Meme ucu içerisinde sertleşme

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve kapgoctan tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. kapgoctan

kapgoctan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar.18 yaşındayım , 9-10 ay önce 9 ay body çalıştım.2 aydan sora ilaçlara başladım çeşitli ilaçlar (kilo aldırıcı,amino,creatin,provein vb.) kullandım tam olarak ne zaman başladı hatırlamıyorum ama sanırım body nin 6.-7. ayları olabilir sağ meme ucumun içerisinde bir miktar bir sertleşme oldu.biraz bastırınca acıyor.doktara gittim ultrasıon la baktı önemli bişey yok dedi.ama bn rahatsız oluyorm.dışardan bakınca hafif sağ göğüs ucum daha büyük.o kadar bariz değil ama gene de rahatsız ediyor.bunun nedeni bilen biri sölerse çok sevinirim.

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ilk defa bir erkekte karşılaşıyorum. pekala, lezyonmu var memede yoksa plakmı?. kistmi? doktor hiçmi birşey demedi. sen hiçmi sormadın? arkadaş bişey yok yok sa ben neden burdayım demedinizmi?

3. kapgoctan

kapgoctan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktor önemli bişe yo kdediğinde aklıma gelmedi valla.lezyon plak fln bilmiyorum onları normal goöğüs yani o dediklerini bilmiyorum hiç.

4. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    meme çeşitli durumlarda setrtleşir burdan korkunuz olmasın.

ağrıyan yerden korkmamalı aslında ağrımayan yerden korkmalı. biraz zaman geçsin tekrar ağrı devam ederse tekrardan doktora görününüz.

5. kapgoctan

kapgoctan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslınd ağrı değil acı ve bn 1.5- 2 yıl önce body ye başlamadan önce yoktu.acaba kullandığım ilaçlardan dolayı bi yan etki olabilir mi? hem bu hiç geçmiyo 1 yılı geçti hala öle içerde ufak bi sertlik var.artık 10 ay oldu body de yapmıyorum hani zaten ağrıma olmaz ama orası öle kaldı ayrıca sıkınca sarımsı bi sıvı geliyo

6. kapgoctan

kapgoctan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca sertlik mememde değil memeucunun içerisinde,atl kısmında dokununca acı veren ser bi madde var artık madde diyorum ama herneyse.

7. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    hah desene sarımsı sıvı geliyor diye:..

doktoruna söyledinmi bunu.?

bi kan testi yaptır bakalım lökosit sayısı ne oranda mevcut. büyük ihitmalle enfeksiyon kapmış fakat nasıl. bu bir. artı proklatin seviyenin ölçülmesi sart. gerçi göremediğimiz için sadece tavsiye yapabilirm. bence doktora tekrardan görün. önemli seni nasıl göndermiş hayretler içindeyim. kadınlarda adet dönemlerinde normal gibi bazen hormonel dengeleri aşırı değişmekte kadın sinirim bozuk hormonel dengem bozulmuş diye karşımıza çıkageliyor. bak. sen erkeksin bu durumda seni nasıl bırakmıiş bence acilen tekrardan girmelisin doktora..

meme başında kızarıklık vs. şişlik ne var.

ağrıdığı için çok sanslısın. eğer ağrıyorsa vucuduna teşekür et kabul etmeyeyip o kitkleyi dışamaktadır. sürekli antikor üretmektedir.

Son düzenleme: 7 Ekim 2008
  8. kapgoctan

kapgoctan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meme normal görünümde öle dışardan bi sorunu yok. şu içerdeki madde sanki içeri ufak bi silikon gibi bi madde koymuşlar dokunup bastarınca aynı o kıvamda.bn gene bir doktara görüniyim dediğni gibi.çünkü yeniden spora başlıcam daha sonradan bi sorun çıkmasın karşıma.

9. kapgoctan

kapgoctan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağ memeucu sol meme ucuna göre biraz daha büyük ,geniş ama okadar bariz bi fark yok

10. alperen19

alperen19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12 yaşındayım aynı sorunu bende yaşıyorum ilaçlarla falan alakası yok sanırım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:32 ----------

ama benim senin durumuna benziyor bu acıdan nefret ediyorum çözüm yokmu bunu

11. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103
    Merhaba Kapgoctan,

dokunduğunda ağrıyan sertleşme sanki jinekomasti belirtisi gibi. Sen bir hormon değerlerine baktır, muhtemel östrejen sevyesi yüksek çıkacak.
    Buradan ilaç tavsiye etmek istemem ama ilaç olmayan bir şey tavsiye edeyim.
    Günde 100-150 mg ÇİNKO ile 3-4 hafta bir dene.
    Ben bu gibi durumlarda Arimidex alıyorum. Ben bunu bir kaç kez yaşadım ve 3-4 hafta sonra leblebi büyüklüğündeki şişkinlik ve ağrılar kayıp oluyor.
    Bu şişkinlik ağrıdığı sürece büyüyor demektir. Ben doktorun söylediğine katılmıyorum 'ciddi bir şey yok'. Eğer erken tedavi edilmez ise ilerde ameliyat gerektirir.
    Alperen19 arkadaşın ama yaşadığı normal. Endişelenecek bir durum yok çünkü ergenlik çağındasın ve bu gayet normal bir durum.
    Selamlar

12. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    aynı sorun bende de vardı 3 sene önce falan. doctora falan gitmedim spora da devam ettim .ben farkında olmadan geçti şuan bi sorun yok

13. aquadreamer

aquadreamer Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    : ) arkadaşlar, vücut geliştiren sporcularda testesteron seviyesi artar kas gelişiminin doğal sonucudur, meme uclarınızın sertleşmesi vücudunuzdaki testestoran hormonun fazla salgılandığının bir işaretidir , lezyon, kitle akıntı gibi şikayetleriniz yoksa testestoran hormonu yüksekliğindendir, bu spordan dolayıdır, iyiye işarettir kas gelişimine katkısı vardır abanın ağırlıklara !

14. sTyLeDoĞuKaN

sTyLeDoĞuKaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede var sağ tarafta 12 yaşındayım sürekli spor yapan bir insanım futbol oynuyorum ve okul direğine asılıyorum. Ergenlik döneminde olan kas gelişiminden Normal birşey sıkıntı olmaz ve geçebilir yada sol memendedr aonradan çıkabilit arkadaşlardada var.

15. 93ata93

93ata93 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum benim tahminim her ergenlik döneminde insanın başına gelen normal bir durum yani hormonlarla alakalı . Ben şuan 21 yaşındayım 17 - 18 yaşlarında meme uçlarımda dediğin gibi sertlik vardı ve dokunduğun an çok acıyordu . Fakat ilerleyen yaşlarda geçti , dediğim gibi ergenlik döneminde olduğundan dolayı olabilir ama genede emin olmak istiyorsan bir hormon testi yaptır El diablonun dediği gibi

16. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Gous kanseri olabilir allah korusun :) yinede bi baktir insallah oyle deildir

17. 93ata93

93ata93 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    yalnız şimdi farkettim arkadaş o mesajı 2008 de yazmış :D:D

18. Ahmet01051997

Ahmet01051997 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 19 yaşındayım bir erkeğim meme ucu hafif şişik ve içinde sanki çok küçük bir sertlik var?Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?Geçicimi?

Sayfayı Paylaş