Meme ucu sarkması, büyümesi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve FellowMert tarafından 7 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Bende de aynı sorun var. Doktora gittim. Kan testi ve ultrason verdi. İkisinde de bişey çıkmadı. Yaşın genç daha sonra geçebilir boşuna ameliyat yapmaya gerek yok dedi. Beni de rahatsız ediyo ama napalım biraz daha bekliycez. Yaşım 17 bu arada.

2. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Bu sorun bendede var öyle kas yaparak yağ yakarak meme ucunun yapısı değiştirilemez tek çaresi var oda estetik ameliyat.

3. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Abi işin ne açıkçası doktor musun bilmiyorum:) Ama doktorsan da yanılıyorsun çok net söyleyeyim sana. Sana geçen seneki bi definasyon fotomu göstereyim dilersen tel tel yaptım neredeyse vücudumu 3 ay boyunca affedersin eşşek gibi diyet yaptım, vücudum tarihinin en parçalı anlarına sahne oldu:lol: O meme ucu HİÇBİR ŞEKİLDE GEÇ-Mİ-YOR İM-KAN-SIZ. Bunu çok net söylüyorum benim de meme ucum büyük sertken normal ama yumuşak olunca acaip duruyor. İstediği kadar spor yapsın yağ atsın geçmez o meme ucu yok yani. Boşa beklenti olmasın arkadaşa git ameliyat ol kurtul kardeşim yalancı jinekomastidir zaten yüksek ihtimal.

DEXONİA bunu beğendi.
  4. hsyngarnett

hsyngarnett Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Basketbol-Vücut Geliştirme
    yaşım 16 87 kilo iken memelerim hem yağlıydı hemde ucu büyüktü şimdi 81 kiloyum göğüsüm nerdeyse kasa dönüştü ama hala azda olsa yağ var göğüs ucunda hiç bi değişim olmadı onun 2 çözümü var ya 18 yaşını beklemek yada 18 yaşından sonra devlet hastanesinde ücretsiz ameliyat olmak

5. Ballor

Ballor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrba arkadaslar..
    benimde meme uclari bole siskin napsam olmuyoo kucuk ama sicakda flan siskin duruyo banyoda,soukda,titredikde,elle biraz uzerine baski yaptiginda normal oluyo...yas 19 kilo:63

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    meme uçlarıyla oynama bu onları tetikleyebilir
    sen sıkıntın varsa doktora görün o sana gerekeni anlatacaktır
    yağlı yiyeceklerdende uzak dur
    hormonları etkileyen şeylerden sağlıksız beslenmeden abur cubur fast food dan uzak dur

7. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar peki meme ucunda değilde göğüsün tam altında olan yağlanma da mı jinekomasti oluyor?

Sayfayı Paylaş