meme ucu problemi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve runb1tchrun tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. runb1tchrun

runb1tchrun Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen başlık açmadan önce bu konulara bakın konu kilit gibi bir cümle duymak istemiyorum yada istemiyoruz açmadan önce bakdımda ama bır sonuc veya tam olarak bir bilgi verilmemiş
    beyler 13 14 yaslarımdan beri meme ucum şişik suan 18.5 yaşındayım yaklasık 6 aydır düzenli olarak spor yapıyorum ama yinede aynı ama herhangi bir temasta elle suyla sürtme hemen kendi toparlıyor kahverenglesıor ama 2 3 dk gecmeden aynı problem tekrar ortaya cıkıyor .
    plastik cerraha gittim doktor ama jinekomasti olmadıgını söyledi ama yinede rahattsız edeci bir durum
    bunun her zaman kahverengi olması ıcın napmamız gerekıor durmadan mıncıklıyorum okadar bellli deıl ama estetık goruntusu war
    resimdeki gibi dokununca 2.deki resım halini alıyor
    l

Ekli Dosyalar:

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. Thanatos

Thanatos Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle paylasimin icin tesekkur ederim, ayni problem bende de var. Aslinda problem olarak nitelendirmemek gerekir cunku jinekomasti ''kesinlikle'' olmadigi icin t-shirt giydiginde filan eminim problem yasamiyorsundur. Benim gogus bolgem biraz daha hacimli, bu spordaki gecmisimden dolayi ama yag oranim biraz daha fazla. Demem o ki ben genetik olarak kabullendim ve yalnizca plajda sikintisini yasiyorum zaten uyarildigi zamanlar tamamen kuculuyor. Ayni zamanda kostuktan sonra, tempolu yuruyusten sonra hatta bisiklet surerken bile kuculmus halde kaliyor. Ne var ki oda kosullarinda istirahat halinde buyuyor.

Bunun bir cozumu oldugunu sanmiyorum ama ben cevremde pek sahit olmadim bu duruma. Olanlar da jinekomasti oluyorlar genellikle. Saglik acisindan bir problem degil, icin rahat olsun.

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bendede aynı sorun gerçi ben daha ergenlikten çıkmadım geçer diye ümit ediyorum birde jinekomasti kendini t-shirt altından nasıl belli eder nasıl sorun yaşatır

1 kişi bunu beğeniyor.
  4. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    743
    Ödül Puanları:
    103
    aynı problem bendede var:(

5. runb1tchrun

runb1tchrun Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    buraya gelin brdan devam edelim
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/meme-ucu-problem-ne-z-t54505.html?p=545386#post545386

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:37 ----------

beyler meme ucuna bır damla japon yapıstırıcı damlatıyorum yıkanayaka kadar ole kalıor ben cozumu bole buldu takı gecene kadar yapıcamda bır zararı varmıdır?

6. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Gereksiz yere neden kimyasal maddeler ile tenini kirletiyorsun?

Aynı sorun bende de var. Normal durumda gevşeyip baş vermiş durumda olan meme uçları ancak dokunulunca, soğuk su ile temas edince ya da yorucu egzersiz esnasında büzüşüp küçülüyor.

16 yaşından sonra ben de çok takmıştım, plajda filan sürekli elimle ovalayıp küçük halini korumasını sağlamaya çalışırdım. Şimdi ise umursamıyorum. Bedenin ve kişiliğin ile ilgili her yerini düzeltip kusursuz hale getir, en son meme uçlarına takarsın.

7. rehaserdar

rehaserdar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bende de var, kafaya takma filan diyosunuz ama takılmıycak gibi değil, ben çok takıyorum açıkcası sinirlerimi bozuyo artık, bunun yok mu yani bi çözümü ? yoksa illa ki estetik operasyon mu gerek li ?

8. ProjectX

ProjectX Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Sevgili arkadaşlarım aynı sorun bende de var. Duş sonrası o kadar güzel duruyorki göğüslerim kaslı düzgün toplu ama 2 dk sonrası sadece meme ucunun genişlemesi ve morarması meydana geliyor plastik cerrahi gittim yapılan testler sonucunda bilateral jinekomasti teşhisi verdiler. Doktor daha yaşın çok erken 17 yaşındasın biz buna ergenlik jinekomastisi diyoruz 19-10 yaşlarına kadar geçme durumu mevcut dedi. Ama seneye kadar geçmezse özel bir plastik cerrahide yağ aldırma yöntemi ile aldırmak istiyorum. Bu arada çok psikolojik bir durum spor salonunda soyunurken filan odanın boşalmasını bekliyorum veya duşa girip öyle üstümü değşiyorum göğüslerim toparlasın diye :)

9. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    743
    Ödül Puanları:
    103
    Benimki aynı bu resimdeki gibi çokta kafaya takmayın resimdeki gibiyse.

10. yilmazogullari

yilmazogullari Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar aynı sorun bende de var, doktora gittim film çekildi ve çekilen film sonucunda yağ olduğunu söyledi. Spor yaparak bunun gideceğini söyledi. Ve özellikle karın ve bel bölgenizde yağlanma var ise göğüs bölgenizde de yağlanma vardır dedi. Yağ yakarak bu sorunun gideceği kesin.

Sayfayı Paylaş