ve avrup aşampiyonasına katılsam kaç olurum dedim ordaki arkadaşlara ve sayfalar dolusu sadece resimlerim hakkında konuştular yani demek istediğim burdaki ilgisizliğin sebebi nedir ? bu acayip derecede ilgimi çekti teşekkür ederim....

2. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    Iron man buna bende çok üzülüyorum. Sürekli sorular soruyorlar tartşıyorlar demişsin. Keşke bizdede böyle bir ortam olsa keşke. geçenlerde bir site gördüm. forum.bodybuilding.com du sanırım. genel bölümlerinde 55 bin topic acılmış. bu sadece genel. aynı anda yüzlerce kişi online. çok güzel bir ortam olmuş. malesef bizim böyle bir ortamımız yok hiç bir yerde. Msn e girebilirsen sabah 9 akşam 9 saatleri arasında online oluyorum konuşuruz.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Iron man iste bu sitenin amaci bunu yasatmak, yanliz reklamsiz olmuyor! girdiginiz yerlere reklam yapin yardimi olur, kusura bakmayin walla bu aralar cok zamanim olmadi, yalniz yakinda reklam yapmaya basliyacam. umarim sizlerde yardimci olursunuz ve bu ortami sonunda hayata getiririz.

Iron man, anabolicreview.com´a giriyormusun halen ? Eger giriyorsan oradaki türklere siteyi anlat. Bu arada bana email yazmissin emailimi aldinmi ?

4. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    FENERBAHCE-ISTANBUL - TURKİYE
    anabolicreview.com a girmiyorum artık çünkü yazacak bişeyler bulamıyorum diyebilirim..

5. kasap

kasap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ikast 7430
    bence ilgisizlik degil cogu kisi bu siteyi bilmiyordur bile www.bodyhouse.dk sitesine kayitli bir suru turk arkadasim var onlarda en az danimarkalilar kadar post atiyor bence burasinin biraz reklama ihtiyaci var

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ok bende orda kullaniciyim, yanliz hic türke rastlamadim :( Yanliz yakinda, www.interturknet.com sitesine reklam vericem, sitede günde yaklasik 30.000 ziyaretci var.

7. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Bende yeni kayıt oldum.Türkçe sitelerde hem katılım az,hem de daha önemlisi çok "atan" adam var.Bunun örneklerini muhakkak görmüşsünüzdür.Bu atmalar öyle boyutlara geliyorki,karşındaki insanın sağlığıyla oynar hale gelenler var.İşi çocuk oyucağı zannediyorlar.

Bu forumda daha bilgili arkadaşlar olduğunu gördüm,o yüzden kayıt oldum.Bilgilerimizi karşılıklı olarak paylaşırsak çok iyi olacaktır.

Sağlıcakla kalın...

Sayfayı Paylaş