1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

merabalar boy 1.90 kilo 70.. body'de 2. ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mahir07 tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    öncelikle herkese merhaba 1.90 boyunda 70 kiloyum uzun zaman basket ve yüzmeyle ilgilendim. vücudumdaki eksiklikleri, agırlık vermem gereken bölgeler konusunda yorum yaparsanız cok sevinirim yolun başındayım ama az da olsa gelişme gösterdigime inanıyorum 6 ay önce 57 kiloydum :( fotolarım 2 ay içerisindeki gelişmemi gösteriyor sizce umut varmı? şimdiden teşekkürler yorumlarınız için..

Ekli Dosyalar:

• 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      57,4 KB
      Görüntüleme:
      3.368
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      50,9 KB
      Görüntüleme:
      3.860
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      37,3 KB
      Görüntüleme:
      2.383
    • 6.jpg
      6.jpg
      Dosya Boyutu:
      105 KB
      Görüntüleme:
      5.445
    • 7.jpg
      7.jpg
      Dosya Boyutu:
      88,5 KB
      Görüntüleme:
      3.466
    • son halim.jpg
      son halim.jpg
      Dosya Boyutu:
      75,1 KB
      Görüntüleme:
      2.359
  2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    6 ayda 13 kilo alıp bu görüntüye kavuşmak bir başarıdır tebrik ederim.

Yaşını ve başka bilgileri yazmamışsın ve anladığım kadarıyla resim ekleme kurallarını da okumamışsın. Önce bunları okumalısın ve hiç utanıp sıkılmadan gereken pozları çektirip koymalısın. Bu senin bize olan saygını gösterir. Mevcut başlığın ise kuralları okumayarak bizlere karşı sen farkında olmasan dasaygısızlık ettiğini gösteriyor.

Acilen başlığı güncelle. Yorumlayalım. Üzerine düşülürse iyi şeyler çıkartacak bir anatomin var gibime geliyor. Başlığı güncellersen yorumlayabiliriz.

salvadore_xp bunu beğendi.
  3. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    yaş 18 boy 1.90 kilo 70 body'deki 2 aylık gelişmem

söylediklerin için çok teşekkür ederim.. ekleme kurallarına dikkat etmeye çalıştım fakat yeterli olmadı anladıgım kadarıyla şuan şaşkınlık içersinde na yapiim diye düşünüyorum yardımcı olurmusun? ne yazmam ne yapmam gerek? teşekkürler.

Son düzenleme: 16 Eylül 2008
  4. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ne demek rica ederim.
    Ya önemli olan senin niyetin zaten, bir de ekleme kurallarına dikkat etmeye çalıştınsa o bile yeter. Yani gayret varsa. İyi niyetli ve gayretli olduğun işçin seve seve bildiğim kadar yardımcı olayım:

1-) Kişisel bilgilerde yaşını belirtmemişsin bu önemli bir konu. Ne kadar zamandır yaptığında net değil 6 ay mı, 2 ay mı....ne kadardır ?

2-) https://www.bodyforumtr.com/vbforum/resim-ekleme-kurallar-t10437.html linkindeki örnek pozları vererek fotoğraf çektir ve onları paylaş. Slip mayo şart değil ancak iç çamaşırı da olmaz tabi biliyosun :) Kısa bir deniz şortu işini görecektir. Arkadan bacak ve diğer bacak pozlarında çok çekmene gerek yok hatta belki hiç yok, kalça kasları varsın görülmesin. Çirkin bir görüntü oluşturmadan kalça gösterebileceksen o başka, ekle o zaman.

Resimler çok uzaktan çok yakından değil inceleme yapmaya musait bir mesafeden çekilmiş çözünürlüğü yüksek kaliteli resimler olsun. Anatomini görebilelim.

Son olarak vücudunun heryerini gösterdikten sonra kendini çok güzel bulduğun kendine has bir pozun varsa onu da ekleyerek başlığını renklendirebilirsin.

Kolay gelsin, bekliyorum ha :)

salvadore_xp ve bonatschi bunu beğendi.
  5. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    çok teşekkür ederim yardımcı oldugun için şuan için başka fotolarım yok fakat kısa bi süre sonra yenilerini (dogru poz) :) koyabilirim... son olarakta başlıgımı nasıl ve nereden degiştirebilirim? en azından bikaç bilgi yazayım

6. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bu vücutla cok detaylı pozlara girmene gerek yok aslında, sırt hariç herşey belli oluyor...sadece back double biceps pozu verirsen yeterli olur diye düşünüyorum...bence umut vaat eden bir vücudun var...iyi bir çatın var...göğüse agırlık vermelisin, özellikle açış cok yapmalısın....fazla press yaparak göğüslerini küçültme, bunlara dikkat etmelisin öncelikle...bicepslerin iyi görünüyor, ama tricepslerden cekecek gibi duruyorsun...omuzlarda gayet iyi...ama beslenme kötü galiba...biraz beslenmeye yüklen 3-4 ay sonra bir daha koy, öyle yorum yapalım...kolay gelsin...

7. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Mesajını yolladıktan 5 dakika sonra senin tarafından düzenlenmesi mümkün değil artık. Bunun sebebi insanların yazdığı şeyleri inkar etmesini, ilerleyen zamanlarda tamamen değiştirmesini önlemek haliyle.

Başlığı dadeğiştirme şansın yok.

