Meme Ucundaki Tuhaflık!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve acshle tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. sadicn1811

sadicn1811 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar doktora çıktım sonuç olarak jinokomasti olmadığını ergenlikle ilgili hormonel bir durum olduğunu zaman içerisinde geçme ihtimali olabiliceğini (kesin değil malesef) söyledi. İleride sağlık açısından bir problem oluşturmayacağı için ameliyatı uygun görmediklerini söylediler. Herhangi bir ilacı ya da melhemi yok malesef .
    Ben bekleyemem estetiğe çok önem veriyorum ameliyat olmak istiyorum diyorsanız bu ameliyat devlet hastanelerince yapılmıyo olabilir ben onu anladım özel hastanelere danışmalısınız.
    Ben zamana bırakıcam arkadaşlar 20-21 yaşından sonra hala geçmez ise ameliyat olurum büyük ihtimalle.

Not : Arkadaşlar benim durumum bu şekilde sizde benim yazılarımı okuyup hormonelmiş deyip geçmeyin bi genel cerrahi uzmanına görünmenizde fayda var.
    Sağlıcakla Kalın.

mma- ve Azi bunu beğendi.
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bana özelde dedıler yok :D devlete bır daha gıtmemeye yemın ettım kırık ayakla 4 saat ayaklta beklettıler her yer ınsan sıcak dısarı cıkamıyorsun ahreket edemıyorsun paso erlıyorsun ayakta şişiyor evde hasta otururum daha ıyı valla kafa_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:14 ----------

bende 17 yasında gıtmıstım bır cerraha dedi 19-20 e kadar bekle geçmezse kucuk operasyon yaparız demıstı 19 bıttı 2 0e gırdım doktora gıttım aynı hastanede o cerrah yoktu baskası vardı o sende jınekomastı yok dedı demekki beklemek gerek geçebılıyor ama ben gene gorunucem rahatlamak ıcın

her iki doktorda özel hastane.

3. FellowMert

FellowMert Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede var Cidade de Deus kardeşimin dediği gibi yazın mıncıklamaktan bıktım :D buz koyuyordum oraya toplasın kendini diye. Gittim bende doktor'a yok dedi büyünce geçer herhangi bir alet ile bakılmadı inş okullar tatile girince tekrar gidicem olmzazsa özelde amlieyat olucam oda 3,000 tl filan.

4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Çok iğrenc bir şey ya aynı sekılde bendede var bu. hadi kısın neysede yazın çook sorun oluşturuyor.

5. 1983

1983 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar takmayin kafaniza bend de var askerde daha fazlaydi. antidepresan kullandim icin jinekomasti oldu bende. ace I birliginde psikiyatri plastik cerrahiye gonderdi plastik cerrahiye 1 ay sonra gidebildim 1 ayda 15 kilo verdigim ve plastik cer. sense bisey yok neden gel in dedi. bend o zaman jinekomastiyi ne oldunu bile bilmiyodum plastik cer. neden gonderildim onuda bilmiyodum acemi birliginde Dr. gitmek eziyet zaten.

yani zayiflayinca geciyor. suan yine far razamazndan sonra disiplinli bir program ile calisip ustesinden gelecej insallah.

6. umut79

umut79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Jinekomasti değil

Arkadaşlar ben 33 yaşındayım. Doktor değilim. Kendi deneyimlerimden yola çıkıyorum. Bahsettiğiniz konu ergenlikle ilgilidir. Jinekomasti değildir. Tırnaklayınca veya suya değince toplanır meme ucu. Herkes de olmaz. Hatun kısmında büyüyünce de devam eder. 22-23 yaşına geldiğinizde kendiliğinden geçecek.

7. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Yaşla alakası yok forumda 40 yaşın üzerinde olup bu problemi çeken var.

8. hsyngarnett

hsyngarnett Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Basketbol-Vücut Geliştirme
    yaşım 16 boy 183 kilo 81 meme uçlarım çok büyük ama göğüsüm çok az yağlı bence benim problemim jinekomasti daha önce doktora gitmedim ama jinekomasti oldugu açık göğüsüm nerdeyse meme ucundan oluşuyor
    foto:http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsafl.png/
    http://imageshack.us/photo/my-images/109/asdjk.png/

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 07:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07:09 ----------

2 foto var 1.si meme ucunun dokunduktan sonra toplanmış hali 2.side meme ucunun dokunmadan önceki şişik hali

9. metehanfetamin

metehanfetamin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sende jinekomasti başlangıcı var gibi.Diğer arkadasların resimlerinden farklı çünkü.senin ki normal halinde daha önde daha dışarda.bence bir doktora görünmende fayda var

---------- Post added at 13:32 ---------- Previous post was at 13:27 ----------

Birde hormonel bozukluklar ya da testosteron seviyesndeki azalma kadın tipi yağlanmaya yol açtığı için bu tarz şeyler meydana gelebilir.Eğer testo seviyeniz standartların altındaysa dogal yollardan bunu 2 katına çıkarmak zor bir durumdur.Hormon tedavisi görmeniz gerekir.<testo seviyeniz normal düzeyine gelince kadın tipi yağlanmanız ortadan kalkar ve protein emiliminiz artar.Vücut daha az yag yapar.Her göğüs yaglanması jinekomasti değildir ancak her iki durumda da jinekomastiye dönüşebilir.Ben yarın randevu aldım hormon tedavisine başlıyorum.Testo seviyem alt sınırın altında.Tahlil sonuçları öyle diyor.En başta resmini koyan arkadas gibi göğüs uçlarm.Doktoryağlanma demişti.Hormonal dengem yerine gelince düzelir dedi.Ancak jinekomasti için ameliyat şart.

10. hsyngarnett

hsyngarnett Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Basketbol-Vücut Geliştirme
    ben devlet hastanesinde ameliyat olmayı düşünüyorum.şimdi gitsem 1 hafta içerisinde amelliyat olacağım belli olurmu ? bide genel cerrahlar ücretsiz ameliyat ediyolarmıs ama estetik olarak iyi deilmiş ama plastik cerrahlar estetik açıdan daha iyimiş ama ücret istiyolarmıs sizce bu doğrumu?

Sayfayı Paylaş