Meme Ucunda Acı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve zaen83 tarafından 12 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Herkese merhaba.

Biraz komik bir başlık oldu ama :lol: şu an benim canımı sıkan büyük bir dert. Haftada üç gün parkta bir saat koşuyorum. Her seferinde 45 dakika sonra meme ucumda yanma başlıyor ve acımaya başlıyor. Düzelir diye düşünüyordum ama bir aydır hep aynı şey oluyor. Bugün en kötüsü gerçekleşti. Çok güzel yine koştum, acısa bile devam ettim ve eve geldiğimde beyaz t-shirtümde kan fark ettim. Bu sefer iki tarafında meme ucu kanamış ve çok acıyordu. :cry: Koşarken çok terliyorum ve sürtünmeden dolayı mı oluyor anlamadım. Aynı sorunu siz de yaşıyor musunuz yoksa bu dert sadece benim başımda mı var? Ne yapmalıyım bilmiyorum. :?

Saygılar.

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim benimde öyle bir sorunum var..
    Meme uçlarım sivrileşti şişti birazda yaş 17 5 aydır body yapıyorum..Afedersin kadın gibi oldu göğüs uçlarım bastırıncada hafif acıyo.. :( :x :x :x

3. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o dediğiniz jinekomastidir büyük bir ihtimalle. eğer kadın memesi gibi şişse ve acı veriyorsa.
    yerinizde olsam doktora giderdim ben gittim yanlız bende acı yok hehe haftaya perşembe ameliyat olacam. ücreti 1000 ytl.
    siz genede estetik cerraha gidin bi baktırın

4. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Evet yüksek ihtimalle jinekomasti olabilir. Tabii arkadaşın dediği gibi estetik cerraha gidip ultrasona gireceksiniz o zaman çıkar ortaya. Yüksek ihtimalle cerrahi müdahale olacak. Geçmiş olsun...

5. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Yok jinekomasti falan değil. Şekilde bir sorun yok, sarkık ta değil. Sadece bir saat koştuktan sonra acıyor.

6. thugrain

thugrain Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben nedenini biliyorum banada oluyordu ozellikle basket oynarken. 1 yil kadar surdu sonunda cozdum nedednini...meme uclari cok hassastir eger kosarken giydgnz bol seyler meme ucunuzla cok fazla surtunmeye girerse bir zaman sonra boyle bir aci baslar. Bende ilk baslarda cok kafama taktim fakat sonra sentetik giymeyi kestim sadece pamuk tshirtlerle kostum sorun falan kalmadi. Eminim bu arkadasimin derdine deva olacak. Eger hala aci devam ederse mesela meme uclarina kosarken bir pamuk koyp ustune yara bandi yapistir. Maksat surtunmeyi engellemek.

7. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    thugrain'e katılıyorum bana da olmuştu aynısı. Adamı bıçak altına yatırdınız bir mesajla yahu :D

8. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Valla tırstım bende hemen araştırdım nedir bu jinekomasti diye. :D Allah korusun öyle birşey değil çok şükür. Evet herhalde thugrain'in dediği şey doğru. Yara bandı yapıştırıp koşacam bundan böyle. :lol:

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet bende katılıyorum ve böyle bişey ilk defa duydum
    sürtünmeyi önlemek için muhakkak atlet giy

10. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar bu banada olmuştu yav. berbat bişey gün boyunca meme uçlarım acıya acıya gezmiştim bende Allahallah bişey mi var acaba diye kendi kendime sürekli sordum. ertes gün geçti heralde dediğiniz gibi t-shirt tahriş etti uçları.

11. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Arkadaşlar ameliyatlık bi konu diğil bu. her insanın hormonel yapısı farklıdır. hiç idman yapmadan bile göğüsleri ver meme ucları büyük olan insanlar var. ben uzun yıllar güreş yaptım. güreşe ilk başladığımda bi bodyci gibi olmasa bile göğüslerim gayet toplu ve dolgundu. yani meme uclarının ve göğüslerinin büyük olması büyütülcek bi sorun diğil korkucak bişey yok arkadasım :)

12. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Havalar ısındı artık daha rahat birşey giyerek koşuyorum ve bu yüzden birdaha böyle birşey yaşamadım. 8)

13. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Havalar sıcakken polyester yada plastik hammadeli bir tshir ile kosuyorsanız mesala forma ile o yapar hatta kanattıgı bile olur

Coton kiyafetlerdede aynısını yaparsa bilemeyeceğil ama

Forma gibi ürünler zımpara gibi tahir ediyor resmen

14. budabej

budabej Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bende jino diorum ... zımpara mı bu tshirt ... git sen doktora bi baktır. hemen belli eder. o sana bi ilaç verir test için bakarsınız.

15. Selizar

Selizar Yeni Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    Muğla/Bodrum

cok sacma konusuyorsun.adam belırtılerı yok dıyor sen adını bıle bılmedıgın bır hastalıgın teshısını koyuyorsun.arkadsım rahat ol dıyer arkadsların dedıgı gıbı bu tahrıs olmaktan kaynaklanıyor aynı seyı bende yasadım kasınma yanma ve arı oluyordu bu terleyınce ustunuzdekı seyın surtunmesınden kaynaklanıyor.

16. ybeykoz

ybeykoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Pro. Basketbol Player
    Yer:
    istanbul
    profesyonel basketbolcuyum ben yaşamadım ama göğüs kasları şekilsiz olan arkadaşlarımdan birinde genç takımda iken vardı içine atlet giyip öyle forma giyyordu. kılcal damarlar koşunca dışa doğru şiştiğinden kılcal damarlardan gelen kan o. sürtünmeden tamamen. hiç korkmayın. giyime dikkat edin bol şınav çekin yüzün ki göğüsleriniz düzleşsin.... daha yaşlarınız ufak tüm sebep bu. saygılarımla.

17. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    bildiğim kadarıyla 1.5 2 cm şişkınlıgı astıgında jıneko sayılıyor....dıgerlerı ılac tedavısı mumkun

18. Lleyton

Lleyton Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu meme ucunda ağrı ve kanama durumu benim de başıma geldi bugün. totalde 1 saat 15 dk lık bir cardio çalışması yaptım. aslında üzerimde pamuklu tişört vardı yalnız göğüs bölgem çok kıllı sanırım sürtünmeye bi de kılların hareketi eklenince baya bi tahriş oldu. soyunma odasına indiğimde uçlar toplu iğne gibi topaklanmış damla damla kanamaya başlamıştı. soğuk duşa gireyim dedim ama sonrasında da 10-15 dk sürdü kanama. eve geldim kurumuştu direk bepanthene sürdüm. pamuk+yara bandı ve atlet tavsiyelerini denicem bakalım umarım tekrarlamaz.

Sayfayı Paylaş