Mesaj ve başlığın gerekli görülürse Yönetim tarafından değiştirilir ve de sana ve foruma değiştirildiği bildirilir. Genelde böyle olur. Yönetim gerekli görmediği halde özel bir talebin olursa bunu yönetime bildirirsin, kabul ederlerse istediğin değişiklik yapılır.

Yahut yönetimle temasa geçmeden kısa sürede yeni fotoğraflarını bir mesajla atar ve eksik bilgileri verirsin.
    Bu arada başlıkta body'de 2.ay yazıyormuş görmemişim. Demek 2 aydır yapıyorsun.

8. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    D.Wolf tavsiyelerin ve yorumun için çok saol.. beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum bu aralar. yakında yeni fotolarda ekliycem (anlaşılır resimler) o zaman daha ii yorum yaparsınız çünkü gerçekten istenilen tarzda resimlerim yok kusura bakmayın tekrar

9. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    umarım istediğine ulaşırsın am doğru demişler kg şart gibi am gelişim güzel bidakii 6 aya süper olucak belliii

10. Genco1907

Genco1907 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    boy güzel de kilo çok az be en aşşa 85 ol sora gör nası vucut oluo

11. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için.. inşallah bu kış düzenli bir çalışmayla hedefime yaklaşıcam.. en yakın zamanda yeni resimler yükliycem tekrar saolun!

12. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    70 kiloya gore vucut guzel
    nasil oluyo anlamadim ama guzel devam et

13. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    KD çok saol yorumun için.. bacaklarım cok ince o yüzden aldıgım kilolar üst tarafa gidio.. bacağada ağırlık vermem lazım artık :)

14. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kendine ayit bii beslenme programın var mı
    ayrıca ne istediğini biliyosan kg al çünküü sen de tam manken vücudu var çokk iri yakışmaya bilirr

15. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    yorumun ve tespitin için saol yahya.. ben de zaten çok hacimli bir vücuttan ziyade 3-4 ay içerisinde yavaş yavaş inşa edebilecegim fit bir vücut istiyorum.. belki üstadlar kızıcaktır gösterdigim zaman dilimi için fakat çok çabuk gelişebilen bir vücudum var inşallah yakın zamanda ulaşıcam.. tekrar teşekkür ederim

16. raistilin

raistilin Guest

Helal olsun ben de 1.91 boyundaym ama kilom 62 ya bacaklar da kalın yani üst taraf zayıf. Ne yapabilirim de senin gibi olurum. Aynı senin durumundaym ya ne yaptıqını tam açıklasan ? :)

göğüs kısmı az geldi bana biraz göğüsü doldur. Evde bol bol şnav çeksen şişer hemen ^^

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Eylül 2008
  17. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    teşekkürler raistilin.. aslına bakarsan işin içinde azim olunca oluyo çoğu şey.. bundan yaklaşık altı ay önce 57 kiloydum ve 67 kiloya dört ayda ulaştım.. bu dört ay içerisinde maximum tekrarlarla ara ara şınav mekik ve havluyla kol çalıştım(bi kolunla aşşa gerdir digeriyle kaldır ) :D ve hergün iki bardak pekmezli süt ve bolca yemek yedim.. iki ay öncede salona yazıldım şuan 70 kiloyum fakat sürekli devam edememiştim salona inşallah bundan sonra devam edicem artık.. umarım soruna cevap olmuştur? bu arada göğüs konusunda haklısınız şişirmeye çalışıcam ;) herkese kolay gelsin :)

18. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bu azimle zafer ulaşmamana imkan yok gibi pekmezli sütt işe yarıyomu gerçekten ve böle bildiğin başka karışımlar varmıı ayrıca göğüss için fazla yüklenme biraz daha kg alıp ondan sonra yüklensen daha iyi olabilir

ramazanda nasıl besleniyorsun

19. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    öncelikle doğal besinlerden yana oldugumu belirtmem gerekiyo.. ben cocuklugumdan beri hep süt peynir bal vb. besinler tükettim. vücudum çok yaktıgı için cocukluk yılları boyunca hep kilo almakta zorlandım yeri geldi alay konusuda oldu bu ama sonuçta önemli olan saglıklı besinlerle saglıklı bi şekilde büyümek diye düşünüyorum her zaman.. şahsen şunu diyebilirimki kilo demek tamamen güç demek deildir.. tabi kısmen etkisi olmuyo deil fakat bence güç besinlerimizden, genetigimizden, ve ruhumuzdan (azim) geliyo diye düşünüyorum.. mesela salonda 100 kiloluk bi adam 20 kg barbell curl yaptıgında zorlanırken ben cok rahat basabiliyorum.. bunun gibi birsürü örnekte var.. pekmezli sütten başka; sabahları bir bardak süte yumurtanın sarısı biraz bal ve biraz şeker koyup ılık bi şekilde karıştırarak tüketebilirsin, kahvaltıda da ayrıca 1 ekmek yemek yerine 3 dilim ballı veya reçelli ekmek yemek daha etkili oluyo bence. umarım yardımcı olabilmişimdir biraz... ramazanda ise sahurda tok tutabilecek ve sabah ögle yemeginin yoklugunu aratmayacak şekilde yiyorum..( mutlaka 2 3 tane çikolata) iftardada hafif bi yemek yiyorum idmanımıda iftardan sonra yapıyorum geldigimde vücut tekrar acıktıgı için bi tabak makarna (soslu) ardından da pekmekzli süt ve son olarak düzenli bi uyku.. :)

20. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten iyiğmiş

Bos mesaj atmayin lutfen!

Sayfayı Paylaş