Merak-Önemli Bir Soru-Yağ ve Kas

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve sese3 tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sese3

sese3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok özür dilerim öncelikle. Hemen öğrenmek zorunda olduğum için bekleme süresi olmayan bi yere konu açtım lütfen cevap verin. Ben geçen seneye kadar 100 kilo felandım. 14 yaşımdan beri. şimdi 17 yaşındayım ve 10. sınıfın ortasında karar verip kondisyon bisikleti aldım üzerine bazı zamanlar diyetle 77 kiloya düştüm. Ayrıntısına burda girmicem. Şimdi baya bi şınav çektim ve göğsüm iyi bi şekil aldı kanımca. Ama karnımın al bölgesinde biraz yanlarda ise azıcık bir yağ var. mekik çekiyordum ama ramazanda mekik çekmeden önceki karnımdan çektikten sonraki karnımın yandan görünüşünde bi kalınlaşma vardı. Ben şimdi merak ediyorum: Mekik çekmeye devam edersem yağlar eriyip yandan görünüşte ince ve yağsız bir karına sahip olabilir miyim ? veya bu isteğimin çözüm alternatifleri nelerdir? Teşekkürler..

2. sese3

sese3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abim kaldırmaya çalıştığı için pc den orda saçmalamış olabilirim şimdi net olarak bunu soruyrum :

Çok özür dilerim öncelikle. Hemen öğrenmek zorunda olduğum için bekleme süresi olmayan bi yere konu açtım lütfen cevap verin. Ben geçen seneye kadar 100 kilo felandım. 14 yaşımdan beri. şimdi 17 yaşındayım ve 10. sınıfın ortasında karar verip kondisyon bisikleti aldım üzerine bazı zamanlar diyetle 77 kiloya düştüm. Ayrıntısına burda girmicem. Şimdi baya bi şınav çektim ve göğsüm iyi bi şekil aldı kanımca. Ama karnımın alt bölgesinde biraz ve yanlarda ise azıcık bir yağ var. mekik çekiyordum ama ramazanda mekik çekmeden önceki halimle çektikten sonraki halim arasında kalınlaşma olmuştu. Yandan bakıldığında kalınlaşmıştım benim istediğim yağsız ve ince bi vücut. 175 cm boy var. Bacaklar kalın(futboldan,kondisyon bisikletinden ve diğer sporlardan dolayı kas da var baya bi ama genede kalın) Ben şimdi merak ediyorum: Bacaklarımı nasıl inceltip düzelticem ? ve Mekik çekmeye devam edersem yağlar eriyip yandan görünüşte ince ve yağsız bir karına sahip olabilir miyim ? Yoksa mekik çekerek sadece kas mı yaparız ? Yağları düzgün bi şekilde eritemezmiyiz ? veya bu isteğimin çözüm alternatifleri nelerdir? Teşekkürler..

3. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Hep aynı hata oluyor. duh
    Mekik çekerek yağ yakımı ( min. düzeyde ) olur.
    Kardio yaparak yağları yakıcaksın / mekik yaparak karnını sıkılaştıracaksın
    Bölgesel zayıflama diye birşey yoktur.

Sayfayı Paylaş