1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

merabalar boy 1.90 kilo 70.. body'de 2. ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mahir07 tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    teşekkür ederim arkadaşlar.. programda degişikliklere gidicem yakın zamanda haklısınız.. bu arada bugün bench presste 75 kg bastım :D mutluyum :)

2. raistilin

raistilin Guest

1 hafta oldu omuz 110
    göğüs 90
    kol 26,5 ( kol çok eksik :/ )
    bel 74

3. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    raistilin peşini bırakma devam et kollarda büyümeye başlar zamanla.. bu arada 2 hafta sonra yeni fotolarımı eklicem kilo alımım başladı ve göğüsler belirginleşiyo bugün kelebekte 77 kg girdim :D sanırım artık body yaptıgımı yavaş yavaş olsada hissetmeye başlıyorum ve bu beni dahada hırslandırıyor..

4. raistilin

raistilin Guest

Benim de kelebeğim çok süper neden bilmiyorum ama. Kelebek iyi olunca göğsün hangi kısmı iyi oluosa benm ora çok iyi sanrsam. xD

5. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    merhaba yaş kaç

6. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    merhaba atesli_body 18 yaşındayım.

7. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
  8. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    arkadaşlar ya ben de hiç gelişme yok ya da kimse yorum yapmıyo? yorumlar ne yönde olursa olsun pozitif yönde ilerlememi saglıyo.. bilgili kişilerden yorumlar bekliyorum..

9. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    daha çok erken pek bişey belli değil gerçekten kızmasakın yorumu ma ama çok yol kat etmemn lazım önümüz kış iyi bi depolama şart gibi çok ufak daha kaslar kg şart iyi beslen umarım çok daha iyi olur

10. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    est.. yahya ne kızması :) ben süper yorumlar beklemiyorum sadece olanın yorumlanması istedigim.. çünkü istedigim tarz yorumlar deilse daha hırslı çalışıyorum veya yorumlarla bilinçleniyorum bu da beni pozitif yönde etkiliyo.. teşekkür ederim

YAHYA bunu beğendi.
  11. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    resimleri çok yakın aralıklı koyuyorsun. Önceki yorumum geçerli. Gayet başarılı gidiyorsun, dvm etmelisin.

12. juninho77

juninho77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vücudun kısa sürede çok iyi gelişmiş. benim de boyum 1.90 kilom 70 ama senin kadar kalıplı bir vücudum yok. çok daha zayıf gözüküyorum. body'ye başlayalı 3 hafta oldu ama 2 ay sonunda senin kadar gelişme kaydedebilir miyim, bilmiyorum. gerçekten bu duruma kafayı fena taktım, ya genetik olarak dar bi vücut yapım var ya da ne bileyim başka birşey. body'ye 3 hafta önce başladığımda 67.5 kilo idim şu an 70 kiloyum. kilo alımım gayet iyi ama fiziksel olarak hala çok zayıfım. kısacası, boy kilomuz senle aynı olmasına rağmen vücutlarımız arasında büyük bi fark var. son ölçülerimi bilmiyorum ama body'ye başlamadan önceki ölçülerim şöyleydi, şu an taş çatlasa 1-2 cm gelişmiştir.

-KOL: 26
    -GÖĞÜS: 84
    -OMUZ:105
    -BEL:78
    -BACAK:47

13. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    juninho77 senin sordugun sorunun aynısını bi arkadaşımız daha sormuştu.. ama inanki verebileceğim bir cevap yok.. bildigim tek şey çocukluk dönemindeki beslenmenin, sporun ve de genetiğin faktörünün büyük olmasıdır.. evet 70 kiloyum ben ama vücudumun herhangi bir yerinde yağ bulamazsın çünkü dengeli bir dagılım söz konusu.. inşallahta bundan sonra öyle devam eder.. omuz genişliği ve bel inceliğide önemli aslında.. sanırım bundan dolayı kalıplı gözüküyo olabilirim kiloma göre.. sana tavsiyem kol ve göğüse ağırlık ver.. çünkü benim omuzlarım yüzünden göğüslerimde dolgun gözükmüyo o yüzden göğüse daha cok yükleniyorum..

14. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    mahir tişört giydiğinde bu sporla uğraştığın bellii oluyor mu gösterişin var mıı kollar falan kendini gösteriyor mu ,bu resimlerde çok zayıfsınn demiştim yine söylüyorum kg alman şart neyaptınn değiştirdin mii beslenme prıgramını

15. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    valla yahya kolları büyüttüm 3 cm ve 35 oldu.. omuzda 120 falan oldu 1 ay sonra falan koyarım yine fotoları.. soruna gelicek olursam tabiki normal bir insana göre kalıplı durmaya başladım, beslenme programımda ise degişiklikler var.. bide amino likit kullanıyorum idmandan sonra.. bu aralar bol bol üst göğüse yükleniyorum.. ama en önemliside yeni farkına vardım ki bacak çalışması aşırı derecede etkiliyor insanın gelişimini ve kuvvetini eskiden bench press te ağır kilolara giremiyorken artık 80 kilo basabiliyorum o yüzden bacak çalışmasını tavsiye ederim..

16. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    bak senin boy 1.90 kilo 70
    benim 1.92 boy kilo 63 (artmış olabilir 1 -2 kg)

kıyaslıyoruz bkalm.

KOL: 26 --- 28
    -GÖĞÜS: 84 ---- 92
    -OMUZ:105 ---- 108
    -BEL:78 ----72
    -BACAK:47 --- 46

Dmekki senin kilolar göbek üzerinde yoğunlaşmış. kilom boyuma uzun olmasına ramen senden daha az ama göğüs ve omuzda seni geçmişim anlıcağın body ile farkı görceksin. Mekiğe yüklen :D

17. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    uzun boyluu olanlarında işi baya zor

18. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    ludacris arkadaşa bende bahsetmiştim aynı konudan.. yani dengeli bi dağılımın söz konusu olmadığı bir vücudun kalıplı görünmesinin zorluğundan.. ama senden ricam bu tür kıyaslamaları benim sayfamda uygulamaman.. hem konu içeriğinin farklılaşması hemde bu tür cevaplar bekleyen kişilerin kıyaslama ile motivasyonunun düşebileceğini düşünüyorum.. o yüzden kendine bir konu açıp ordan gelişmelerini sunarsan sevinirim..

19. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    arkadaşın vcudunun dengesiz olduğunu savunup ona body konusunda şevk vermek istemiştm. Nyse dediğin gbi dvm ederm , sna bşarılar bu arada :)

20. juninho77

juninho77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok motivasyonumun düşmesi gibi bi durum söz konusu değil. ben sadece şunu merak ediyodum. ludacris'in kıyaslaması da iyi denk geldi aslında. benden daha zayıf olmasına rağmen ölçülerinin benimkilerden gelişmiş olmasının tek nedeni body building mi? eğer böyleyse ludacris'in dediği gibi gerçekten motivasyonum artar, bu sporu daha iştahla yaparım. ben genetik eksiklik olabilir diye korkuyodum. eğer gerçekten sporla bu vücut ölçülerimi eksiğimi kapatıp, body building'ci bir vücuda zamanla sahip olabileceksem problem yok.:)

bu arada bench preste 80 kilo da çok iyiymiş. ilk başladığında kaç kiloyla başladığını hatırlıyo musun? ben 15-20 kilo falan basabiliyorum şimdilik.bench_O

Sayfayı Paylaş